Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed 2015 - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#241
Uważam, że nowy NFS nie ma w najmniejszym stopniu szans przebić Undergroundów. Czynnikami, które napędzały hype na Undergroundy, były pierwsze filmy "Fast and Furious". Do dziś pamiętam jak przesiedziałem dłuuugie godziny jako mały dzieciaczek na tuningowaniu Skyline'a, Supry i EVO VII w U2 na wzór wozów Briana O'Connera. <3 Dziś gry wyścigowe muszą radzić sobie same, a ludzie odpowiedzialni za marketing mają więcej pracy do wykonania niż kiedyś (chwytliwe hasła, plakaty itd.). Ktoś napisał też, że powodem dla którego sprzedaż "ścigałek" zmniejszyła się jest to, iż w telewizji, internecie, radiu słyszymy o zabójstwach, wojnach, przemytach narkotyków, lecz nic o nielegalnych wyścigach samochodowych. No może sporadycznie coś można zobaczyć ale nie ma tego dużo. Jest to w 100% prawda. Wracając do sprzedaży NFS '15 strzelam 3 miejsce. Undercover nie był grą doskonałą. Był przeciętny, choć nie mówię, że granie w niego nie przynosiło mi frajdy.
Zmieniając temat i wybiegając w przyszłość. Jak myślicie czy: 1. Ujrzymy NFS'a w 2016? 2. Jaka będzie to część. Czy bardziej w klimacie podziemnym czy znów supersamochody i jazda po malowniczych krainach?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#242
1. Ujrzymy NFS'a w 2016?
Jeszcze nie wiadomo. Jest to uzależnione m. in. od sprzedaży :P

2. Jaka będzie to część. Czy bardziej w klimacie podziemnym czy znów supersamochody i jazda po malowniczych krainach?
Ghost z Marcusem na czele chce ujednolicić markę NFS więc w przyszłym roku nie ma szans na "hot pursuit"
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#243
To bardzo dobrze, że odchodzą od HP. Rozumiem powrót do korzeni, ale jakby nie patrzeć dzięki wprowadzeniu tuningu do NFS zarobili ogromne pieniądze.
Wgl. Zastanawia mnie pare spraw. Pierwsza to wyścig (?) ikon w najnowszym trailerze. Magnus ściga się z Blockiem? Czy to zwykła przejażdżka? A może to główny bohater ścigający się samochodem którejś z ikon? Natomiast druga to policja. Czy będą to stróże prawa, którzy dadzą nam porządny wycisk czy będą to potulne owieczki dające się zgubić Fiatem 126p.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#244
Myślę, że to nie istotne. Po prostu razem jechali. Na koniec trailera wszystkie ikony spotykają się w jednym miejscu (autostrada, blokada drogowa)


Kolejny screen z zachodu słońca:
link
i.imgur.com/FrOlLrY.png
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#245
Ale jasno :P
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#246
BMW M3 E46 na oficjalnej okładce NFS Deluxe Edition!

link
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#247
Mi się zdaje, że jeśli będziemy deluxe edition będziemy miec nawiązanie do poprzednich części fabularnie... dokładnie mi chodzi o części wydane przez blackbox...
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#248
Na pewno tak nie będzie edycje deluxe zawsze zawierają tylko jakąś tam durną zawartość cyfrową.
Wyniki sprzedaży ze strony, którą podał Siekierka traktować z dystansem, EA nie opublikowała aż tak szczegółowych raportów sprzedaży, wyniki tam podane są szacunkowe. Z tego co pamiętam oficjalnie NFS-em, który najlepiej się sprzedał było HP 2010, ale za to ręki sobie uciąć nie dam.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#249
[movie=youtube]BY1B8Ez3xtk[/movie]
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#250
Podoba mi się większa tolerancja przy zderzeniach - wydaje mi się, że w Rivals czy Most Wanted już 2 zderzenia by były odnotowane, a tu 0. Natomiast bardzo mi podpadły czasy wyścigów - gdzie się podziały wyzwania na kilka minut? Co to za wyścigi, które trwają zaledwie minutę?
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#251
Może to są eventy zrobione tylko na cel tegoż dema, które znowu będzie miało ograniczenia czasowe...
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#252
I znowu model prowadzenia, który przypomina prowadzenie skutera wodnego. Rozumiem że to gra komputerowa, że ma być łatwo i przyjemnie ale cholera jasna odrobinkę realizmu w tym prowadzeniu. W rea;mym życiu nikt nie driftuje przy prędkości 200 km/h. ;/
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#253
[movie=youtube]ckBNfyFZ9W8[/movie]
Najlepszy gameplay jak do tej pory. Widać mapę!
i.imgur.com/FrOlLrY.png
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#254
Gdzie są vinyle ?!
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#255
Myślę, że demo było mocno ograniczone. A vinyle będą, bo deluxe edition chwali się dodatkowymi, unikalnymi vinylami.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#256
Skoro to mam być restart serii, to może będzie coś w deluxe innego niz same te dodatki jakies?
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#257
Gameplay wygląda dobrze bez nadpobudliwej kamery, ale wydaje mi się, że grafika jest mocno słabsza niż to co pokazali na E3, chociaż na takie osądy może być za wcześnie, bo wszystkie materiały nagrane zostały kamerami.

SpeedyGlass - na pewno nie, nie wiem czemu tak się tej edycji deluxe czepiłeś, jest masa powodów, dla których edycja deluxe na pewno ograniczy się do ekskluzywnej zawartości cyfrowej w postaci naklejek, części, może aut i popierdółek pokroju wcześniejszego dostępu do czegoś tam czy jakiegoś mnożnika exp.
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#258

Cytat

Hiro09 napisał(a):
Gdzie są vinyle ?!


Może na początku gry będą zablokowane lub na przykład nie wprowadzili ich do tej wersji gry?
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#259

Cytat

Radzio napisał(a):
[movie=youtube]ckBNfyFZ9W8[/movie]
Najlepszy gameplay jak do tej pory. Widać mapę!

W 8:35 najpierw na ekranie gracza obok, potem na tym filmowanym jest kamera wypadkowa. Czyli jest, ale powinna nam towarzyszyć znacznie rzadziej niż w Most Wanted czy Rivalsie :)

Ale tych minutowych wyścigów im nie daruję! W No Limits przymykałem oko, bo od mobilnej gry oczekuje się krótkich rozgrywek, tak żeby można było popytać w między czasie. Tu mamy stacjonarny tytuł, nad którym siedzi się minimum godzinę na sesję. Minuta wyścigu, a wczytywanie do niego i potem wyniki będą wynosiły ok. 10 sekund.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#260
To chyba będzie można wyłączyć...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.