Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#301
Nie, nie warto spolszczać nazw zespołów ani też ksywek ich członków :/
Ponury
Ponury 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#302
Lepiej niech to zostanie po angielsku ..
Oh nie 1 gwiazdka. Co teraz :v?
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#303
Spolszczenie jest fatalne... Nazwy ekip tracą na powadze i wartości wg mnie po przetłumaczeniu. No sory, ale "Gang Zamieszek" wywołuje u mnie nie mały uśmiech, a Riot Club jakoś brzmi lepiej, no poważniej.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#304
Mnie odpowiada więc ja osobiście jestem na tak
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#305
brzytwa, wielki lou, klejnoty, hrabia, synek, krzyż... Jakby ten NFS MW wyglądał beznadziejnie z polskimi nazwami postaci ;-; no i w carbonie wilk czy ułożony w stosy pokład...

P.S. mamy post z twórcami występującymi w soundtracku :3 link
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#306
47 utworów... Poprzednik miał ponad 60 :(
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#307
Ale liczysz te które zostały dodane później?
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#308
Poprzednie NFSy miały po 30 i nikt nie płakał xd
i.imgur.com/FrOlLrY.png
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#309
Ja bym chciał opcje dodawanie własnych utworow, kto nie chciałby poscigac się przy HABA mandaryny? znaczy się Evry night xD
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#310
Gra powstawała 2 lata, jest ogromna, przydałoby się więcej utworów, zwłaszcza jeśli nie będzie można (jak zwykle) załadować swoich utworów.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#311
Po co opcja "dodawania swoich utworów"? Zawsze można wyciszyć muzykę gry i puścić swoją :) Chyba nie ma problemu? Nie wiem jak to wygląda na PC, czy gra blokuje w jakiś sposób inne aplikacje, ale na PS4 puszczam sobie w tle Spotify i jade z tematem ;D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#312
Na kompie nic nie blokuje, można przecież odpalić poza grą dowolne aplikacje. Jedynym ograniczeniem jest moc obliczeniowa :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#313

Cytat

Radzio napisał(a):

Po co opcja "dodawania swoich utworów"? Zawsze można wyciszyć muzykę gry i puścić swoją :) Chyba nie ma problemu? Nie wiem jak to wygląda na PC, czy gra blokuje w jakiś sposób inne aplikacje, ale na PS4 puszczam sobie w tle Spotify i jade z tematem ;D

Nic nie blokuje, ale to nie będzie to samo jeśli na czas pościgów są skomponowane specjalne dźwięki. Poza tym w moim przypadku dzięki ścieżce dźwiękowej odkryłem wiele ciekawych piosenek i wykonawców, na których normalnie bym się nie natknął, więc wolałbym więcej utworów dołączonych do gry.
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#314
Co do tych 30 aut w NFS MW... w carbonie było chyba ok 50 a w Pro Street'cie już ~80(wraz z booster pack i edycja kolekcjonerska) ale mimo wszystko -> MW był 12 lat temu, Carbon 11 lat a PS 10 lat temu.... przez te lata się zmieniło... Gran Turismo 6(nie sport) miał ponad 1000 samochodów... dlatego w sumie boli że teraz jest 160, ale w Forzie już jest 700, Project cars tez chyba 200 albo 300 aut... Jest różnica prawda? Na razie z tego co mi się wydaje potwierdzone jest 70 aut w Paybacku? I to z samych trailerów... więc jak widac przez dodatkowe 10 lat doszło jedno 0 do ilości aut... Dlatego boli fakt że w NFS'15 jest ich około 55... to mniej niż w Prostreecie z 2007 roku który w podstawce ma 57 aut... Ja liczę teraz na przynajmniej podwojenie liczby aut z trailerów... bo inaczej słabo to będzie wyglądać :/
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#315
To nie chodziło o 30 utworów przypadkiem?
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#316
Jeju... jestem nieogarem xd pomyliłem się ale moje słowa w sumie są adekwatne, bo nfs miał mało aut w stosunku do innych ostatnich gier wyścigowych.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#317
Trailer fabularny!

[movie=youtube]CuE9eQJY0BU[/movie]

Połączony z październik 12 2017 20:41:08:
Ciekawe kto ukrywa się za postaciami. Czy ich wygląd jest wzorowany na prawdziwych jak w przypadku GTA V?
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#318
Myślę że tak, wątpię by przerzucali ludzi z MakeHuman :D albo sami modelowali, raczej na pewno brali jakichś aktorów, pewnie kompletnie nieznanych, podejrzewam że ci co podkładają głos, na nich się odwzorowywują (tak było np. w Far Cryach, widziałem filmiki porównujące postacie z gier i ich aktorów). Ale kto wie, może sami powymyślali.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#319
Ciekawe, czemu gra na konsolach zajmuje tylko 18GB. Ale to dobrze oczywiście ;)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#320

Cytat

Danio napisał(a):

Ciekawe, czemu gra na konsolach zajmuje tylko 18GB. Ale to dobrze oczywiście ;)

Moim zdaniem niedobrze - Mamy większy teren, więcej samochodów, a waga zbliżona do NFS'15 :( Choć może to zasługa zastąpienia wideo obrazem w pełni generowanym z gry.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.