Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed RIVALS

Ostatnia aktualizacja 10 lata temu
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#61
Czemu te NFS'y na mój rozum wychodzą tak na siłę teraz a nie na jakość...
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#62
Kwasy fanów i szefostwa EA wylewane są na łeb twórców. Trudno się dziwić, że starają się nie wybijać zbytnio z schematu Hot Pursuit, które jako ostatnie zadowoliło zarówno fanów, recenzentów i w dodatku nieźle zarobiło.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#63
Mi się nie podoba ten nacisk na Online... Chciałbym porządnej "kampanii" w NFS. Wiecie;
- Miasto (coś w stylu nawet MW 2012, nie jak w Rivals czy Hot Pursuit=długie proste drogi)
- Rozpoczęcie gry jakimś Punto czy Golfem
- Wyścigi za gotówkę
- Zdobywanie popularności na mieście
- Coraz to lepsze samochody
- Jakiś wątek fabularny, niekoniecznie taki jak w Undercover. Po prostu, aby prowadził nas przez grę.

A tego wszystkiego brakuje ostatnim NFS. Dostępne wozy od początku czy te głupie Speed Points to nie jest dobra droga...


Co do Rivals, ciekawi mnie jak będzie wyglądał na obecnej generacji. I obawiam się tego mocnego nacisku na multiplayer... No zobaczymy co z tego będzie. Hot Pursuit oraz Most Wanted były super, mile je wspominam. Mam nadzieję, że Single i tym razem będzie fajnie zrobiony.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#64
Brakuje bardzo rozgrywki na dwóch w trybie single, szczególnie w Most Wanted poprzednim i w obecnym Rivals, gdzie fajnie było by pograć z kumplem na jednym TV. I chodzi mi tu przede wszystkim o konsole gdzie do NFS Carbon taka możliwość była, później zrezygnowali nie wiem czemu a przecież to nic trudnego dodać ów tryb.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#65
Wydaje mi się, że carlista podana przez rzekomy profil Ghost na Facebooku jest...prawdziwa. Milczą na temat carlisty, jak nigdy dotąd. Możliwe, że nie wiedzą, co powiedzieć - nie spodziewali się tak obszernego (!) wycieku. Według mnie ta carlista jest bardziej prawdą niż kłamstwem
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#66
Stworzenie carlisty nie jest trudne, wystarczy popatrzeć jakie samochody były w ostatnich trzech NFSach i troszeczkę przeanalizować je. Ze 3 Lamborghini, ze 3 Porsche, 2 Zondy, Bugatti, McLaren(y).
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#67
Tamta strona na mordoksiążce już jest niedostępna. Zwykłe fanpejdże bez względu na to co publikują żyją sobie własnym życiem, tutaj strona znika, zapwne z inicjatywy Ghost. Raczej wskazywałoby to na prawdziwość publikowanych przez nią informacji. A brak oficjalnych nowin zdaje się to potwierdzać. Tak ja to widzę.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#68
Ale nawet... Powinni "ujawnić" auta, które były na trailerze i gameplayu :) A oni nic. Trzeba czekać do gamescom xd Może ujawnią całą listę na raz :D

EDIT// Nowy screen/render Nissana GT-R Black Edition z Edycji Limitowanej

link
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#69
Dokładnie Radzio ;)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#70
nfszone.pl/images/photoalbum2/album_24/nfs_rivals_gtr_preorder_1_copy.jpg


Jeszcze jeden nowy screen. :) Może coś powoli ruszy...

// Edit // Nowy :D

nfszone.pl/images/photoalbum2/album_24/nfs_rivals_gt-r_pre-order_2_-_watermarked.jpg
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#71
Uważacie, że te zabezpieczanie SP w kryjówce to dobry pomysł/rozwiązanie? Nie jest to za łatwe? Jestem raczej na nie, ale pewnie mi się to zmieni w trakcie rozgrywki.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#72
Mi się to akurat podoba. Nie będzie płaczu jak po zepsutym pościgu w Most Wanted z 2005... :D
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#73
Jak dla mnie to fajna opcja =D

Ten tryb "Undercover" zapowiada się epicko :D Aż nie mogę się doczekać :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#74
Ja się na całą grę nie mogę doczekać. Jedyne, co mnie trapi to czy kariera nie jest za krótka...
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#75
W The RUN miałeś 2 godziny a tu 12 więc nie narzekaj.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#76

Cytat

Bazyl napisał(a):
W The RUN miałeś 2 godziny a tu 12 więc nie narzekaj.


Bazyl - 2 godziny to był łączny czas wszystkich wyścigów. Gdyby wliczyć wszystkie próby, czas wczytywania i inne duperele to wyszłoby dużo, dużo więcej.

Co do Rivals - moim zdaniem 12 godzin to nawet nieźle. Rivals skupia się na zabawie w sieci... Tak samo było z Hot Pursuit, a single był udany :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#77
Myślę że idąc twoim tropem, to w Rivals tez można dodać wczytywania i te duperele ale czy to ma sens? Liczy się czas rozgrywki nie wczytywania Radziu. :P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#78
Myślę, że w tych 12 godzinach to pewnie policzyli wszystkie wyścigi, czas dojeżdżania do nich itd. Ale trzeba do tego dodać czas spędzony w garażu (tuning) i czas na swobodną jazdę + wczytywanie itd. :P. Myślę, że 15 godzin będzie :)

A w RUN 2 godziny to był łączny czas wszystkich wyścigów z czego jeden trwał około 3 minut. A pamiętam, że mi przejście RUN'a zajęło jakieś 9 godzin ( w tym dodatkowe wyścigi - Challenge series).
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#79
W grze wyścigowej ten teoretyczny czas potrzebny na wykonanie wszystkich zadań moim zdaniem ma średnie znaczenie. Liczy się czas, przez jaki gra utrzymuje gracza w przekonaniu, że jazda ma sens. A to zależy w większości od modelu jazdy i w gruncie rzeczy jest to uczucie w dużej mierze subiektywne. W ten sposób Most Wanted, które podobno ma zajmować nie wiadomo ile godzin, ma setki wyzwań i bazylion wszystkiego w sobie, przytrzymało mnie przy sobie przez ok 3 godziny. A w The RUN, który jest taki ubogi jeśli o content chodzi, grałem około 15 godzin.
Mam nadzieję, że Rivals tą swoja zawartość na 12 godzin połączy z taka technologią, która pozwoli na satysfakcjonujące spędzenie owych 12 godzin na ukończenie wszystkiego i wiele więcej godzin na zwyczajne czerpanie radości z jazdy.


//EDIT:
link

- prezentacja na Gamescom dawała nadzieje na sporo więcej. Wygląda na to, że trzeba będzie kupić jednak konsole nowej generacji, bo chyba PC nie doczeka się poważnej gry wyścigowej.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#80
Nie zgodzę się z opinią redaktora - NFS cały czas tkwi w tym samym miejscu? Bzdura. Różne studia starają się, aby prawie każda część była inna i eksperymentują. Ale dalej jest źle...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.