Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed RIVALS

Ostatnia aktualizacja 10 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#1
A więc jakie wrażenia po dzisiejszym? Osobiście już dawno przestałem oczekiwać na cokolwiek, a dzisiejsze wiadomości tylko potwierdziły moje wahania. EA absolutnie niczym mnie nie zaskoczyło. Pozostaje czekać, ale nie liczę na wiele, a Wy?

[movie=youtube]iHm3s_i1bno[/movie]
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#2
Ja się bardzo cieszę :) Ponoć będzie można nagrywać filmy, a także ostrzegać znajomych przed policją.
Głównie przekonały mnie 3 argumenty: policja, tuning, powrót Ferrari.
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#3
Ano właśnie, co myślicie o tym całym tuningu? Teoretycznie potwierdzony, ale czego możemy się spodziewać? Z jednej strony mnie to ucieszyło, no ale zależy jak rozwinięty będzie i oczywiście jakie pojazdy spotkamy.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#4
Moim zdaniem tuning jest idealnie wyważony! Nie będzie wieśniackiego przerabiania zderzaków itp. aut takich prestiżowych, jak Aston Martin, Porsche, Koenigsegg czy Ferrari. Natomiast będzie można zmienić felgi, lakiery, vinyle - i to jest fajne, bo będzie można pobawić się tuningiem, bez zbytniego zmieniania pojazdu. Ja jestem zadowolony :)
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#5
Ja tam lubię się pobawić pod względem wyglądu. Przypuszczam, że potwierdzi mnie co najmniej połowa naszej społeczności.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#6
Mi takie coś w zupełności wystarczy. Świetnie bawiłem się przy HP 2010 i MW 2012 bez tuningu. Dla mnie to nie jest ważny aspekt gry.
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#7
Nie podniecajcie się. Będzie lipa jak zazwyczaj. Uwierzcie mi, że niczym on nie będzie się wyróżniał.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#8
Będzie tuning podobny do The Run pewnie. :-) Ale sama gra wygląda niezwykle... smakowicie. Chyba właśnie jesteśmy świadkami prawdziwego powrotu do korzeni.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#9
Będzie podobny do The Run, tylko lepsze jest to, że Ty zdecydujesz o wyglądzie auta, a nie twórcy gry :P
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#10
Skąd wiesz, że będzie podoby do The Run? Moim zdanie bliżej mu do HP.
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#11
Bliżej do HP, bo raczej nie będzie fabuły, a tym bardziej liniowości gry, poza tym będziemy mieli do dyspozycji bronie :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#12
Po tym co wiadomo z zapowiedzi wydaje się, że może to być fajna gra. Najbardziej cieszy mnie zastosowanie Frostbite'a, może rozwiąże to problem z tragicznym modelem jazdy w ostatnich NFSach od Criterion i fizyka będzie zbliżona do tej z The RUN.
Fajnie, że wróciło Ferrari:)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#13
Patrząc na same logo mam skojarzenia z pierwszymi NFS. Wygląda to naprawdę nieźle. No i wreszcie powrócił tuning... oraz Ferrari. :) Obstawiam, że carlista będzie mocno zbliżona do tej z Hot Pursuit, ale chciałbym widzieć też takie "wynalazki" jaki w MW - Bac i Ariel.

Gra ma być mocno powiązana z multiplayerem, ale mam nadzieję, że dla graczy single, będzie równie dobra.
Nic tylko czekać do E3 na pełnometrażowy Trailer oraz jakiś Gameplay. :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#14

Cytat

Bazyl napisał(a):
Nie podniecajcie się. Będzie lipa jak zazwyczaj. Uwierzcie mi, że niczym on nie będzie się wyróżniał.


Jestem tego samego zdania. Dziwi mnie fakt pojawienia się Porsche i Ferrari razem, druga GRA w której po takim czasie znów występują te auta razem. Ogólnie mogli by dać tylko super samochody, nie żadne Fordy Focusy itd. Okładka mi się kojarzy ze starymi NFS'ami, ale nie ma na co czekać, zawsze super zapowiadają, a wychodzi co wychodzi, nawet nie czekam na tę grę.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#15
Co do The Run, miałem na myśli tuning.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#16
Wiecie co ? Martwi mnie tylko jedno: jaki będzie model prowadzenia auta ? Po trailerze wnioskuję, że będzie podobny do HP 2010 lub do MW 2012.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#17
Po trailerze nie można na ten temat nic wywnioskować. Wątpię, żeby był do tych podobny bo Rivals jest na nowym silniku oparte.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#18
Akurat po tym teaserze g*wno można się dowiedzieć o modelu jazdy. Trzeba czekać do E3 na gameplay. Czytałem gdzieś wywiad w którym ktoś z ekipy Ghost Games powiedział że Criterion jest mistrzem w fizyce jazdy... Więc będzie totalny arcade. O jakiejkolwiek symulacji możemy zapomnieć...
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#19
A powiedz ty mi Radzio czy drift taki jak widać na trailerze pasuje do Quicklime Games (Black Box) z Undergroundów chociażby czy raczej do Criterion Games i HP 2010 oraz MW 2012 ?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#20
A po co w ogóle Quicklime Games tutaj przytaczasz? Nawet Radon jest tego zdania, że po teaserze nie można stwierdzić jaki będzie model jazdy.
A ten drift to są jakieś urywki i to w zwolnionym tempie. Po za tym, Radon dobrze zauważył - Rivals jest oparte na nowym silniku więc model jazdy będzie się różnił od tego z HP czy MW. Jednak nie ulega wątpliwości, że będzie to czysty arcade i drifty przy dużych prędkościach będą normą. Jednak wątpię, aby działały one na tej samej zasadzie jak w Hot Pursuit, ponieważ fizyka na Frostbite 3 będzie zupełnie inna. ;) Pozdro.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.