Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lista samochodów

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#101
Skąd takie ciekawe info że McLaren może być ? :P
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#102
Major to dobrze przynajmniej nie będziesz zawiedziony gdy się okaże że F1 nie będzie w grze. ( Jest to pewne w bardzo małym stopniu).
Pepciorek nie mogę powiedzieć. Szkoda że grze nie będzie dużo super samochodów i pewnie lista będzie miała nie co ponad 40 samochodów :(
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#103
A szkoda, McLaren piękny wóz :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#104
Peppciorek jak mike100 nie może to ja Ci powiem.
link

Cytat

Carbonare has owned his own dream car since 1999, a Nissan R34 Skyline GT-R, but his favorite car in Need For Speed is the McLaren F1.


Jednak nie wiadomo czy chodzi tutaj o NFS 2015 czy o całą serię.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#105
Redakcja jakiejkolwiek strony o grach mogła by przeprowadzić wywiad z Marcus Nilsson i zapytać w wprost ile będzie samochodów w grze. Tak jak to było w przypadku Rivals.
Długość głównej rozgrywki (czyli fabuły) będzie trwała około 10-12h.
No własnie tak jak napisał Radzio "Jednak nie wiadomo czy chodzi tutaj o NFS 2015 czy o całą serię." Jednak jak by się pojawił jest szansa na Agera, Veyron SS, Hennessey Venom.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#106

Cytat

Redakcja jakiejkolwiek strony o grach mogła by przeprowadzić wywiad z Marcus Nilsson a zapytać w wprost ile będzie samochodów w grze.

Dokładnie. Dziwne, że w tym roku nikt o to nie pyta. Dobrze pamiętam, że przy MW i Rivalsie były takie pytania od strony dziennikarzy. Ale i tak to nic nie dawało, bo producenci odpowiadali bardzo ogólnie unikając konkretnej liczby :)

Cytat

Jednak jak by się pojawił jest szansa na Agera, Veyron SS, Hennessey Venom.

Supersamochodów raczej w najnowszym NFS nie będzie :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#107
Nie, tak szybkich aut być nie może. Na starszych superautach pokroju Diablo stanie.
I wątpię, by było 40 samochodów - znalibyśmy już większość listy. Stawiam na około 80, rozsądne optimum.
mike - Viper jak będzie to pod marką Dodge, nie będą przenosić aut ze starszych części. Zobacz, jak Ghost się stara z carlistą, znamy tak mało aut, a sporo wraca albo po 10 latach albo jest zupełną nowością. Już o to Ghost się postara.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#108
"Ale i tak to nic nie dawało, bo producenci odpowiadali bardzo ogólnie unikając konkretnej liczby" No własnie strasznie mnie takie odpowiedzi irytują.
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#109
Dla mnie to trochę bez sensu dawać same stare, klasyczne samochody. Nie każdy takie lubi, a to może wpłynąć na odbiór gry :)
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#110
Szczerze powiem że dla mnie to te wszystkie tunerksie japońce lat 90 to dla mnie złomy (proszę bez hejtu) i dlatego nie jestem fanem Underground gdzie były same słabe samochody dlatego zdecydowanie wolę Carbon gdzie mamy słabsze oraz super samochody.
Radzio przecież super samochody już auta są Huracan czy 911 GT3 RS [991] jakby co to hiper aut może nie być (Veyron, Venom, Agera)
Siekierka o byś miał rację z liczbą samochodów.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#111
Przypomina mi się, jak kilka lat temu podawałem gdzieś wizję dot. Undergrounda 3 właśnie zmieszanego z Carbonem... I było tam sporo klasyków, ale i super samochody. Hiper nie było. Wreszcie to się sprawdza.

Właśnie, znacie jakieś inne modele-bliźniaki lub nawet trojaczki i więcej pokroju SX, Onevii, Sileighty i Silvii S13?
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#112
mike100, może wyglądają jak złomy, ale tuninguje je się mega :)
M
mike100 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#113
Vauxhall Monaro, Holden Monaro, Pontiac GTO, Chevrolet Lumina Coupe czworaczki :)
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#114
Czytając ten artykuł z oficjalnej strony EA , możemy się spodziewać Nissana Skyline-a R-34 :p
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#115
R-34 potwierdzony od dawna. Mike, Huracan i porszawki są potwierdzone, fan super-samochodów nie będzie miał na co narzekać. To po pierwsze. Po drugie, od supersamochodów były pierwsze NFSy, HP z 2010, MW '12, Rivals, Forza, Gran Turismo i jeszcze ci nie starczy? Był czas Lamborghini i Ferrari, teraz czas na to, co było wyjątkowe w NFSach z początku XXI wieku. Dla każdego po trochu było, a takich ścigałek nie było trochę czasu.
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#116
Skąd niby info że Skyline potwierdzony ?
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#117
R32 i R34 prawdopodobnie dołączą do carlisty, ale już bardziej pewny jest R32 ;)
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#118
Owszem Danio , to jest PRAWDOPODOBNE ze beda te auta , ale nie rozumiek wypowiedzi kolegi wyzej ze R-34 potwierdzony od dawna , tworcy nawet garstki o tym samochodzie nie wspomnieli :p
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#119
dragmaster - pominąłeś The Run w NFS'ach od supersamochodów.

Będą R32 i R34? Świetnie. Ale... kiedy w końcu do NFS zawita R33? Moim zdaniem najładniejsza generacja Skyline'a w historii. Taka trochę "niedoceniona". Czapki z głów dla Ghost, gdy zaaprobują R33. W końcu R32 i R34 zdążyły się już lekko przejeść w NFS'ach...
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#120
Jak dla mnie powinien być Nissan 180sx(jest), za r32-24 nigdy nie przepadałem, wole raczej GT-Ra, Chciałbym tez Porsche Cayman S, moim zdaniem najładniejsze porsche. Nie pogardził bym Chevroletem Camaro SS starym. Fajnie by było jakby były inne muscle cary a nie tylko dwa mustangi... serio z chęcią bym zobaczył chargera czy hemi cude... Chciałbym zobaczyć starą corvettę... tą most wantedową. Gallardo tez fajne, skoro hurican to i gallardo powinno być. Macie jakieś informacje odnośnie Mazdy RX-8?

I takie pytanko. Czy sądzicie że będzie tylko Crown Victoria jako auta policji, czy będzie jak za czasów carbona i most wanted?
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.