Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
K
kacperkow11 
Obserwator
Dodano 5 lata temu
#1
Witam pomoże ktoś nie mam w dokumentach folderu setting z plikami wysłał by mi ktoś na pocztę te pliki ponieważ muszę zmienić rozdzielczosc przez czarny ekran na monitorze.
G
Green Hornet 
Obserwator
Dodano 5 lata temu
#2
Ok, dzięki za informacje.
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#3

Cytat

Green Hornet napisał(a):

Cześć.
Nie wiem czy w dobrym miejscu to piszę, gdyż jestem nowy na forum i jeszcze do końca nwm gdzie co i jak.
Mam takie pytanie.
Zamierzam kupić Need for Speed Payback PC, tylko na różnych stronach jest informacja ,że niektóre pojazdy chodzi mi między innymi o (BMW M3 Evolution II E30 oraz Volvo 242DL) były dostępne tylko przez jakiś czas. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w trybie online oraz offline. Czy pojazdy są dostępne cały czas i tylko trzeba zrobić misje by je odblokować?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.


Na początku faktycznie były dostępne w formie rotacji. Natomiast od jakiegoś czasu zostały dodane na stałe do dilera (M3 E30, Volvo 242 oraz P130, Skyline 2000 GT-R, Barracuda, RX-7) więc nie musisz na nie polować :)
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
G
Green Hornet 
Obserwator
Dodano 5 lata temu
#4
Cześć.
Nie wiem czy w dobrym miejscu to piszę, gdyż jestem nowy na forum i jeszcze do końca nwm gdzie co i jak.
Mam takie pytanie.
Zamierzam kupić Need for Speed Payback PC, tylko na różnych stronach jest informacja ,że niektóre pojazdy chodzi mi między innymi o (BMW M3 Evolution II E30 oraz Volvo 242DL) były dostępne tylko przez jakiś czas. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w trybie online oraz offline. Czy pojazdy są dostępne cały czas i tylko trzeba zrobić misje by je odblokować?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#5
Ok, dzięki ;)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#6
Spróbuję wrzucić rozpakowywanie gry na noc i sprawdzę co się kryje w plikach.

Połączony z 10-07-2018 00:29:
Rozpakowałem - nie ma plików C63 AMG ani żadnych innych nowych wozów. Za to widnieją Dodge Charger SRT8 2013, Ferrari F40 i 458 Italia oraz Nissan GT-R 2017 (nie mylić z GT-R Premium, które mamy w grze). Niestety są one od premiery, bo zainstalowałem grę z płyty, bez aktualizacji i się okazuje, że też już tam są.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#7
W poprawkach najnowszej aktualizacji wspomniano o Crown Victorii i Mercedesie C63 AMG... Każdy z nas myślał, że to błąd, ale policyjna legenda już się pojawiła. Myślicie, że Merol też się pojawi jako darmowe lub płatne DLC?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#8

Cytat

pasi17 napisał(a):

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

Nie dało się większego masła maślanego zrobić?

Co do aut to tu masz wszystko rozpisane link i tak trzeba nowe kupować, bądź znaleźć wraki.


To nie moja wina, jak ktoś może to prosiłbym o usunięcie tych "dubli". Jak napisałem na samym końcu, przy próbie usunięcia wszystkiego robiło się tego jeszcze więcej i więcej. Nie wiadomo czemu. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Nigdy na żadnym forum czegoś takiego nie widziałem.

Wygląda jakbyś kliknął kilka razy w Odpowiedź przed załadowaniem strony.

Połączony z 28-05-2018 12:52:
Kolejny wpis Pod Maską jutro.
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 6 lata temu
#9
opcja "EDYTUJ nie działa dziwne. Co do tego p.s'a to go nie zobaczyłem wszystko mi się zlało.
pasi17
pasi17 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#10

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

Nie dało się większego masła maślanego zrobić?

Co do aut to tu masz wszystko rozpisane link i tak trzeba nowe kupować, bądź znaleźć wraki.


To nie moja wina, jak ktoś może to prosiłbym o usunięcie tych "dubli". Jak napisałem na samym końcu, przy próbie usunięcia wszystkiego robiło się tego jeszcze więcej i więcej. Nie wiadomo czemu. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Nigdy na żadnym forum czegoś takiego nie widziałem.
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 6 lata temu
#11
Nie dało się większego masła maślanego zrobić?

Co do aut to tu masz wszystko rozpisane link i tak trzeba nowe kupować, bądź znaleźć wraki.
pasi17
pasi17 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#12

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

W garażu jest napisane w minimenu nad autem tym głównym i tam jest napisane bodajże: "wymiana z magazynem", czy coś w ten deseń.


Ok znalazłem, dzięki :)

Połączony z 20-05-2018 20:40:
Mam jeszcze takie pytanko, jak ulepszyć auto powyżej P299? Bo mam sporo misji, które wymagają auta powyżej +P320-340 a w warsztacie nie pokazują mi się lepsze części. A większość aut, które mam to nie mogę ulepszyć więcej niż do P299. (używam standardowych aut, czyli takich, które dostałem lub znalazłem). Nie kupowałem żadnych dodatkowych aut. Z początku myślałem, że najpierw przejdę całą grę a potem kupie jak najlepsze auta, no ale niestety, już teraz nie jestem w stanie przejść, bo mam zbyt słabe auta. Co zrobić w moim przypadku? jakie auta kupić dla każdej z klas lub jak ulepszyć auta powyżej P299?
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 6 lata temu
#13
W garażu jest napisane w minimenu nad autem tym głównym i tam jest napisane bodajże: "wymiana z magazynem", czy coś w ten deseń.
pasi17
pasi17 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#14

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

W magazynie.


A gdzie jest ten magazyn? Nigdzie nie znalazłem na mapie magazynu.
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 6 lata temu
#15
W magazynie.
pasi17
pasi17 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#16
Witajcie mam pytanie. Gdzie znajduje się reszta samochodów? Mam odblokowane wszystkie garaże, mam 10 samochodów a w garażu pokazuje mi ich tylko 5. Gdzie jest reszta?
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#17
Na Twitterze w komentarzach zawsze ktoś podaje lokalizację w postaci screena lub filmiku, więc polecam tam zaglądać :)
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
Ziutek68
Ziutek68 
Amator
Dodano 6 lata temu
#18
W kanionach tam gdzie pierwszy Skyline
K
Karko231 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#19
Ktos wie gdzie znajduje sie obecnie porzucone auto o ktorym jest komunikat??
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#20
Ok, dzięki za wyjaśnienie ;)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.