Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed 2015 - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#601
Jak Inv napisał- tekstury muszą być z kolizjami, by mogły się z czymś zderzyć. Sam o tym wiem bo próbuję z sąsiadem zrobić grę w Unity :)
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 8 lata temu
#602
Dajcie link do tej strony need for speed ghost games bo nie wyszukuje na fb
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#603

Cytat

BRZ napisał(a):
Dajcie link do tej strony need for speed ghost games bo nie wyszukuje na fb


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, to wystarczy Ci www.nfszone.pl :)
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 8 lata temu
#604
U was nie ma recenzji szczegółowej chociażby :P Nieżle ocenili chyba najgorsza ocena
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#605
BRZ skoro tak ci się nie podoba styl prowadzenie strony i jej "niekompletność" to po co tu dalej robisz problemy ? -,-.Nikt Cię nie zmusza żebyś tu z nami przebywał.

Po co te nerwy? ;)
/Radzio
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#606
Sory za offtop ale jak tekstury mogą być z kolizjami xD?!
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 8 lata temu
#607
Kto powiedział ze nie podoba? Korzystam po prostu z wielu zrodel! Widze ze uderz w stol a nożyce się odezwa xD
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#608
Dokładniej to kolizje są z obiektami 3D. Tekstury to obrazki nakładane na te obiekty :) sory za offtop ale chciałem dopowiedzieć po słusznej uwadze Slighta ;)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#609

Cytat

Slight napisał(a):
Sory za offtop ale jak tekstury mogą być z kolizjami xD?!

Skrót myślowy :) kilka postów wcześniej wytłumaczyłem dokładnie o co chodzi.

BRZ - być może konkurencje zajmują się tylko informacjami o nowym NFSie i nic poza tym. My mamy całą listę zadań, nad którymi pracujemy częściowo równolegle, częściowo kolejkowo, więc na niektóre rzeczy trzeba dłużej poczekać, ale gwarantuję, że nie leżymy do góry brzuchami. Wszystko co jest związane z NFS'15 zajmuje zaledwie kilkanaście procent ogólnych prac. W niedzielę odbywały się prace w ShowRoomie. Niektórzy nie muszą takich prac prowadzić, bo... Nie mają takiego ShowRoomu :)
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#610
Nie offtopując, NFS 2015 ma słabsze oceny od rivlas wtf?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#611
Trudne pytanie - wczoraj się zastanawiałem, dlaczego mimo otrzymania mniej więcej tego czego chcieliśmy, nie jest to oszałamiająca gra. Tak jakby brakowało duszy.

Na pewno brakuje epickich pościgów z policją jak w MW i Carbonie (włącznie ze spowalniaczami i kryjówkami). Ok, były nierealne, ale pozwoliły miło spędzić czas. Trochę mało jest części. Nie mówię o Autosculpt, ale spodziewałem się większej liczby modyfikacji zewnętrznej.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#612
Mówili o najbardziej zaawansowanym narzędziu modyfikacji w historii NFS... Szkoda, że nie można go wykorzystać we wszystkich autach :) zresztą najbardziej zaawansowanym systemem modyfikacji był Autosculpt. A edytor winyli bez odbicia naklejek to na pewno nie najbardziej zaawansowany edytor ;) i chyba można by tak długo wymieniać... Niemniej dostaliśmy mniej więcej to co chcieliśmy i naprawdę nie jest źle, z tego co widzę nie ma tylu bugów co w Rivalsie i w ogóle wszystko jest lepsze niż w Rivalsie, więc nie wiem skąd się biorą niższe noty :/
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#613
Mam dedukcję.
Tamte NFSy były o myśli dobrych recenzji, a ten NFS stawia na graczy.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#614
Bez sensu ta dedukcja.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#615
Popieram zdanie Radona :)
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#616
No cóż, innej nie miałem :/ W ogóle ciekawe czy neony będą obejmować silnik...
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#617
Odbicie będzie , a co do modyfikacji , to zacznijmy od tego że właściciele marek np. Ferrari w tym przypadku , nie pozwalają na tuning , jest tylko jeden oficjalny bodykit do F40 , to samo w przypadku 458 , to nie to że twórcom się nie chce tylko marka nie wyraża na to zgody , w Ferrari nie można zmienic nawet opon ani felg , w przypadku F40 to bardzo dobrze bo to auto jest naturalnie piękne , a co do 458 to już nie do końca bo niemal każdy fan tego supersamochodu napisał , uwaga cytuję " Where the hell is LB to Italia " i słusznie :P ale myślę że w przyszłości nie będzie z tym problemu , ta gra będzię taka jak chcemy , mogę wam zapewnić że będzie 350Z którego ludzie też wyczekują :P dajcie im czasu, za 2 tygodnie wychodzi pierwsza paka i jest dosyć ciekawa więc będzie coraz lepiej :P
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 8 lata temu
#618
Pepciorrek, tylko zastanówmy się czy w ogóle taki wóz jak F40 jest w grze potrzebny skoro jest niemal nietuningowalny, zawsze mogli dać 350Z do której jest masa części tuningowych czy chociażby coś od Audi, a gra jest gorzej notowana bo tak jak ktoś napisał mimo wszystko nie ma klimatu, nie wciąga, nie podnosi adrenaliny, jest odwalona po prostu pod dyktando aby zarobić hajs na obietnicach. Nie dali nawet chociażby głupiej zmiany ujęć przy skokach czy uderzeniach w blokady jak w MW, a to już nadawało grze fajny klimat. Gra po prostu cierpi na brak ciekawych smaczków, a największą wadą jest to puste miasto. Dobrze, że pograłem u kolegi bo już chciałem to kupić, ale nie mam zamiaru, ewentualnie jak cena spadni do około 90zł lub poprawią wiele elementów.
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#619
Moim zdaniem przesadzacie trochę , jak twórcy mają utrzymać grę przy życiu dając odrazu wszystko co możliwe , Audi nie będzie bo BMW kupiło EA i powiedziało że nie ma Audi i koniec . A co do 350Z , to dobrze że nie dali, gdyby dali odrazu to pograłbyś trochę i odstawił grę na półkę , a tak to czekasz na coś , ja bardzo jarałem się że chcę pojezdzic Hoonicornem , a tu co ? okazuje się że w grze hoonicorna nie ma ale dwa tygodnie pozniej jest update wraz z hoonicornem co sprawia że nawet ci co ograli już grę w 100% to wróca do niej chociażby z powodu hoonicorna oraz diablo morohoshiego wraz z neonami czyli hype rośnie x100 + poprawienie SI , hamulce , zaciski , nowe winyle , wyzwania codzienne , w moim wypadku oznacza to kolejny miesiąc grania z przyjemnoscia a nie na siłe , mam już ponad 60h rozegrane i cały czas chce wiecej , jedyne co się mogę zgodzić to miasto , jest piękne ale senne.
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 8 lata temu
#620
To twoje przypuszczenia, dopóki nie zobaczę konkretnych dowodów co do braku Audi to można wymyślać różne historie. Kiedyś też było dużo BMW w grze jak i również Audi, więc to na pewno nie w tym rzecz.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.