Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed 2015 - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#621
Ponad 8 lat nie było dobrego NFS'a... W końcu w miarę udało się zrobić coś konkretnego to od razu dowalanie się o szczegóły. Dlaczego w podstawce nie pojawiły się te rzeczy które są tak porządane? Bo twórcom dzisiaj łatwiej wyłapać braki po premierze i je dodać w update'ach. Druga sprawa, że określony deadline nie pozwala wszystkiego zrobić na czas. Co do części, w końcu dostaliśmy LICENCJONOWANE produkty, a nie wymysły twórców, które z resztą wyglądały ciut wieśniacko. Czemu F40 w grze? Po to by fan takich aut też mógł sobie pośmigać. Spójrzcie ile modów pojawiło się z super autami do undergroundów. I były one instalowane i ogólnie tak jak Pepciorrek, dajta czas.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#622
To nie jest wytłumaczenie dla wydania niekompletnego tytułu. Naprawdę, dobrej gry nie trzeba utrzymywać w taki sposób przy życiu.
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#623
Po tym co napisałeś Radon wnioskuje że wolisz mieć cały czas taki sam produkt zamiast poczekać troche i od czasu do czasu dać coś nowego , nie wiem skąd macie takie negatywne nastawienie do tej peodukcji po prostu nie rozumiem :P
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#624
Inaczej robiliby tę grę dłużej, a znamy EA. Druga sprawa, to jakbyśmy wszystko dostali od razu to i tak gra po pół roku w większości poleciała by na półki. Dzisiaj bynajmniej tak to wygląda.
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#625
ja doceniam twórców za to co robią bo na prawdę się postarali i będę ich bronił bo szkoda słyszeć takiego marudzenia że " ee gra lipna bo nei ma tuningu do F40.."

Nie chcę się denerwować na wieczór , jest już dokładna data kiedy wychodzi łatka , wiem że pod koniec miesiąca ale jak ktoś wie dokładnie kiedy to niech da znać.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#626
Recenzja NFS w nowym CDA, ocena 5+/10.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#627
Nie, to jest chyba jakiś sen. Przecież to jest MOCNA PRZESADA...
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#628
Przesadzili...
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#629
Nowe Star Wars'y też niezbyt przychylne recenzje łapią... Albo recenzenci dowalają się o to, że gry mają być rozwijane w update'ach albo nie dostali pieniążków...
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#630
Wydaje mi się że to drugie :P mają nos na kwintę bo pinionżków nie dostali , troche śmieszy mnie takie coś :D
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 8 lata temu
#631
Recenzje nieopłacane są właśnie najbliżej rzeczywistości co do faktycznej wartości gry, youtuberzy też podobnie oceniają
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#632
Mnie w CD Action rozwalił jeden z większych minusów NFSa: cały czas jest noc. Na tym polega underground: wyścigi odbywają się w nocy :)
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#633
albo że pusta sceneria jprdl xDD
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#634
Lepiej ścigać się w dzień w czasie godzin szczytu. :V Też przypuszczam, że recenzenci nie dostali odpowiedniej sumki pieniędzy. Jedynym większym minusem tego NFS'a jest chyba to, że boty wbijają się w gracza jakby to był wyścig na życie i śmierć plus supersamochody w zawodach drifterskich... To jest kompletny rak tej gry... Jedziesz touge, starasz się być na czele i każdy zakręt bierzesz bokiem, ale takie Ferrari F40 cię dogoni i uderzy w ciebie, kasując ci wynik. Na wysokim poziomie zawodów drifterskich samochody powinne być wciąż uliczne z pozakładanymi lepszymi częściami a nie w rakietach w których nie przelecisz bokiem nawet 20 metrów. Poza tymi błędami raczej nie mam do czego się przyczepić.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#635
tounge nie powinien być dla każdego samochodu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#636
[movie=youtube]fZeg4gimWfM[/movie]

Policja na propsie xd
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#637
Aha :P tak zwany pech :)

Przeglądając poprzednie trailery NFSów zwróciłem uwagę na jedną rzecz - na gameplayu z E3 były rozmowy podczas wyścigu. Nie telefoniczne, tylko tak jakby "na żywo". Szkoda że nie ma tego teraz, myślę, że znacznie umiliłoby to przejazdy wyścigów.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#638
policja wywalająca twoj samochód na swoje dachy było w mw 05 <3
co do żywo, dla niektórych mogło by to być denerwowac
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#639

Cytat

xKajzerGaming007 napisał(a):
policja wywalająca twoj samochód na swoje dachy było w mw 05 <3

Też to uwielbiałem, niestety z każdą kolejną częścią latały coraz mniej. Wiem, że to był brak realizmu, ale horda latających radiowozów podczas wbijania się w blokady dawała niesamowitą frajdę :)
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#640
^ potwierdzam , uwielbiałem instalować trainery i wjezdzac w blokady 1000km/h :D
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.