Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed 2015 - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#161
Ja tylko pisze, co mi się wydaje i snuję nowe podejrzenia xD A nuż okaże się to prawdą. Trzeba jakoś sobie umilić czas do Gamescomu ;)
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#162
Radzio Tu jest Twoje s15. Aut od Porsche będzie bardzo dużo bo jest to ostatni rok w którym NFS ma wyłączność dla tej marki, więc będą chcieli wpakować ich tyle ile się da. Osobiście boję się o supersamochody i o model prowadzenia w tej grze. Jeżeli wpakują więcej niż 10 odrzutowców do tej gry i samochody będą prowadzić się jak motorówki to kompletnie zepsują moje zaufanie, a tego bym nie chciał, bo czuję, że ta gra może okazać się nawet lepszą niż MW 2005, a mam zamiar zamówić PRE-ORDER.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#163
Oprócz tego, że to jest prawdopodobnie ostatni NFS z Porsche na wyłączność, to też 2 ikony są fanami Porsche ;)
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#164
Jeśli chodzi o Skyline'a R34, to prawdopodobnie ujawił się on już w trailerze, bodajże w tej 37 sekundzie gdy jest mowa o ekipie. ;) Zaraz przed kamerą znajduje się maska charakterystyczna dla wersji Nismo. Mogę się mylić, ale większość znaków na niebie i Ziemi na to wskazuje :P

Tak swoją drogą, jak wyobrażacie sobie rolę tych ikon, które tak dobrze nam przybliżył Radzio? :D Ciekawie by to wyglądało, gdyby jedna z nich była naszym wrogiem, na przykład przedstawiciel ścieżki "bezprawie". Innym moglibyśmy spróbować zaimponować. I tak na początek poznalibyśmy ikonę "ekipy", z którą byśmy razem jeździli. Przed Blockiem możnaby zaimponować driftami, zaś w zamian po wygranym pojedynku dostać jakiś specjalny setup driftowy. Magnus Walker - jako że prędkość, to może dominując w próbach prędkości (błagam, aby one się pojawiły, to był najlepszy tryb MW i Carbona <3 )? A niestety z Nakai-Sanem mam problem... :D Może powróci "visual rating", który dawałby dodatkowe punkty do reputacji (coś a'la sponsorzy w GRID)... A potem jego rola działałaby tak jak Samanthy w UG1 - jakieś time-triale, najlepiej z przeszkadzającą policją, w zamian za unikalne części, tak, to by było coś :3 No ale wiadomo, to są tylko domysły, jak to będzie wyglądać, zobaczymy w listopadzie :P
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#165

Cytat

Jeśli chodzi o Skyline'a R34, to prawdopodobnie ujawił się on już w trailerze, bodajże w tej 37 sekundzie gdy jest mowa o ekipie. Zaraz przed kamerą znajduje się maska charakterystyczna dla wersji Nismo. Mogę się mylić, ale większość znaków na niebie i Ziemi na to wskazuje


To jest S15 ;) Kilka postów wcześniej (na poprzedniej stronie) dałem fotkę, na której widać przednie lampy ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#166
A maskę ma bardzo podobną do Nismo... Faktycznie, mój błąd :P
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#167
W Need For Speedzie możemy też się spodziewać ogromnej liczby modeli BMW ;) Oprócz publicznej deklaracji miłości dla niemieckiej marki na stronie NFS, dziś na Facebooku i Twitterze wrzucono fotkę przypominającą o 30-leciu modelu M3.
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#168
Z niecerpliwością czekam na jakąś Mazdę, załaszcza rx-7 i mx-5. A jeszcze co do egzotyków, to raczej na pewno pojawi się GT-R :D
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#169
Z samochodów japońskich chciałbym Nissana Silve, Nissana Skyline'a, Toyote Suprę i Mazde RX-7 oraz Lansiarza EVO 9
Z egzotyków na pewno będą to Porszaki, w szególności czekam ew. na model 959 :)
Muscle car to oczywiście Plymouth Hemi Cuda. To moje takie ciche prośby do twórców :D
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#170
Ciekawe, czy pojawią się SUVy :D Taki pojedynek Macan'ów mających pod maską 650KM byłby epicki xD Marzy mi się jeszcze jakiś hot-hatch, ale to nie ta gra :(
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#171
Albo wyścigi turbodoładowanych tirów :D
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#172
Hot-hatche chyba raczej pewne, może nie będzie jakiegoś mega wyboru, ale wydaje mi się, że Focusa RS czy Golfa R nie powinno braknąć.
Ja osobiście po cichu liczę na motocykle w NFS. Wydaje mi się, że przyjęłyby się one zupełnie dobrze w nowym NFSie, ale pewnie nie ma na co liczyć xd
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#173
Nie powiem, motocykle mogłyby być bardzo ciekawe, ich tuning też by mnie zaciekawił :)
Taka alternatywa, albo zupełnie inna część kariery czy coś w tym stylu :)
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#174
Radon, czytałeś moje powitanie :P Albo hot-hatch Renault (Clio RS 200 EDC Trophy albo Megane RS, tutaj model nie ma znaczenia <3), albo żaden :P

Jeśli chodzi o motocykle, to tak, ale jako jakieś darmowe DLC/expand, żeby nie wadziły w fabule. Albo, tak jak tu napisał yolomj, oddzielny wątek fabularny :)
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#175
Jeżeli będzie spora możliwość tuningu, preferował bym jako hatcha, Hondę Civic, albo jak tu Truskawek napisał, Meganke :D
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#176
Tylko czy do Meganek robili jakiekolwiek body? Niestety, nigdzie czegoś takiego nie udało mi się znaleźć...
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#177
No też nie kojarzę. W sumie, ta Meganka bardzo podobna jest do tego Sciona z okładki :p no chyba że mi się autka porąbały :D
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#178
Na motory nie liczcie. To juz byłaby zbyt duża kontrowersja, NFS ma teraz wypracować spójny image, a nie znowu rozszerzać się na kilka podgatunków. Nie wspominając o tym, że wprowadzenie motocykli to też ogromny zasób czasu i kosztów. Na okładce jest Subaru BRZ, ale to są bliźniacze modele :P
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#179
Może EA wyda następną grę wyłącznie o jednośladach :p taka odmiana mała, dla odświeżenia :)
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#180
Możliwe, ale nie będzie to Need for Speed ;) Chociaż mysle, że będzie to w dalszej przyszłości; na razie Criterion pracuje nad ekstremalnymi sportami, co tez może być ciekawe
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.