Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lista samochodów

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#61
Przyuważyłem drugiie auto w momencie gdy Subaru BRZ skakało... sec 55 trailera, przypatrzcie się uważnie... jak dla mnie to wygląda jak Acura RSX.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#62
Jak kogoś interesują traffic car-y to będą to prawdopodobnie : BMW 1 Coupe (e82), Infiniti G35, Ford Explorer, Dodge Caliber.
Neko Nyaa...
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#63
Infiniti G35. :') auto z nfs u2 tu robi za traffica. xD
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#64
A ja tymczasem... zmienię temat na 911-tki. Jak do tej pory pewne mieliśmy 911 930 Carrera RS (z tego co widzę, to nie ma dwóch wersji, bo w bodykit RAUH RWB można obudować każdą poza Turbo zapewne - link) oraz 911 991 GT3 RS. Ze screenów z Gamescom oczywiste jest, że do listy dołącza 911 993.
Jednak pytanie, co z dalszymi 911-tkami. Chodzi konkretnie o TEN screen. Otóż jest to...
964! LINK Zobaczcie, bodykit dokładnie się zgadza i różni się lotkami od tego z 930. Mamy zatem czwartą 911-tkę na liście.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#65
Porsche 911 Carrera (993)
Porsche 911 Carrera RS 2.7
Porsche 911 Carrera RSR 3.0
Porsche 911 Turbo (930) 3.0
Porsche 911 GT3 RS (991)
Podają na innej stronie takie przypuszczenia co do Prosiaków ...
Neko Nyaa...
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#66
Może będą wszystkie modele, które posiada Walker? :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#67
Skyliner - to złe przypuszczenia podają, bo na screenie jest wykapane 964 i to jest pewne. Porównałeś z oryginałem? Poza tym, ze zdjęcia, które dostałem od Radzia - link - wynika, że powinno pojawić się i 997.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#68
A więc tak poświęciłem chwile żeby popatrzeć co widzę na 1 rzut oka xD wraz z obrazkami (screeny):

* BMW M3 E30 Sport Evolution
* BMW M4 F82
* BMW M3 E46
* Ford Mustang GT [2015]
* Ford Mustang Hoonicorn [1965]
* Forda Mustanga Boss 302
* HONDA S2000
* Lamborghini Diablo SV [1999]
* Lamborghini Huracán LP 610-4
* Mazda RX7 FD RZ
* Mazda MX5
* Mitsubishi Lancer EVO IX
* Nissan 180SX (S13) Type-X [1996]
~** Nissan Sileighty (180sx z frontem Silvi s13 - jednak jest to dalej 180sx - możliwość swapu przodu jako części wizualnej w garażu)
* Nissan Silvia S15
* Nissan Skyline GT-R (KPGC10) [1973]
* Nissan R35 GT-R
* Nissan Skyline R32 GT-R
* Porsche 911 Carrera RS (930)
* Porsche 911 (993)
* Porsche 911 (964)
* Porsche 911 GT3 RS (991)
* Subaru BRZ
* Toyota Supra MK4
* Toyota Corolla AE86 Hachi-Roku
* Volkswagen Golf MK1 GTI


Traffic:
* BMW 1 Coupe
* Dodge Caliber
* Ford Explorer
* Infiniti G35
Neko Nyaa...
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#69
Nice job. Brakuje jeszcze Toyota Corolla AE86 ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#70
Nie mogłem znaleźć jej, ale już dodałem Hachi :3
Neko Nyaa...
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#71
Na liście nie ma 911 997 (przynajmniej na razie), to co jest na screenie to 991.
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#72
Na liście brakuje Nissan Skyline GT-R R32 link (0:22) (zielony samochód) jest zasłaniany przez ludzi. A tu link (0:07) widać VW Golfa GTI (choć nie jestem pewien w 100%) Tu link (0:22) widać Forda Mustanga Boos 302 1969.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#73
Skyliner, na screenach z Gamescom jest 911 Carrera RS (930), ta jasnoniebieska z garażu. Dopisz. ;) RSR ma widebody.

