Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed 2015 - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
S
Spudi3 
Obserwator
Dodano 9 lata temu
#221
Mamy kolejny utwór od Ekstraka! link :f
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#222
Chyba wszyscy go kojarzą z Carbona :) Fajnie, że Ghost zadbał o takie smaczki - szykuje nam się najlepsza część NFSa w historii?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#223
No nie gadajcie że będziemy mieli utwór z głównego menu w Carbon'ie. Pięknie ktoś to ujął w komentarzach "No way 0_0" Grając wczoraj w Carbon'a na wersji 1.2 i bez cutscenek, bo ktoś zawalił, zauważyłem, że Carbon ma dużo cech nowego NFS'a, a raczej nowy NFS ma dużo cech Carbon'a i to więcej niż Underground 2. Już obecność kanionów i policji, choć kulejącej na to wskazują, nawet tuning był lepszy w Carbonie, a do tego ten utwór. Już nie wspominając, że mamy ikonę ekip, a tylko w jednej części NFS'a mieliśmy ekipy. Dodatkowo Ekstrak stworzył utwory tylko do Carbon'a. Gdzie nie spojrzeć, tam podobieństwo.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#224
Szykuje się najlepsza część serii <3.Mam nadzieje że tylko optumalizacją będzie dobra. #ArkhamKnightUczUczyUczy
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#225
EA raczej jakiś drastycznych problemów z optymalizacją nie ma, chociaż spodziewam się, że pecetowcy i tak dostaną jakąś porcję skandalicznych bug-ów oraz blokadę fps xd
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#226
Na twitterze piszą że we Francji, UK, Nowej Zelandii wersja deluxe będzie tylko w formie digital więc raczej w PL także tak będzie - chyba że im pieniążków zabraknie xD.
Ps. O której godzinie ma być ten przesył z gamescomu ? O 5 czy 10 rano ?
Neko Nyaa...
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#227
A skąd masz informacje, że o 5? xD Będzie o 10 ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#228
pomyliło się z 5 august
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#229
Nie - chodziło o to że coś przeczytałem na twiterze ale to pewnie dla innej strefy czasowej czy cuś - zapominałem że to w Niemczech będzie, a nie w USA ... Błąd mego mózgu xD
Neko Nyaa...
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#230
Nowy screen. Niestety, nie pokazuje nic ciekawego. link
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#231
To nie screen tylko zdjęcie ze stanowiska gamescom xD Oprócz BMW mają tam też niebieskie Porsche ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#232
Dokładnie tak :P Mój błąd.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#233
Będzie level kierowcy, misje i dzienne wyzwania:
s2.ifotos.pl/mini/screenpng_wqnrqrq.png


No i jeszcze jedno - będzie opcja pauzy? xD
i.imgur.com/FrOlLrY.png
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#234
Teraz wejde trochę w temat tunningu. Przezentuje sie świetnie mamy do wyboru mnóstwo możliwości personalizacji naszego auta ale nie wiemy co z vinylami. Narazie możemy zauważyć wyłącznie gotowe warstwy np. na samochodzie Magnusa czy Blocka ale co z znanym nam dobrze vinylworkiem ? Czy będzie możliwość nalozenia kilku warstw vinyli tak jak w u2 czy będą dostępne tylko gotowe warstwy?

pauza - Radzio raczej tak :P. Dużo osób uznawalo to za minus Rivals'a wiec mysle ze teraz dadzą normalna opcje pauzy.
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#235
Serwis Gamersyde opublikował 2 filmiki z NFS - jeden przedstawia tuning, a drugi wyścig w otwartym świecie.

link

link

5 pojazdów, którymi gracze będą mogli kierować podczas pojazdów w Gamescom to Nissan 180SX, Skyline KPGC10 (1973), Subaru BRZ, Ford Mustang GT (2015) i Porsche 911 Carrera RSR (1974). Na odkrycie nowych samochodów jest nadzieja w autach SI. Wraca kamera podczas zderzeń znana z HP2010, MW2012 i Rivals.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#236
Mówiłem, że demo będzie to samo co podczas E3 :D Ten typ co gra to jakiś bot xD
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#237
link

