Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
Ponury
Ponury 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#281
Moim zdaniem i dobrze. Nie jest to jakies znaczace, bo to sa tylko dostawy za hajs. Dziala tak samo jak skrzynki w grze Overwatch. Dostajesz za free, ale zawsze możesz kupić o ile chcesz. Nie ma w tym żadnych minusów, a gra pożyje dłużej.
Oh nie 1 gwiazdka. Co teraz :v?
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#282
Co to znaczy mikrotransakcje? Tzn wiem co to jest ale jak to ma wyglądać?
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#283
Mikrotransakcje to zakupy w środowisku gry, których dokonujesz przy pomocy realnej waluty; tj. z kieszonkowego.
To trochę poważniejszy problem niż brak losowych patroli policji w trybie free roam, ale co ja tam wiem.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#284
Pewne wyrazy cisną mi się na usta jak teraz to przeczytałem... Mikrotransakcje? Serio??? A ty ponury nie widzisz żadnych minusów? Płacisz za pełną, wydawać by się mogło, grę i jeszcze będą od ciebie wyłudzać kasę dodatkowo? Nie będzie minusów jak zrobią to jak w The Crew - tam faktycznie mikorpłatności nie były obowiązkowe, na wszysto dało się uzbierać bucksy (IGC). Ale zazwyczaj sprawa wygląda tak: "no oczywiście możesz przejść grę bez wydawania pieniędzy, ale jeśli chcesz popchnąć fabułę dalej musisz spełnić odpowiednie wymagania, które bez sięgania do portfela spełnisz za kilkanaście wyścigów" na przykład.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#285
Gra ma nie zmuszać do mikrotransakcji, jeśli o to chodzi, ale sama obecność to nie jest nic dobrego raczej.
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 7 lata temu
#286
Takie pytanie kto rozsądny wydawał by kasę na Mikrotransakcje w grach singlowych to się kupy nie trzyma. o ile w grach Multiplayerowych opartych na systemie F2P to tam jestem w stanie je zaakceptować byle nie przeobraziłyby się w Gry P2W, ale w grach, które skupiają się na singlu to jest to zwykłe wyłudzanie pieniędzy.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#287
To będzie tylko jeśli chodzi o zakup kart a te same karty można wygrać grając normalnie także nie ma problemu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#288
Mikrotransakcje? A nie chodzi o DLC typu pełny garaż jak w MW'12?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#289

Cytat

SlavicBoy napisał(a):

To będzie tylko jeśli chodzi o zakup kart a te same karty można wygrać grając normalnie także nie ma problemu


Dokładnie, w Payback nie będzie systemu Pay2Win. Mikrotransakcje nie wprowadzają niczego nowego, niedostępnego w grze. To opcja dla osób, które chcą szybciej i łatwiej zdobyć części i postępy w grze. Nie widzę problemu do momentu kiedy mikropłatności będą dawały przewagę nad innymi, teraz jest ok :) Oczywiście nie popieram tego, ale nie ma tragedii.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#290
Ok, mam artykuł: link
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#291
A wiadomo coś o DLC z nowymi autami lub terenami?
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#292
Jeszcze nie znamy nawet pełnej oficjalnej carlisty xD
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#293
Ale cos mówili ze planują jakies DLC tylko nie wiem czy mówili z czym a nie mogę znaleźć tego wywiadu teraz
Ponury
Ponury 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#294
Jedynym chyba znanym DLC aktualnie jest pakiet misji czy coś xD
@Gregi
Tak nie widzę, bo przeczytałem na czym będą one polegać .. Zresztą zostało to wyjaśnione :D Ale ja akurat popieram. Jak ktoś chce to wyda kasęm jego sprawa. Gra przynajmniej będzie miała wsparcie dłuższy czas.
Oh nie 1 gwiazdka. Co teraz :v?
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#295
Właśnie mi przyszło do głowy... a co jeśli w zwykłych wyścigach policji nie będzie wcale a będzie jedynie w takich fabularnych, z tą poważniejszą akcją(i oczywiście te skrzynki)
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 7 lata temu
#296
Anoax to by był 1 wielki strzał w stopę
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#297
Ja tam mam do nich pewne zaufanie, nawet jak zrobią coś złego i będzie tego zły odbiór to, to zmieniają... Mam nadzieje, że teraz też tak będzie.

Połączony z październik 02 2017 20:28:20:
Podobno ostatnio się dopiero zrobiło o braku policji we free roamie... a patrzcie na to: link Artykuł na NFSZone z 21 sierpnia, ostatni akapit mówi o tym:

"Jeśli mamy ochotę na zabawę z glinami, nie musimy ich szukać. W otwartym świecie znajdziemy skrzynię przynętę - ich aktywacja natychmiast rozpoczyna pościg. Ucieczka gwarantuje nam wygraną. W przypadku skończenia się czasu lub złapania - zostajemy z niczym."

Tak więc już dawno o tym wiedzieliśmy, tylko nie było to powiedziane nam wprost :3
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#298
No wiesz, "nie musimy ich szukać" brzmiało wtedy jak ułatwienie - chcesz pościg natychmiast? Podjeżdżasz pod skrzynię, ale w dowolnym momencie mógłbyś zostać złapany na trasie.
Teraz tak to widzisz jak już się dowiedzieliśmy jak to naprawdę wygląda. Myślę że mało osób odebrało to na tamten moment jak ty teraz.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#299
Oczywiście Gregi ma rację :) Ale serio nie ma po co robić z igły widły. Zobaczymy jak to będzie funkcjonowało w finalnej wersji.

W tym tygodniu oczekuję informacji o fabule i bohaterach. Może też info o "Street Leagues" czyli ekipach :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#300
Mamy już 2 ekipy: Klub Zamieszek i Cmentarna Załoga. Co myślicie o spolszczeniu ich nazw? Pytam częściowo jako redaktor, a częściowo w imieniu EA Polska, bo na pewno przy najbliższym kontakcie o to zapytają :)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.