EDIT: Radon, 997 sprzed faceliftu stała na targach.

EDIT2: Skyliner, to 911 które przedstawiłeś to 991. Spójrz na światła przy wlotach powietrza.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#74
To jeszcze nie oznacza, że będzie na liście xd
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#75

Cytat

Radon napisał(a):
Na liście nie ma 911 997 (przynajmniej na razie), to co jest na screenie to 991.


Cytat

Siekierka napisał(a):
Skyliner, na screenach z Gamescom jest 911 Carrera RS (930), ta jasnoniebieska z garażu. Dopisz. ;) RSR ma widebody.

EDIT: Radon, 997 sprzed faceliftu stała na targach.

EDIT2: Skyliner, to 911 które przedstawiłeś to 991. Spójrz na światła przy wlotach powietrza.


Nie znam się na gatunkach Prosiaków więc Przepraszam :) - Dla mnie jak dla Clarksona ~ Każda wygląda praktycznie tak samo xD - poprawione - Co do 911 niebieskiej na targach - widziałem ją jakiś czas temu przeglądając różne body Liberty Walk :)

Co do 930 - RS/RSR/Turbo blabla - już sam nie wiem - google ma wszystko wymieszane ;)

Cytat

mike100 napisał(a):
Na liście brakuje Nissan Skyline GT-R R32 link (0:22) (zielony samochód) jest zasłaniany przez ludzi. A tu link (0:07) widać VW Golfa GTI (choć nie jestem pewien w 100%) Tu link (0:22) widać Forda Mustanga Boos 302 1969.


Dzięki za czas z R32 - wiedziałem że gdzieś go widziałem wczoraj ale nie mogłem znaleźć dziś - Mustanga już miałem screena zrobionego ale jo żem ni wiedzioł cuż to jest - myślałem że jakieś amerykanckie "Camaro" ale nie zgadzał mnie się przód. Z tym Srebrnym/Szarym autem też nie mam pewności dlatego nie dawałem - przypomina Golfa 1 GTI.

*Zaktualizowałem liste =^.^=
Neko Nyaa...
SkylinerPL
SkylinerPL 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#76
Dodałem jednak VW Golfa GTI MK1 - coś mnie nie pasuje ale niech tam będzie.

- ktoś kiedyś wspominał o mej wymarzonej Godzilli R34 <3 - lecz to co było widać (maska białego auta z wlotem przypominającym ten znany z Z-Tune) to tak naprawdę Silvia S15 - widać na tym ujęciu Foto Silvii
Jak zrobią ten sam błąd jak w MW 05 to im nie wybaczę - będę musiał się zadowolić czymś innym :'( - szkoda że w żadnej grze nie ma "Jednorożca" aka Nissana Stagea :P.

Wcześniej wspominałem o Sileighty - myślałem że będzie to jakieś oddzielne dziecko, ale znalazłem takie cuś:
Gif ze swapem frontu - lewy monitor
Jak się przyjrzeć na lewy monitor (skrawek) to widać jak na 180sx jest możliwość swapu frontu z s13 Silvia - czyli prawdopodobnie będę jeździł na początku taką Sileighty albo 2000 GT-R - się zobaczy :3 - wolałbym Onevie - Silvie s13 z frontem 180sx ale cóż - raczej tego nie będzie xD.
Neko Nyaa...
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#77
Co do Golfa MK1 GTI - maska się zgadza, linia boczna też, nie ma tylko cienkiego słupka na przedniej szybie. Wątpię, żebyśmy szyby mogli modyfikować...

Co do Onevii - może do 180SX będzie się dało też przeszczepić tył? Albo do Silvii S13 przód... bo całkowity przeszczep na inny model byłby bez sensu.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#78
s2.ifotos.pl/img/boss-302p_wqeearq.png


Co ta za muscle? :) Byłby to już drugi klasyk muscle po Mustangu Kena Blocka
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#79
To chyba też Mustaś xD
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#80
Tak, ale jaki? Bo nie ten sam, którym jeździ Ken Block :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.