Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#361

Cytat

Radzio napisał(a):

Jeśli mam być szczery to jak patrzę na te filmy na YT, gdzie grają na Ultra ustawieniach to na mnie grafika robi wrażenie :D Boję się momentu odpalenia gry na PS4 - ale może nie będzie tak źle xd


A wracając jeszcze do multi... Kiedy gracze chcieli powrotu SPEEDLIST to mieli na myśli Most Wanted 2012. To był najlepszy multi w historii NFS. Czy Ghost tego nie rozumie? Super, że w ogóle dodali te speedlisty w NFS 2015, ale nie o to chodziło. W Payback znowu to samo. MW '12 dawało mega fan, ciekawe wyzwania i tryby. To był najmocniejszy element tej gry.

Właśnie tu chyba nie ma zrozumienia. My gracze mówimy, że chcemy speedlisty, ale nam chodzi o ich zawartość, czyli nie 4-5 rodzajów wyścigów, tylko wyzwania typu najdłuższy drift, najdalszy skok, największa prędkość przy danym fotoradarze... Skoro mamy tak rozwiniętą policję, to mogłyby być zawody w rozwalaniu jak największej liczby radiowozów lub punktowanie ich uszkodzeń.
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 7 lata temu
#362
Pytanie dot. znajdziek. ile jest znajdziek poszczególnego typu?
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#363

Cytat

Inventer89 napisał(a):

My gracze mówimy, że chcemy speedlisty, ale nam chodzi o ich zawartość, czyli nie 4-5 rodzajów wyścigów, tylko wyzwania typu najdłuższy drift, najdalszy skok, największa prędkość przy danym fotoradarze... Skoro mamy tak rozwiniętą policję, to mogłyby być zawody w rozwalaniu jak największej liczby radiowozów lub punktowanie ich uszkodzeń.


Czy ja wiem czy rozwalanie policji by było takie dobre w ramach zawodów speedlist? Moim zdaniem te aktywności co były w MW12 wystarczą, czyli to co wymieniłeś + czas parkowania w danym punkcie, ilość wyminięć itp :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#364

Cytat

MadaFaster napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):

My gracze mówimy, że chcemy speedlisty, ale nam chodzi o ich zawartość, czyli nie 4-5 rodzajów wyścigów, tylko wyzwania typu najdłuższy drift, najdalszy skok, największa prędkość przy danym fotoradarze... Skoro mamy tak rozwiniętą policję, to mogłyby być zawody w rozwalaniu jak największej liczby radiowozów lub punktowanie ich uszkodzeń.


Czy ja wiem czy rozwalanie policji by było takie dobre w ramach zawodów speedlist? Moim zdaniem te aktywności co były w MW12 wystarczą, czyli to co wymieniłeś + czas parkowania w danym punkcie, ilość wyminięć itp :)

Carbon miał ciekawe zawody multi, w których gracz zostawał policją link.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#365
A to ok, zwracam honor :D
U
urbanmit 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#366
gdyby ktos chcial kupic na premiere tanio wersje ps4 to na allegro sa klucze ps4 polskie (nie konta) w cenie okolo 150-160 ;)
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#367
Wiadomo w kogo w dubbingu wcielają się Jędrzejczyk, Stramowski i OSTR?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#368
Jędrzejczyk gra La Catrine - szefową Cmentarnej Załogi. Przynajmniej takie były informacje, bo w grze ta postać w ogóle nie brzmi jak Jędrzejczyk xd O pozostałych nic nie wiem.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#369
Bo może być tak że jedna osoba podkładała kilku postaciom głos i pomodyfikowali barwę głosu za pomocą programów, kto wie :p
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#370

Cytat

MadaFaster napisał(a):

Bo może być tak że jedna osoba podkładała kilku postaciom głos i pomodyfikowali barwę głosu za pomocą programów, kto wie :p

I się okaże, że Jędrzejczyk podkłada też głos Ty :D
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#371
No w aż takie modyfikacje pewnie nie wchodzili xD
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#372
Zastanawiałem się nad głosem opiekunki, bo jest tragiczny - próbuje być seksowny na siłę. Najlepszy byłby głos nieżyjącej już Anny Przybylskiej. Ale może znacie aktorki, które miałyby zbliżony do niej głos?
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#373
Ty i Mac mają identyczne głosy jak dla mnie
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#374
Nom, opiekunka to jakiś dramat. I dlaczego się nazywa Opiekunka? Skąd to się wzięło? Nie mogła być jakaś laska z imieniem, co po prostu prowadzi radio?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#375

Cytat

Gregi napisał(a):

Nom, opiekunka to jakiś dramat. I dlaczego się nazywa Opiekunka? Skąd to się wzięło? Nie mogła być jakaś laska z imieniem, co po prostu prowadzi radio?


Taka Rachel, Mia lub Nikki :)
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#376
Mogli dać jej imię jakieś, a nie "Opiekunka"
U
urbanmit 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#377
w wersje z vouchera/kodu na ps4 mozna juz grac :) chyba ea/sony cos skopalo z data premiery, lub za wczesnie aktywowalo vouchery ;)
Ponury
Ponury 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#378
Interesujace. Ciekawe czy skopia tez, ze jutro bedze mozna w deluxe skoro trial byl tez dzien wczesniej :D
Oh nie 1 gwiazdka. Co teraz :v?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#379
Szczerze mówiąc to już wszystko im jedno pewnie. Premiera to tylko data. Ten tydzień już nikomu nie robi różnicy xd
i.imgur.com/FrOlLrY.png
U
urbanmit 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#380

Cytat

Ponury napisał(a):

Interesujace. Ciekawe czy skopia tez, ze jutro bedze mozna w deluxe skoro trial byl tez dzien wczesniej :D


z kodow mozna grac od ostatniego czwartku, wtedy zostaly aktywowane ;) mowie oczywiscie o ps4, inne platformy nie wiem ;)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.