Polecam bardzo tę stronę. Można się dowiedzieć, ile egzemplarzy danej gry zostało sprzedane na każdą platformę. Pamiętacie? Mówiłem, że sukcesem będzie dobicie nowego NFS do 5 mln. Jak się okazuje...
Najlepiej sprzedające się NFS'y to Underground 2 (około 11 mln) i Underground (ponad 10 mln), a zaraz za tym MW z 2005 (niecałe 10 mln) i... ProStreet (około 8.5 mln). Potem jest... uwaga... Undercover, następnie Carbon, HP 2010, MW 2012 i Shift (wszystkie te ponad 5 mln). The Run i Rivals zeszły w nakładzie ponad 4 mln egzemplarzy.
Jak widzę, nie wszystkie dobrze schodzące NFS'y były świetne. Teraz możemy liczyć na coś naprawdę dobrego, do czego na pewno sięgnie klientela Undergroundów i Carbona (z tego, co wnioskuję to ludzie nadal chcący remake'u MW podchodzą sceptycznie do NFS 2015). Tyle, że z tego, co jest na tym portalu to Shift 2 i Porsche były klapami sprzedażowymi. Kulą u nogi może okazać się tylko... cena. Wiadomo, chcielibyśmy, by NFS 2015 wszedł chociaż do tej piątki najlepiej sprzedających się NFS'ów (co na pewno się uda), a najlepiej do trójki, bo wątpię, by przebił Undergroundy. Co o tym myślicie?
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#238
Hahahahahah. Masz racje Radzio. :D Wiecie co? Niepokoi mnie to odbijanie się samochodu od budynków itp. Mam nadzieję, że nie będzie tego w finalnej wersji gry, bo się załamię. Już te drifty mnie dobijają. :P Serio uważam, że mogliby zmienić model jazdy w tej grze na taki bardziej Undergroundowy. Chociaż jest lepiej niż w MW'12 gdzie auto po prostu prowadziło się jak skuter wodny. :P Mam wielką nadzieję na to, iż "Duszki" mnie nie zawiodą w tym roku.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#239

Cytat

Siekierka napisał(a):
link

Polecam bardzo tę stronę. Można się dowiedzieć, ile egzemplarzy danej gry zostało sprzedane na każdą platformę. Pamiętacie? Mówiłem, że sukcesem będzie dobicie nowego NFS do 5 mln. Jak się okazuje...
Najlepiej sprzedające się NFS'y to Underground 2 (około 11 mln) i Underground (ponad 10 mln), a zaraz za tym MW z 2005 (niecałe 10 mln) i... ProStreet (około 8.5 mln). Potem jest... uwaga... Undercover, następnie Carbon, HP 2010, MW 2012 i Shift (wszystkie te ponad 5 mln). The Run i Rivals zeszły w nakładzie ponad 4 mln egzemplarzy.
Jak widzę, nie wszystkie dobrze schodzące NFS'y były świetne. Teraz możemy liczyć na coś naprawdę dobrego, do czego na pewno sięgnie klientela Undergroundów i Carbona (z tego, co wnioskuję to ludzie nadal chcący remake'u MW podchodzą sceptycznie do NFS 2015). Tyle, że z tego, co jest na tym portalu to Shift 2 i Porsche były klapami sprzedażowymi. Kulą u nogi może okazać się tylko... cena. Wiadomo, chcielibyśmy, by NFS 2015 wszedł chociaż do tej piątki najlepiej sprzedających się NFS'ów (co na pewno się uda), a najlepiej do trójki, bo wątpię, by przebił Undergroundy. Co o tym myślicie?



Nowy Need for Speed cieszy się zainteresowaniem - teaser trailer jest najpopularniejszym filmem na kanale (nie licząc gymkhany i movie). Jest jeszcze druga sprawa - w tym roku nie ma konkurencji dla NFSa. Myślę, że sprzedaż będzie bardzo dobra, ale nie będę strzelał w liczby :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#240
Ale zainteresowanie to też kwestia popularności YouTube'a. W ciągu ostatnich pięciu lat wyniki oglądalności wzrosły dwukrotnie.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.