Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#81
TDU i Forza Horizon były arcadowe, miały widok z kokpitu i to było mega. Także te argumenty to inwalidzi.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#82
Ja tam nie tęsknie za widokiem z kokpitu. W DriveClubie i tak jeździłem typowo, zza auta.
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 7 lata temu
#83
Forze Motorsport można zaliczyć do gier realistycznych, czy to arcade z elementami realizmu? tam też jest widok z kokpitu i też mało kto na tym jeździ. Dla mnie w NFS ważna jest dla mnie głównie policja i dobrze rozbudowana i dopracowana mapa
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#84
Nie usprawiedliwiajcie głupoty Ghost Games, a raczej EA - bo oni zawsze uwazaja, ze wiedza lepiej od graczy. A teraz spojrzcie na aktualny rynek gier wyścigowych - tylko NFS nie ma widoku zza kierownicy, kazda inna gra nawet arcadowki je maja. Czyste lenistwo bo nie chce im się bawic w detailing. BTW nagrywanie gameplayi na YT, a prywatne rozgrywki to inna sprawa - z reguly wyscigowki wrzuca się z widokiem zza auta nawet w typowych symulatorach jak gran turismo, żeby odbiorca miał szerszy odbior gry. Ciekawe co z wielkoscia mapy? znając ich pewnie będzie taka malutka jak w Rivals czy 2015, nie spodziewam się chociażby tak dużej jak w Forzy Horizon nie mowiac o THE CREW. Powinni zaliczyć solidnego flopa sprzedażowego to może by się obudzili wtedy
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#85
O ludzie, wielki płacz jakie to Ghost i EA złe bo nie dało kamerki ze środka auta, żałosne... Dadzą może w jakieś aktualizacji albo wgl nie dadzą, ich wybór :v
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#86
Coraz mniej kopii NFS się sprzedaje więc powinno im to dac do myslenia czemu, a nie nadrabiają sprzedaż promocjami gier za 49 ziko, dobre gry nie traca na wartości po roku czasu 75% haha
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#87
Ghost nie jest jakimś ogromnym studiem i dwa lata to wcale nie tak dużo. Według mnie dobrze, że nie marnują na to czasu. Widok z kokpitu to tylko "bajer", który cieszy przez chwilę. I tak 95% gry każdy gracz przejdzie na innym widoku. Czyste lenistwo bo nie chce im się bawić w detailing - tego już nie będę komentował.

Mapa ma być największa ze wszystkich NFSów. Zresztą mi wystarczała taka jak w NFS 2015 :) Nie rozumiem dlaczego jest takie parcie na jak największą mapę. Ja wolę dostać mały, fajny i dopracowany świat, którego ulice szybko zapamiętam.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#88
Nie wierzę w to co czytam, kiedyś to było nie do pomyślenia żeby gra wyścigowa nie miała widoku z kokpitu, przecież jak inaczej sprzedać człowiekowi feeling jazdy wymarzonym autem jak nie pozwalając mu "wsiąść" do środka? Macie krótką pamięć, albo za młodzi jesteście.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#89
Mamy Forzy, GT itp. gierki, więc o c**j chodzi? xD
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#90
O NFSa z kamerą z kokpitu, nie czytałeś poprzednich postów? xdd
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#91
Zagazowany, wiem że o to chodzi, lecz to co piszę opieram na zdaniu innych i moich odczuciach, więc nie musisz mnie wysyłać do okulisty xD #ciachbajera
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#92
s2.ifotos.pl/img/81bafswfq_qprnrap.jpg


