Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 7 lata temu
#101
Pytanie dot. tuningu prowadzenia. Czy wiemy coś na temat tego, że prowadzenie można będzie zmieniać w "locie" tzn. że jak wiedziemy na offroad to bez zatrzymywania auta możemy go w miarę do niego dostosować, a jak już wiedzie się na asfalt to znowu dostosować go pod bardziej utwardzoną nawierzchnię?
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#102
Auta na off-road i asfaltowe funkcjonują jako oddzielne klasy, raczej nie będziesz chciał tego samego auta dostosowywać pod off-road i asfalt. Myślę że nie będzie takiej opcji.
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 7 lata temu
#103

Cytat

Gregi napisał(a):

Auta na off-road i asfaltowe funkcjonują jako oddzielne klasy, raczej nie będziesz chciał tego samego auta dostosowywać pod off-road i asfalt. Myślę że nie będzie takiej opcji.
to był tyko przykład
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#104
No ok, już rozumiem o co pytasz. No trąbią głośno, i w newsie masz, że będziesz mógł zmienić nastawienie auta kiedy tylko zechcesz, na trasie, w trakcie jazdy.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#105
W każdej chwili podczas jazdy można zmienić ustawienia prowadzenia jeśli o to chodzi. Ale z auta w klasie off-road nie zrobisz wyścigówki na asfalt i na odwrót.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#106
Dodatek "Platynowa paczka samochodów" z pre-orderu został poszerzony o Neony w kolorze Platinum Blue.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#107
Ta wersja deluxe to żenada, deluxe powinno mieć kilka unikatowych aut niedostępnych NIGDY w zwykłej wersji i jakąś rozszerzoną mapę czy ilość części tuningowych, a nie takie bzdety dla dzieci
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#108
A będzie można modyfikować interiory? nawet w CSR na komórki można to robic
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#109
W CSR masz tylko kolor wnętrza :v
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#110
Nie wiem czy wiecie, myślę że tak, ale nikt nie porusza tematu, w momencie trailera gdy widzimy sklep z częściami, w rogu widać jedną z postaci z tak jakby wskaźnikiem postępu. Wydaje mi się, że oznacza to, że każdej postaci będziemy nabijać REPa osobno, co wy o tym sądzicie?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#111
Trudno powiedzieć, bo tak naprawdę nie wiemy jak będzie wyglądało przełączanie się między postaciami i jak to będzie w ogóle funkcjonować.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#112
Na pewno gra będzie sama przelaczac postaci także będzie to z góry narzucone co i jak. Skrypty skrypty i jeszcze raz skrypty a powinno być jak w GTA z możliwością chodzenia czy biegania pistacja

MadaFaster:
No i to by starczyło w NFS żeby sobie dopasować je do karoserii to nie jest trudna robota dla tworcow
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#113
Z możliwością chodzenia to już nie będzie NFS, kolego :P nie wiesz czy gra będzie sama przełączać postaci na pewno, ten aspekt nie był jeszcze nigdzie poruszony.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#114

Cytat

SlavicBoy napisał(a):

Na pewno gra będzie sama przelaczac postaci także będzie to z góry narzucone co i jak. Skrypty skrypty i jeszcze raz skrypty a powinno być jak w GTA z możliwością chodzenia czy biegania pistacja

Skrypty będą dotyczyć wyłącznie misji. Cała niefabularna otoczka będzie pozbawiona skryptów :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#115
SlavicBoy:
O ile te wnętrza są w 100% wykonane. Raczej to jest problem NFS z robotą.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#116
Czemu nie będzie NFS? Bo wprowadziloby jakas rewolucje? Tej serii jest wlasnie potrzebna rewolucja bo powoli staje się coraz bardziej zatechla, na rynku wlasnie NFS powinien zajac miejsce czegos a'la GTA z licencjonowanymi autami bo czegos takiego poki co nie ma i wbiliby się w nisze

Co do wnętrz: jakby im zalezlo dopicowac produkcje w detalach to zrobiliby to, naprawdę lepiej wydawac na maxa dopracowana gre co 4 lata niż polprodukty co 2, sprzedaż The Crew pokazuje ze gracze uwielbiają rozbudowane tytuly wypelnione roznymi smaczkami. Niby cos tam robia w tym NFS , ale jednak nadal na duzy skok jakościowy i zmiany się nie zanosi, a szkoda bo jakby chcieli to by mogli, ale wydaje mi się ze to wina studia - powierzyli gre jakiemuś malutkiemu zespołowi i się nie wyrabiają.

Inventer no wlasnie, a zapewne przelaczanie postaci będziesz mieć tylko w misjach bazujące na skryptach, a w wyścigach dany bohater będzie podpięty do danej kategorii wyscigow wiec nic samemu nie będzie można zmienić czy zadecydować żeby inaczej rozegrać dana partie a już nie mowie ze jak wcześniej napisałem - na pewno nie będzie sterowania postaciami
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#117
Need for Speed to potrzeba szybkości i ewentualna rewolucja powinna zmierzać ku temu by tą potrzebę zaspokajać jak kiedyś. Wątpię by dało się to zrobić dodając poruszanie się postacią pieszo, to najpewniej jeszcze bardziej odsunęłoby na dalszy plan jazdę samochodem. A ta i tak już i tak została zdegradowana do roli gierki zręcznościowej, której głównym celem jest uzbieranie repa i kasy na nowy wóz, który w sumie i tak prowadzi się i brzmi jak poprzedni.

Cytat

SlavicBoy napisał(a):

Ta wersja deluxe to żenada, deluxe powinno mieć kilka unikatowych aut niedostępnych NIGDY w zwykłej wersji i jakąś rozszerzoną mapę czy ilość części tuningowych, a nie takie bzdety dla dzieci



Przede wszystkim coś takiego jak wersja deluxe nie powinno istnieć i nie powinno tyle kosztować, to jest choroba tej branży.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#118
Nieprawda, skoro dodaja misje typu heist gdzie wchodzą już aspekty typowe dla GTA to niech i sterowanie postacia będzie pelne grając w GTA i tak większość czasu jeździ się autami lub strzela albo robi rozwałki , tu oczywiście elementy bijatyk czy strzelanin powinny być niedostępne , a jedynie sterowanie w obrebie obsługi auta czy misji fabularnych lub zmiany aut, chociaż przede wszystkim to oni powinni zaoferować widok z wnętrza, dynamiczna pogode, duza mape i mase auta, smaczki jak showroom i cos a'la vista z forzy,wyścigi powinny być jak w Rivals, podobał mi się ich poziom i agresywność policji znacznie lepiej jezdzilo się w tej części niż w 2015, a gracze lubia roznorodnosc w grze i rozbudowane opcje, a niestety każdy nfs wygląda jak jakies dlc do większej produkcji, a tworcy dodając cos do gry czego oczekują gracze ewidentnie robia to na sile i bez własnego przekonania, chociażby jedynie 5 wrakow - to przecież smiech na sali, powinno być chociaż 20 takich aut, które samodzielnie można etap po etapie zlozyc.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#119
nfszone.pl/images/photoalbum2/album_39/nfs-need-for-speed-payback-014.jpg


Czy tylko ja dopiero teraz ogarnąłem, że Jag ma żółte neony? A żółte lampy faktycznie świecą na żółto? :D
Druga sprawa to tablica rejestracyjna "UGC 116" - nie wierzę, że to nic nie znaczy.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#120
Dopiero neony zauważyłeś? :D a na tablicę nie zwracałem uwagi, domyślasz się co UGC 116 oznacza?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.