Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lista samochodów

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#81
Przecież napisałem kilka postów wstecz że to Forda Mustanga Boss 302 z 1969 roku.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#82
No sory nie widziałem, bo go dopisałeś edytując posta :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#83

Cytat

Siekierka napisał(a):
Co do Golfa MK1 GTI - maska się zgadza, linia boczna też, nie ma tylko cienkiego słupka na przedniej szybie. Wątpię, żebyśmy szyby mogli modyfikować...

Co do Onevii - może do 180SX będzie się dało też przeszczepić tył? Albo do Silvii S13 przód... bo całkowity przeszczep na inny model byłby bez sensu.


Co do szybki - dlatego też nie byłem pewny w 100% - lecz w "race car-ach" występuje szyba "pleksi" ? bez tego słupka - Foto poglądowe
Neko Nyaa...
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#84
Jeden z użytkowników wrzucał ostatnio liste samochodów ze screenami , i wystapił tam Nissan R-35 GTR , ale ten "screen" dość ciezki zeby stwierdzic ze bedzie Godzilla , wiec pytam czy ktoś jeszcze inny widzi tam tego GTR-a ? i byłbym wdzieczny gdyby ktoś wysłał filmik na ktorym tego screena zrobiono . Dzieki Pozdro :P
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#85
Ehh...
Według mnie jest to R35 gdyż linia szyb oraz dachu się zgadza, a także wloty na masce - dałem poglądowo screena z prawdziwym GT-R-em (Foto)
Screen jest z tego filmiku: (jak film się nie wczytuje to nazywa się "Need for Speed Icons - Risky Devil" - z oficjalnej strony NFS-a z zakładki Ekipa).
[movie=youtube]Ec0q5Fmoo-A[/movie]

W sekundzie 0.39/0.40 - przejeżdżają samochody i tam to wyłapałem.

Oczywiście to moje zdanie i mogę się mylić.
Pozdro =^.^=
Neko Nyaa...
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#86
LINK

(Tak, musiałem zrobić zrzut ekranu, nie mogłem pobrać zdjęcia.) Trochę "spreparowałem" to zdjęcie, pobawiłem się wypalaniem i światłem i teraz lepiej widać, że to jest R35 GT-R.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#87
No to chyba można go już wpisać na car listę :P
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#88
Radzio edytowałem posta około 40 minut po opublikowaniu, więc kiepskie wytłumaczenie :) Skyliner zmień nazwę Mustanga nie Boos tylko Boss (sorry wprowadziłem cię w błąd). Oficjalnych samochodów powinno być 26. Ale były by jaja gdy by się okazało że te wszystkie auta REALNE nie będą dostępne w grze. Już widzę te hejty. Brakuje dla mnie Lamborghini Aventador LP700-4, Dodga Charger SRT8 392 2012 i Shelby GT500 Super Snake.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#89

Cytat

Radzio edytowałem posta około 40 minut po opublikowaniu, więc kiepskie wytłumaczenie :)

Co z tego, że 40 minut po? Przeczytałem Twojego posta raz (zaraz po jego opublikowaniu). Potem już na niego nawet nie spojrzałem - a skąd miałem widzieć, że coś dopisałeś? ;)


Wracając do listy samochodów. Ciekawe ile będzie tych "szybszych" jak Huracan czy Italia. Tym bardziej, że w NFS 2015 nie będzie podziału na klasy. Macie jakieś swoje typy? Moim zdaniem nie może zabraknąć Audi R8 (nie jestem fanem tego auta, ale według mnie jest to obowiązkowa pozycja) :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#90
Dla mnie 'must be' to Plymouth Hemi Cuda, ale raczej w niego wątpie :P
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#91
Jak sprawdza się każdego posta to przed ostatniego też :) Ja przynajmniej tak robię żeby mi nic ni umknęło :)
"- a skąd miałem widzieć, że coś dopisałeś? ;)" Przecież pisze pod postem edytowany przez xxx...

Pewnie będzie oprócz tego samochodu co Radzio wspomniał: BMW M3 [E92], Chevrolet Camaro ZL1 lub Z/28, Chevrolet Corvette Z06 C7, Dodge Challenger SRT, Ford GT, Ferrari Italia, Mclaren 650S, Mercedes-Benz GT, Porsche 911 Carrera S [991], SRT Viper GTS. Fakt nie wszystkie auta prze zemnie wymienione to nie super samochody, ale myślę że znajdą się w grze.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#92
Byle nie 650s... Chyba, że jako jakieś bossowe auto... 650 KM to już trochę za dużo moim zdaniem. Chociaż... Viper pewnie też będzie, a ma 640 KM. Aha, mike - po faceliftingu to jest już Dodge, nie SRT. :)

Skoro mamy potwierdzone 4 generacje 911-tki to chciałbym, aby znalazła się też niechlubna 996 (997 jest raczej pewniakiem - stała na targach). Skoro klasyki, to pierwsza generacja Vipera, a skoro Honda (która notabene do NFS miała nie wrócić...) to Civic Si z Undergroundów i najlepiej też hatchback EK9. Powrotu Peugeota spodziewać się nie powinniśmy, za to Ford... na pewno się znajdzie. Więc pewnie dojdzie Focus. Tylko błagam - pierwszej generacji, najnowsza średnio zgrywa się z tym światkiem. Jeszcze BMW M5 E39... I M3 E36 i E46... Euro-tunery powinny się znaleźć. Jeszcze jakaś z trochę starszych generacji Golfa, może IV i Audi Quattro.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#93
Jeśli chodzi o Porszaki, to ja bym chciał ujrzeć model 959 :) jest przepiękny
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#94
Moim zdaniem nie bedzie zbyt wiele nowoczesnych supersamochodów takich jak Aventador czy McLaren , i tak jest sporo nowych generacji (GTR, Huracan , Mustang, BRZ) ale jak ktoś już wczesniej napisał powinien wystąpić Aventador Liberty Walk w tym pięknym niebieskim kolorku oraz R8 V10 Plus :P a wy jak sądzicie , będą jakies jeszcze supersamochody ?
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#95
McLaren f1 :D
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#96
Może mp4-12c ?:P
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#97
Kurde jak ja chciałbym zobaczyc już oficjalną liste :D
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#98
No, do premiery już niewiele czasu. Cierpliwości panowie :)
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#99
Siekierka no przecież wiem :) Tylko nie jestem pewien czy w NFS 2015 zawita Viper po tej małej modernizacji pod właściwa marką Dodge :)
Dlatego napisałem SRT... Z znanych mi źródeł McLaren F1 może się pojawić w grze. Jednak jest to pewne tylko 20%. Więc Major nie napawaj się optymizmem do tej wiadomości :(
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#100
Ja tego McLarena dla beki podałem, pierwszy był który mi do bani wpadł :D
a tak serio - chciałbym z super aut SSC Aero (czy jakoś tak to się pisze :) )
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.