Czy w Need for Speed Payback powrócą sklepy tuningowe? Jeśli tak to w jakiej formie? Tak jak w UG2?
Ja wolałbym mieć wszystkie opcje tuningu w jednym miejscu, bo dużo wygodniej. Natomiast w takich sklepach np. jakieś ekskluzywne części, lakiery itd. To byłoby nawet ciekawe :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#93
Jakby świat był taki fajny jak w UG2, to byłoby przyjemnie pojeździć i poszukać poszczególnych warsztatów. To byłaby dobra znajdźka dla gry wyścigowej z otwartym światem.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#94
Powinny być salony samochodowe jak w TDU, ale marzenie scietej glowy. Oni nawet nie pomysla o takich smaczkach, które ucieszą. Ciekawe czy przynajmniej opcje robienia zdjęć od razu umieszcza w grze czy tak jak w poprzedniej części graczej będą musieli się o snapshoty upominać.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#95
Jeśli nie będzie kamery z kokpitu, to będzie znaczyło, że zbyt mało osób o to prosiło. Zarówno z zagranicznych for, jak i naszej ankiety wynikało, że gracze chcą większej akcji w fabule i lepszych pościgów - i to dostaniemy. Jeśli chodzi o kamerę z kokpitu, to w komentarzach do ankiety były takie odpowiedzi, ale łącznie nie przekroczyły one 1%. Być może była to moja wina, że nie zawarłem pytania o kamerę, bo jak nie ma pytania, to nie każdy może pamiętać, by ten aspekt poruszyć. Ale jeśli proporcje na świecie są podobne, to niestety, ale firmy nie są skłonne pracować nad czymś, co zadowoli 1% użytkowników. Po wydaniu Payback sporządzimy podobną ankietę i postaram się zawrzeć jeszcze więcej pytań.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#96
No ja widziałem co innego na forum gracze wyraźnie piszą że chcą rozbudowany tuning, wymagajace wyscigi, duza mapę i dużo aut oraz widok z kokpitu. podobnie na Twitterze widac to po tweetach na które nie racza nawet odpowiedzieć. Po wydaniu nfs 2015 po roku wiekszosc okrzyknela tę grę jako jednego z najgorszych nfs ever bo tak sluchali graczy ze wydano kompletna niedoróbke ktora dodatkowo nuzy a nie podnosi adrenalinę.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#97
Właśnie te słabe wyniki sprzedaży dały im do myślenia i jak możemy zauważyć nie wciskają nam już Hot Pursuit 9878 tylko dostajemy coś o co prosilo wielu graczy. Seria przechodziła z rąk do rąk i wg. mnie Ghost się nadaje do robienia kolejnych odsłon serii.
Robicie z igły widły tak swoją drogą... Jakoś w tak bardzo uwielbianym przez miliony Most Wanted lub UG2 nie było widoku z kokpitu mimo, że właśnie w UG2 powstawały i do tej pory powstaja wymarzone auta i nikt o to nie płakał jak teraz o Payback. Zresztą już widzę jakby to wyglądało. Dostalibyscie widok zza kierownicy i zaczęlibyście narzekać, że jak to jest możliwe, że nie ma modyfikacji wnętrza przy tak rozbudowanym tuningu zewnetrznym hurr durr jak tak morzna Ghost to leniwe buraki , NFS to gunwo a forża 4lyf.
Z fabułą tez będzie cyrk a w zasadzie już jest. XD Chcielismy więcej akcji-dostalismy ją, ale przecież tak być nie może bo to nie F&F tylko NFS!!!!!111
Mapa zapewne będzie interesująca i spora, bo dostaniemy off Road, drogi poza miejskie no i samo miasto, ale hm no to wciąż pewnie za mało. Mam tylko nadzieje ze tym razem będziemy mogli wjechać do centrum bo musze przyznać ze ten brak możliwości przemierzania centrum miasta w NFS'15 był dla mnie strasznie irytujący.
Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale w zasadzie cokolwiek nie zostaloby zrobione z serią to ludzie i tak będą hejtowac i przyczepiac się o byle co. Hot Pursuity co rok-źle, powrót modyfikacji, ale z jakimś umiarem i smakiem (brak takich kosmicznych bodykitów jak np z UG2) -źle i biednie bo nie mogę zrobić z samochodu ultimate rice car'a, słuchanie się naprawdę sporego procenta społeczności-źle bo to nie f&f i nie ma kamery z kokpitu a najlepiej gdyby przywrucili Rażora i czarnom liste.
Nie da się was niczym zadowolić...
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#98
Podpisuję się pod Dominikiem ^
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#99
Dominik, młody jesteś i nie pamiętasz jaki HURR DURR był jak NFS stracił kamerę z kokpitu przy HP2 i nie odzyskał jej przy Undergroundach. Kamera z kokpitu była istotnym elementem gry wyścigowej, każda ścigałka to miała. To, że wśród późniejszych NFSów były tez super gry jak wspomniane MW i UG2, nie zmienia faktu, że brak widoku z kokpitu był ich wadą.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#100
[movie=youtube]89_2xDKOg94[/movie]

Zwiastun PL. Do dyskusji o Payback zapraszam tutaj.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.