Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed 2015 - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
R
Reev 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#21
Chyba, że dodaliby poziom trudności CUSTOM, gdzie możesz sobie ustawić po kolei co gdzie i jak.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 10 lata temu
#22
Nom, a także ciekawie zbalansowane poziomy trudności.
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 10 lata temu
#23
Fajnie by było jakby połączyli właśnie TDU z jakimś NFS + motyw z Juiced - umawianie się z bossami ekip przez telefon, zakłady o auto lub o hajs, ale ograniczyłbym tuning z takiego jak w U2 do takiego jaki obecnie panuje na świecie czyli kupujemy Hondę ok, fajnie robimy go w JDM. Fajnie by to wyglądało.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#24
Sorry, łączenie jednej gry z drugą nie działa. Po prostu. Mówimy przecież o grach, które już wyszły, więc NFS będący zlepkiem czegoś tam z czymś tam innym byłby... absolutnie niczym nowym - grą zbudowaną z starych rozwiązań. Ja osobiście nie chcę żadnego połączenia TDU z Juiced, Midnight Clubem i czymś tam jeszcze, ja czekam na nowego NFS-a, i jeżeli twórcy wiedzą co robią, to mógłby być on nawet o wyścigach taksówek. Albo śmigaczy w świecie Sci-Fi rodem z Piątego Elementu. Jak miałoby to być nareszcie świeże i zrobione z pomysłem, to czemu nie, w sumie?
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 10 lata temu
#25
Spokojnie, nie mówimy tu o zrzynaniu kropka w kropkę gry, zaczerpnięcie takich smaczków + dodanie czegoś nowego, czego nie było (a jest to trudne bo ograne było już prawie wszystko) to jedyny słuszny przepis na nowego NFS.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#26
Popieram Kongza.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#27
Zaczęliśmy temat w SB o Underground 3 - czy to możliwe?

Moim zdaniem tak - i to bardzo. Chciałbym wam też coś pokazać - jeśli jeszcze tego nie widzieliście. Na nagraniu koleś próbuje rozwiązać pewną zagatkę - wideo. Otóż w Rivals popełniono dwa błędy na tablicach rejestracyjnych... No właśnie - to błędy czy Easter Egg?
Most Wanted Rockport 2006 /poprawna 2005
Most Wanted Fairhaven 2011 /poprawna 2012


Jakieś pomysły? Np. 2012-2005=7 A siódmym NFSem był Underground :D Przypadek? xd
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 10 lata temu
#28
Eee no bez przesady.. bo zaraz się zacznie tak jak z Half-Lifem że HL I + HL II = HL III - Half Life 3 confirmed... xd

Jak dla mnie to nie powinno być już UG3 bo oni to zniszczą... Mogą zrobić restart tej mini-serii jak MW 2012 ale nie kontynuacja tego co było w UG2.

Starego UG już lepiej niech nie ruszają a jak zrobią UG3 to tak właśnie będzie...
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#29
Niekoniecznie. Kto tu mówi o jakiejś kontynuacji? W ogóle najlepiej, gdyby nie wyszedł NFS pod nazwą Underground, ale z rozgrywką właśnie z tej części. I oto tutaj się rozchodzi. Bo " NFS: Underground 3 " nigdy nie wyjdzie i jestem tego pewien. Jednak samego "Underground" mogą użyć - ale to i tak byłoby złe posunięcie. Tak samo jak z MW 2012 - narobili graczom nadziei, a potem musieli tłumaczyć, że to nie będzie gra jak w 2005 roku.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 10 lata temu
#30
Idąc drogą dedukcji, UG3 następuje po UG2 i UG czyli jest to kontynuacja, nie mówię że dokładnie fabuły... tylko ogólnie fabuła z UG i U2 jest nieoficjalnie rozwijana w MW i Carbon.. przynajmniej ja zawsze tak uważałem, nie mówię że nie może być gry w podobnym klimacie ale nie jako UG3 tak jak piszesz tylko pod inną nazwą bądź jako Underground 2015.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#31
Nie ma mowy o kontynuacji, będzie restart.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#32
Zobaczymy co sprezentuje The Crew - tam jest tuning wizualny i to chyba przy samochodach najwyższej klasy.
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 10 lata temu
#33
YT - The Crew - końcówka jak z Szybcy i wściekli 5.

Zobaczymy jakie będzie The Crew... Jednak ja bym się nie napalał, Ubisoft pokazał nam nie dawno grę nad którą pracował bardzo długo, zapowiadali ją jako grę która zniszczy wszystko a wszyscy wiemy (chyba) jak z nią wyszło - chodzi o Watch_Dogs. Nadzieja w tym że za wydanie i pilnowanie producentów odpowiada Ubisoft Reflections a to oni wydali świetnego Driver SF. Jestem ciekawy jak to z The Crew będzie.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#34
Racja, Watch_Dogs okazał się bardzo niedopracowany, jednak sam pomysł na grę jest wyśmienity i jeśli nie oceniać błędów grafiki, to jest to ciekawa alternatywa dla GTA. Wydawałoby się, że wszystkie gry tego pokroju będą kopią GTA, a Ubisoft pokazał, że rozgrywka może wyglądać zupełnie inaczej. Need for Speed jest starą marką, choć trudno mówić o doświadczeniu, gdy studia zmieniają się jak rękawiczki, mam jednak nadzieję, że zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski i powstanie gra która wprowadzi zupełnie inną jakość. To powinna być mocna ewolucja, ale nie rewolucja jak w przypadku Carbon -> ProStreet.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#35
Moim zdaniem Ghost Games mądrze poprowadzi serię. Rivals był ich pierwszą produkcją i odnieśli sukces. Teraz może być tylko lepiej ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#36
Kongz, a nie czasami jak końcówka z pierwszej części F&F? :D
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 10 lata temu
#37
http://www.youtube.com/watch?v=fV8bj8nTaJ4
http://youtu.be/jLJTwhi1B20?t=2m20s

O to mi chodziło :P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#38

Cytat

Danio napisał(a):
Kongz, a nie czasami jak końcówka z pierwszej części F&F? :D


Nie. Kongz ma rację. Scenka podobna do tej jak przewrócili autobus ;)

Koniec offtopu [!]
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 10 lata temu
#39
Dobra koniec offtop.. Wracając do tematu, poczekajmy do E3 zobaczymy czy EA wspomni o NFS może nas naprowadzą na jakiś trop dotyczący nowej części.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#40
Już samą rewolucją jest to, że NFS nie ukaże się w tym roku :D Nie zważając na to, czy to będzie U3, czy nie, będzie to przełomowa część ;)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.