Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Grand Theft Auto V

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#61
Mam nadzieję, że mój komp ją pociągnie ; D
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#62
Wszystko ładnie pięknie a jak dowalą wymagania to pewnie większość będzie musiała sobie odpuścić..
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#63
Ja myślę, że wymagania będą podobne jak u Maksymiliana Bólewicza, może trochę wyższe. :P Jakoś nie widzę kolosalnej różnicy graficznej między tymi grami.
.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#64
Dokładnie a i silniczek będzie prawdopodobnie mniej wymagający jak ten z GTA IV co nie oznacza że zagramy z uśmiechem na twarzy w GTA V na słabym komputerze. Najlepiej dwurdzeniak i do tego minimum 4giga ram oraz jakaś dobra karta obsługująca directx 11 i najlepiej posiadająca 3D.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#65
Czy mniej wymagający - nie powiedziałbym. Za to optymalizacja może się polepszyć i to znacznie. Ze względu na wielkość gry możemy oczekiwać dużej ilości RAM w wymaganiach...
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#66
Gra na pewno nie będzie mniej wymagająca, bo przecież to ten sam silnik, który wykorzystany był w GTA IV i Max Payne 3. Ja myślę, że Recek ma rację, wymagania będą podobne do tych z Maxa, zwiększy się pewnie zapotrzebowanie na RAM, ze względu na duży, otwarty świat.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#67
Tylko że mając dobry sprzęt będziecie mogli zagrać w GTA V bez ścin na wysokich a w GTA IV się nie dało poprzez zlamioną optymalizację.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#68
Oczywiście, że się dało, płacze o optymalizację GTA IV to totalny bullshit zmyślony przez gimbusów ze słabym sprzętem. Ja u mojego kuzyna grałem na max ustawieniach i żadnych ścin nie było, trzeba po prostu bardzo mocny sprzęt mieć.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#69
Nie każdego stać na nie wiem jaki sprzęt rzędu 5 tysięcy bo na pewno twój kolega musiał mieć za tyle.
Chodzi mi tylko o to że w dzisiejszych czasach postęp techniczny idzie tak szybko że my zwykli ludzie nie możemy nad tym nadążyć zarabiając średnio 1,5 tysiąca zł w Polsce. No sorry ale ja już dorosłem i wiem coś o tym, mi rodzicie kieszonkowego nie dawali. A zarówno sprzęt jak i gry swoje kosztują więc nie każdemu dane jest cieszyć się grą. Kończąc temat, GTA V będzie o wiele lepiej zoptymalizowana niż GTA IV. ;)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#70
No, mało kogo stać na taki sprzęt, na którym GTA IV by dobrze chodziło, ale to nie oznacza, że gra jest źle zoptymalizowana, tylko, że ma wysokie wymagania.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#71
Ale z drugiej strony - na oryginalnym pudełku wymagania jakie są tam podane to sprzęt o jaki dziś nie trudno, a jednak ciężko byłoby na minimalnych ustawieniach odpalić grę na takim PC.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#72

Cytat

Gwozdek napisał(a):
Ale z drugiej strony - na oryginalnym pudełku wymagania jakie są tam podane to sprzęt o jaki dziś nie trudno, a jednak ciężko byłoby na minimalnych ustawieniach odpalić grę na takim PC.


O czym to świadczy ? że sami autorzy źle sprawdzili grę ? może sprawdzali na dobrym sprzęcie ? wypada testować gry na słabszych sprzętach według mnie a nie kierować się obliczeniami matematycznymi.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#73
Na pudełku są wymagania minimalne...
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#74
GTA IV jest źle zoptymalizowane, to fakt, ale są sposoby aby zwiększyć tą optymalizację. Sam na początku miałem 10-15 FPS, teraz mam 30-60.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#75
Na wszystko jest sposób, na szczęście są opcje na złożenie kompa samemu o połowę taniej niż, gdybyś kupował w sklepie. I własnie przymierzam się do tego, ale trzeba poczekać na wypłatę :)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#76
Nowy Filmik od FranSnk3d.
Wiadomo iż nie jest to nadchodzące GTA V, jednak patrząc na potencjał jaki drzemie w tym studiu? autorze?, który stworzył ciekawą propozycję na rywalizowanie z GTA, jest tylko kwestią czasu, kiedy ktoś się do niego zgłosi i stworzą coś dobrego. Nie wierzycie? sami sprawdźcie.

[movie=youtube]NiFyFrAmW1w[/movie]
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#77
Muszę przyznać, to co widać na filmie wygląda oszałamiająco. Jeśli on to wszystko sam robi, to wielkie studia powinny się o niego dosłownie bić. :D
.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#78
Mistrz w swoim fachu po prostu.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#79
A ja czekam i czekam na kolejne materiały, po ostatnich ss'ach miał już dawno być filmik, ale jak nie było to sobie jeszcze poczekamy.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#80
Premiera GTA V będzie najwcześniej w kwietniu 2013 roku!

20.09 roku bieżącego odbyła się konferencja Take-Two. Jak zwykle nic nie było mowy o GTA V. Fragment cytatu z gta-five.pl:

Cytat

Na podstawie tego, co usłyszeliśmy (a raczej tego, że praktycznie o GTA V nie było mowy) możemy stwierdzić, że GTA V nie pojawi się już w tym roku fiskalnym, który kończy się z dniem 31 Marca 2013r.

Nie trudno ukryć rozczarowania graczy, jednak na pocieszenie warto przypomnieć, że Rockstar obiecał nam więcej info w ciągu kilku tygodni!
i.imgur.com/umJ6nM8.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.