Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed 2015 - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#101
Dobrze, że oprócz takich gotowych pakietów będą też pojedyncze części :) Mam nadzieję, że będzie też autosculpt :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#102
Gry-Online.pl już grały w demo NFS. Zbyt dużo się nie dowiedzieliśmy, więc zamiast newsa, zapodaje tylko linka do pierwszych wrażeń z dema.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#103
[movie=youtube]6WgE4SEp3iY[/movie]

Gameplay z E3 z przetlumaczonymi dialogami

Czyli wszystko wskazuje na to, że jest to nasz pierwszy wyścig w grze ;) Znamy pierwszych imiennych bohaterów w grze - Nakai-San to wybitny specjalista od tuningu, który ma nam pomagać. Manu także jest naszym sprzymierzeńcem. Wzięliśmy udział w pokazowym driftingu tylko po to, żeby zaistnieć w Ventura Bay i wspinać się w hierarchii wyścigowego półświatka. Ci, którzy wzięli udział w otwartym Drifcie to nie do końca nasi rywale - to po prostu nasi pomocnicy, którzy mają nam pomóc we wkręceniu nas w nielegalne wyścigi.

/Poprawiłem video
Inventer89
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#104
Panowie! Wykminiłem, że w najnowszym NFSie mogą powrócić stare dobre radary z MW. Otóż oglądając gameplay z nowego NFSa na końcu dostrzegłem parę ciekawych ikonek na mini mapce. Dwie są oczywiste ale zastanawia mnie jedna. Zaznaczyłem ją dodatkowo niebieskim kolorem: http://imgur.com/...
Uważam, że może to być miejsce w którym zakupimy nowy samochód, lecz mogę się mylić.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#105
Też nad tym myślałem. Wygląda na to, że powróci system zmiany samochodu, ale czy taki jak ten wprowadzony w MW2012? Wszystko na to wskazuje. Zwróćcie uwagę na to, że po tym, jak na gameplayu z E3 BRZ wyjeżdża z garażu i jego droga przecina się z przeciwnikami, po lewej stronie na parkingu są 2000GT-R i 180SX; są też na mapce. A co do fotoradarów - to było do przewidzenia, są obecne już od MW2012.

Więc obecność fotoradarów mnie nie dziwi, bo też już wcześniej je zauważyłem. Zastanawia mnie jedno - czy będą inne, nowe znajdźki, ale na billboardy i bramki bezpieczeństwa (to juz w ogóle) nie ma co liczyć. Zastanawiam się, czy będą rejestrowane skoki - to było super. Ale w gameplayu tak nie było. To jest pre-alpha, więc DUŻO rzeczy się jeszcze zmieni.

/Scalenie dwóch postów - Inventer89
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#106
Nie będzie zmian samochodu jak w MW'12 - gracz ma mieć kilka samochodów, do których ma się przywiązywać, więc na 100% odpada jakaś łatwa wymiana. Ikony aparatu to mogą być fotoradary ale równie dobrze jakieś sesje zdjęciowe jak w U2 - ciężko stwierdzić na dzień dzisiejszy co to dokładnie jest.
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#107
Te ' zmiany samochodu ' to mogą być również wyzwania, może jak te z Forzy Horizon, może wyścigi specjalne (?) W każdym bądź razie stawiam na to samo, co Inventer, że to na pewno nie takie zmiany jak w MW'12.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#108

Cytat

Czyli wszystko wskazuje na to, że jest to nasz pierwszy wyścig w grze Wink Znamy pierwszych imiennych bohaterów w grze - Nakai-San to wybitny specjalista od tuningu, który ma nam pomagać. Manu także jest naszym sprzymierzeńcem. Wzięliśmy udział w pokazowym driftingu tylko po to, żeby zaistnieć w Ventura Bay i wspinać się w hierarchii wyścigowego półświatka. Ci, którzy wzięli udział w otwartym Drifcie to nie do końca nasi rywale - to po prostu nasi pomocnicy, którzy mają nam pomóc we wkręceniu nas w nielegalne wyścigi.


