Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed 2015 - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#81
link
link
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#82
Mam te wszystkie screeny - spokojnie xD Już publikuję w newsie :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#83
W newsie już mamy wszystkie obrazy w Ful HD :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#84
Pora wybrać sobie coś na tapetkę w takim razie;D

EDIT: no wiesz co, czuję się zrobiony w konia, tylko jeden screen jest w fullHD :D
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#85

Cytat

Radon napisał(a):
EDIT: no wiesz co, czuję się zrobiony w konia, tylko jeden screen jest w fullHD :D

Odśwież miniaturki - o 19:47 podmieniałem wszystkie prócz tego coverowego na Full HD :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#86
Nie pytajcie jak to zdobyłem :P Po prostu cieszcie się przepiękną tapetą (wiem, że mała, ale...) Zapewne po E3 będzie już dostępna w dużym rozmiarze i lepszej jakości :)

s5.ifotos.pl/mini/tapetabez_wsphhan.png


jak nie pokazuje się obraz to trzeba odświeżyć :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#87
Nowe-stare zdjęcie - link. Mogliby w końcu dać coś bardziej świeżego.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#88
Ten screen krążył w sieci już od jakiegoś czasu... chyba od wycieku daty premiery na stronie xboxa. Nie wstawiałem go, bo przedstawia po raz kolejny zielone Porsche no i jest słaby ogólnie xD Czekamy na E3 :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#89
Gameplay w 1080p i 60fps. Wygląda miodnie :D

[movie=youtube]ngaeb1jARAY[/movie]
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#90
Dorzucam całą prezentację w języku polskim - tylko z gamepleya musiałem usunąć muzykę, bo YouTube wyciszał cały film

[movie=youtube]3PBkwkoWCeg[/movie]
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#91
Ogólnie gra prezentuje się FANTASTYCZNIE!!!. Fenomenalny tuning, nocny i ogromny świat, policja, powalająca realizmem grafika, ciekawa fabuła. Wszystko idealnie się ze sobą zgrywa ;) Zapowiada się na NAJLEPSZEGO NFS W HISTORII :D
Spodobała mi się "action cam". Na pierwszy rzut oka wyglądało to bardzo dziwnie i niefunkcjonalnie, ale im więcej razy oglądam gameplay, tym bardziej ta nowość mi się podoba ;D Powrót Driftów i to jeszcze na otwartych drogach ;) Czekam także na więcej informacji na temat 5 stylów rozgrywki, bo brzmi to bardzo intrygująco.
Carlista jest bardzo zróżnicowana, co oczywiście cieszy! Jednak obecność Huracana szokuje - tuningowi zostaną poddane także supersamochody. Cieszy jednak obecność takich samochodów klas średniej i motoryzacyjnych legend: BRZ, Skyline 2000 GT-R, 180SX, 911 (930) RWB i świeżo ujawnionego M3 E30 SE.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#92
Ciekawe czy okładka Deluxe jest oficjalna czy tylko tymczasowa :P

content.pulse.ea.com/content/c-need-for-speed/en_US/news/e3-preorder/jcr:content/body/image.img.jpg
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#93
Pewnie jest tylko prowizoryczna ;)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#94
Niewykluczone, że okładka deluxe edition będzie tak wyglądać, a przynajmniej będzie się znacznie różnić od zwykłego wydania. Tak jest w przypadku Battlefronta, i podejrzewam, że tak teraz EA będzie robić z kolejnymi produkcjami.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#95
Po coraz dalszym ujawnianiu carlisty i kanionach grze bliżej do Carbona niżeli Undergroundów... W zasadzie to taka mieszanka.
Największy problem Ghost może mieć z fabułą - musi być zwarta, czego nie można powiedzieć o tej Undergroundowej (poziom 4 i 5 to męka...), a zarazem nie tak krótka jak np. w Carbon. Poza tym - nie chciałbym aby narzucała nam bardzo częste kontakty z policją jak w pierwotnym Most Wanted (nie przepadam za pościgami). Fajnie byłoby, gdyby gra pozostawiała pewną dowolność co do sposobu prowadzenia kariery i nie wymuszała na nas zaliczania wszystkiego.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#96

Cytat

Siekierka napisał(a):
Fajnie byłoby, gdyby gra pozostawiała pewną dowolność co do sposobu prowadzenia kariery i nie wymuszała na nas zaliczania wszystkiego.

Może rozwiną Speedlisty w Rivalsa - bardzo mi się podoba, że żeby pójść dalej (zdobyć nowy poziom) można to zrobić często na 3 różne sposoby, już nie mówiąc o zadaniach ze zdobyciem określonej liczby SP, bo tam to już w ogóle jest ogromna swoboda w jaki sposób to osiągnąć. Sięgając rozwiązaniami jeszcze bardziej wstecz dochodzimy do popularnych kamieni milowych z Most Wanted (2005) - można było je zaliczyć omijając wyścigi, które nam nie leżały.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#97
[movie=youtube]jN_UKmuPgGc[/movie]
W końcu pierwsze nowe ujęcia rozgrywki z E3 :)
- normalna kamera
- będą kolczatki, bo opony pęknięte (od 30 sekundy spod kół lecą iskry czy mi się wydaje?) EDIT: chyba mi się wydawało xd
- model jazdy przypomina ten z Rivalsa (moim zdaniem to plus)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#98
Inventer - ale w Most Wanted trzeba było nabijać te obrzydliwe bounty. W ogóle dobrym rozwiązaniem byłoby wywoływanie podczas Free Run pościgu tylko na własne życzenie, np. podczas uderzenia w radiowóz.

Radzio - tak, to chyba iskry. Zresztą tego Mustanga strasznie miota na zakrętach, jakby miał przebite tylne opony. W Most Wanted (2012) podobnie zachowywały się auta. Wiem, że to ręczny, ale trochę za mocno go ściąga.

Aha, wielka szkoda, że na arcade'owy "inaczej" model jazdy moda już minęła... Jak w Undergroundach, Carbonie i PS było arcade, ale auta jeździły dość sztywno, tak teraz jest moda na bujanie i niebezpieczne ujednolicanie ze smartfonami... Gameplay z Drift Attack nie przypomina żadnego Hot Pursuita, tylko Asphalt 8.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#99
link

Poznajecie? Nisan ze screena nowego NFS.

link
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#100
To nie jest ten sam wóz, ale pakiet modyfikacji jest ten sam. Fajnie, że części tuningowe odnajdują pokrycie w rzeczywistości.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.