Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#221
Jeśli odwzoruja je dobrze to będzie to duże miasto ważne jest aby z jednego konca na drugi jechać przynajmniej 15 minut a nie jak w 2015 były to 3 minuty
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#222
Na billboardzie są płatki z logo Ghost i napisem SMASH. Powrót billboardów z MW 2012? :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You do not have access to view attachments
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#223
Każde znajdźki przyjmę w dużych ilościach :)
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#224
Fajnie by było, billboardy były najlepszymi znajdźkami ;)
Ponury
Ponury 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#225
Oho, F8RGE na reddit potwierdził, ze kolejny news będzie dotyczył świata gry, więc pewnie chodzi o mapę. Obstawiam jednak, że zobaczymy go w październiku :v
Oh nie 1 gwiazdka. Co teraz :v?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#226
Napisałem o tym w newsie ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Ponury
Ponury 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#227
Wyglada na to, ze nie musimy czekac do pazdziernika :D

Cytat

Plan is to end the month with a bang.
Oh nie 1 gwiazdka. Co teraz :v?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#228
Ale skąpiradła - 20 ukrytych osiągnięć :( Z tych, które pokazali link jest kilka ciekawych:
W nienawiści do policji wychowany - Rozwal 100 radiowozów - czyli będziemy mogli dość łatwo rozwalić policję
Idealna zmiana - Wygraj rundę wyścigów drag, wykonując same idealne zmiany biegów - rundy dragów (?)
Wyzwanie na każdy dzień - Ukończ pierwsze wyzwanie codzienne - w NFS jeden z bardziej wydajnych sposobów na dużą kasę
Superauta na śniadanie - Pokonaj wszystkich krążących kierowców z Klubu Jednego Procenta w Nissanie GT-R i Krąży złoty pieniądz - Pokonaj wszystkich szefów krążących kierowców - czyli jak w NFS'15 po mapie będziemy polować na boty. Oby tym razem nie znikały. Dodatkowo będą podziały na ekipy i jak w Carbonie. Członkowie będą mieli przeciętne samochody, a bossowie supersamochody
Będzie sporo znajdziek:
- billboardy
- kierowcy
- skoki
- strefy driftu
- próby prędkości
- fotoradary
- wraki

Moim zdaniem brakuje jeszcze ukończenia wszystkich zawodów na poziomie łatwym, średnim i trudnym, znalezienie wszystkich wraków, jakieś trofeum związane z zakładami...
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#229
Nie zapominaj o 20 ukrytych. Wśród nich oprócz fabularnych na pewno są jakieś specjalne np. włąśnie znalezienie wszystkich wraków ;)
Jeśli chodzi o tą rundę dragów to najprawdopodobniej może być taka jak w ProStreet czyli 3 rundy pojedynczych zawodów.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#230
Mam nadzieje, ze na poziomie trudnym jednym z elementow będzie olbrzymi ruch uliczny jak w GTA czy The Crew chociażby, bo poki co Payback na ulicach jest wymarly strasznie
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#231
1,5h pracy i jest beta interaktywnej mapy link. Teraz pracuję nad synchronizacją zoomu.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#232
Jest potwierdzenie, że wszystkich klubów / ekip w mieście będzie 10! Czyli całkiem sporo.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#233
No no, będzie się działo :) nie mogę się już doczekać.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#234

Cytat

Radzio napisał(a):

Jest potwierdzenie, że wszystkich klubów / ekip w mieście będzie 10! Czyli całkiem sporo.
Oby dali jakąś motywację do walki z nimi. Podobało mi się przejmowanie terytorium w Carbonie i chętnie bym zobaczył podobne rozwiązanie w Paybacku.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#235
To raczej wkurzało niż motywowało z tamtymi ekipami. Przydałoby się, by każda z nich miała jakiekolwiek postacie, nie tylko auta. Albo żeby wyzywali nas do tzw "outrunów" na ulicach z nienacka.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#236
Każda ekipa będzie miała swojego szefa :) którego najprawdopodobniej na koniec trzeba będzie pokonać. A nie zapominajmy, że to tylko dodatkowe czynności xd
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#237

Cytat

Siekierka napisał(a):

To raczej wkurzało niż motywowało z tamtymi ekipami. Przydałoby się, by każda z nich miała jakiekolwiek postacie, nie tylko auta. Albo żeby wyzywali nas do tzw "outrunów" na ulicach z nienacka.

Dlaczego? Dzięki temu było co robić po zakończeniu kariery.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#238
Pewnie będzie to podobne do ekip z CSR racing i przyznam, że byłoby to ciekawe rozwiązanie czyli im bliżej do szefa grupy tym lepsze nagrody
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#239
Wiele wskazuje na to, że nie uświadczymy glin podczas swobodnej podróży. Tzn. by zaczęły nas gonić, będziemy musieli aktywować specjalną skrzynię - bez sensu:( Rozumiem, że nie każdy chce, by podczas swobodnej jazdy zaczęły gonić go gliny, ale a tym polega zabawa - nigdy nie wiesz, czy nie spotkasz policji i nie rozpocznie się pościg.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#240
Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. W sumie grając w Most Wanted wnerwiało mnie, że nie mogłem swobodnie pojeździć po mieście, bo zaraz pojawiały się gliny. Jak chciałem nabić punkty to robiłem jeden pościg i tyle. W Payback pościgi podczas fabuły mi wystarczą. Podczas eksploracji świata na pewno nie raz przeklinałbym policję a tak to jak będę chciał się pobawić podjeżdżam do skrzyni przynęty i gotowe.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.