Moim zdaniem wyciągasz zbyt dalekie wnioski, Danio :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#109
Też te zmiany samochodu z MW2012 nie za bardzo mi pasowaly, ale co to oznacza? Może jakiś garaż albo komis z samochodami? Za miesiąc na Gamescom się dowiemy. Przez lipiec powinniśmy dostać nowe auta i screeny, na co szczerze liczę ;)

Cytat

Radzio napisał(a):
Moim zdaniem wyciągasz zbyt dalekie wnioski, Danio :P


Właśnie po to napisałem to, żeby rozpocząć jakąś dyskusje i poznać Wasze zdanie na ten temat ;) No być może wysuwam daleko idące wnioski, ale z takich strzępków informacji ciężko stworzyć wiadomości, które znajdą w pełni pokrycie w rzeczywistości :P

/Scalenie dwóch postów - Inventer89
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#110
To na pewno będą wyzwania. Pierwsza rzecz na myśl jaka mi przychodziła to szybka kradzież ( punkty do bezprawia :V ), albo wyzwania jak w Forzie Horizon 2, albo nawet boss wyścigi.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#111
Bez przesady, bezprawie to pościgi :P Żadnych kradzieży raczej nie będzie :D

Cytat

Dzięki ścieżce Bezprawia dowiesz się, co to znaczy zadrzeć z glinami. Mocno nieprzepisowa jazda może sprowadzić ci na głowę kłopoty, ale stawką jest niesamowita satysfakcja. Żyj na krawędzi – od pościgu do pościgu.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
M
manticore 
Uczeń
Dodano 9 lata temu
#112
link Można mieć dużo aut w garażu, ale nie więcej niż 5.

Moim zdaniem - kretyńskie posunięcie. Głupotą ustępuje mu tylko to o wymogu stałego połączenia z netem.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#113
Sam nie wiem co myśleć o tym ograniczeniu. Z jednej strony 5 to mała liczba, ale z drugiej... czy nie jest ona wystarczająca? To wyjdzie "w praniu", gdy gra trafi do naszych rąk :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#114
5 miejsc na auta, 5 trybów, 5 ikon - robi się coraz ciekawiej. Ale moim zdaniem musimy zaczekać na więcej informacji, nie ma sensu już w tej chwili negować tego pomysłu z tym ograniczeniem. Tak jak Radzio napisał: "Wyjdzie w praniu" :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#115
Podpowiem Wam, że nie zauważyliście jednego: dokładnie 5 miejsc na auta było w Underground 2. :) Czyżby kolejne nawiązanie?
i.imgur.com/xWDZwKE.png
M
manticore 
Uczeń
Dodano 9 lata temu
#116
Tylko że w Undergroundzie 2 był też tryb Quick Race, gdzie mogłeś śmigać, czym chcesz. W NFS2015 najprawdopodobniej tego trybu nie będzie. Tym bardziej sądzę, że limit aut w garażu to zły pomysł.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#117
Z drugiej strony pozwala nam to ciekawie poprowadzić karierę: raz, że przywiązujemy się do każdego samochodu i wybieramy je z rozwagą, a dwa, że na przykład każde może nam służyć do danego trybu.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#118
W ogóle to zastanawia mnie to 5 ścieżek gry, ponieważ niekoniecznie będą one jako osobne tryby i jako coś na co będziemy musieli się zdecydować. Opis na stronie Ghostu sugeruje, że te 5 ścieżek będzie się przeplatać - "Z dużą prędkością wchodź w zakręty bokiem, swoim stuningowanym wozem, razem z przyjaciółmi uciekając przed policją" (cytuje z pamięci, ale mniej więcej jest dobrze). Szczerze mówiąc to nic nie wiemy o tym jak będzie wyglądał tryb "kariery". Moim zdaniem te 5 ikon to będą osoby, które wprowadza nas do gry, inspirując nas do działania na 5 różnych sposobów. Nie widzę ich jako bossów czy coś w tym stylu xd

PS Już widzę te DLC "Rozbuduj swój garaż o nowe 5 miejsc na Twoje samochody" - 10$
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#119
https://www.youtu...dUXYnVBsUw

Moim zdaniem jest to krok w stronę "przywiązania do auta" i jest to przy okazji bardziej realistyczne, no gdyby miało się 50 aut w garażu to policja zaraz by to znalazła, po za tym żaden kierowca który ściga się nielegalnie nie ma wielu aut... ale z drugiej strony chciałoby się mieć dużo aut. Moim zdaniem to dobrze, bo jak wyżej, przywiążemy się do aut, jest to realistyczniejsze i po za tym by mi pasowało jedno auto na każdy tryb... bo mi nie potrzebne więcej.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#120

Cytat

...jest to przy okazji bardziej realistyczne, no gdyby miało się 50 aut w garażu to policja zaraz by to znalazła, po za tym żaden kierowca który ściga się nielegalnie nie ma wielu aut...

Zgodzę się, dobry argument :P Mi osobiście te 5 aut wystarczy, a jak się jakieś znudzi to się sprzeda - proste :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.