Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Grand Theft Auto V

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#1
Już jest! Pierwszy Trailer Grand Theft Auto V. Gra prezentuje się cudnie, grafika z czwórki, lokalizacją prawdopodobnie jest Los Santos z San Andreas, a klimat... wyczuwa się ten pochodzący z Vice City.

[movie=youtube]QkkoHAzjnUs[/movie]
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#2
Lokacją jest calutkie San Andreas - na pewnym radiowozie był właśnie napis "San Andreas", ponadto widać góry, które położone były pod San Fierro oraz ułamkami chyba też same San Fierro.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#3
Na sam początek - gra przecudownie się zapowiada.

Co do miasta to oficjalnie potwierdzone jest Los Santos, a o San Andreas spekulacje trwają. Mi samemu też się wydaje, że będzie całe SA, ale ktoś na innym forum pisał coś tam, że może być na rejestracjach SA, ale coś tam no nie pamiętam... Fajnie, że znowu będą wsie, samoloty i wg. tereny pozamiejskie, w IV tego brakowało.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#4
Samo San Andreas nie może być bez SF i LV. Czekam z niecierpliwieniem. :) Miło, że znowu oddadzą nam do dyspozycji samolociki. :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#5
Mam nadzieje, że wróci wojsko z czołgami i dadzą większy nacisk na bonusy za dodatkowe misje, takie jak bronie w kryjówce, czy dłuższy pasek życia, bo tego najbardziej brakowało :) Nie wspominam o terenach zielonych, bo te już wiemy, że się pojawią :)
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#6
Jaranko :f
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#7
Teraz tylko czekać na ofc. wymagania, podkręcić kompa i zamawiać. Muszę to mieć! Muszę, muszę, muszę, muszę! :D
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#8
Dobra nie ma co wymyślać, oficjalnie potwierdzone Los Santos tylko i wyłącznie :D ale i tak fajnie, ponoć miasto ma być największe z całej serii GTA.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#9
Mam nadzieję że postawią na optymalizację i sobie jeszcze zagram na moim sprzęcie :D. Co do miast to na pewno jakieś jeszcze dodadzą, nie wierzę żeby nie. Ale tak Vice City bardziej to przypomina :D Trochę mi to poprzedni schemat przypomina, pierw GTA III gdzie jest mała mapa i ogółem trochę mniej dodatków typu sklep z ubraniami, no wiecie o co chodzi, potem Vice City bijący super miastem i klimatem i GTA SA z wielgaśnym San Andreas i masą bajerów. Teraz ciekawe czy tu to samo się powtórzy, pierw GTA IV które mówiąc szczerze nie miała wielu rzeczy, teraz to właśnie GTA V przypominające Vice City i co GTA VI Jeszcze większa mapa niż w San Andreas itp.???
A,grafika zbytnio nie zmienia przy GTA IV...

Powracając do tematu, na pewno można czekać, przecież nie da rady spierniczyć tej gry :D Cieszę się że samoloty powracają, w San Andreas uwielbiałem tym największym samolotem wojskowym latać, niech dadzą też nowe bronie w końcu, ale i tak w tej chodzi tylko o jedną rzecz, pisać chyba nie muszę :D

PS. Czytałem że GTA V ma zawierać nieco fizyki i animacji postaci wzorując się na grze Eight Days, dokładnie nie pamiętam więc nie hejcić jak też ktoś czytał.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#10

Cytat

Slight napisał(a):
A,grafika zbytnio nie zmienia przy GTA IV...
Napracowali sie przy tym silniku, to na pewno szybko go nie zmienią, tzn ma potencjał, tylko optymalizacja zawaliła. Jeśli opracowali dobry silnik i zostawili sobie miejsce na jego rozwój, to może nawet dotrzymają go do następcy GTA V.

Cytat

Rumunov napisał(a):
Teraz tylko czekać na ofc. wymagania, podkręcić kompa i zamawiać.

U mnie niestety pozostanie wymiana kompa, chyba że znajdę sposób na tanią produkcję ciekłego azotu, bo lapka trudno podkręcić i strasznie się grzeje, a z drugiej strony czwórka poszła mi zaledwie na minimalnych.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#11
Na pewno lepiej będzie kupić lepszy komputer lub swój aktualny podkręcić niż kupować konsole i tracić na jakości :) bo nie oszukujmy się... gry na konsoli o wiele gorzej się prezentują niż na komputerze :)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#12

Cytat

gry na konsoli o wiele gorzej się prezentują niż na komputerze

Seba..sory..ale chyba cie posrało..jest zupełnie na odwrót.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#13
Radziu - ale Seba ma stukrotną rację. Zobacz na chociażby Battlefield 3, gdzie konsolówka wygląda podobno jak PC na średnich. W GTA IV na PC też jest nieznacznie lepsza grafika. Konsole są już dość przestarzałe, chociaż jeszcze z 5 lat pociągną.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#14

Cytat

Radzio napisał(a):

Cytat

gry na konsoli o wiele gorzej się prezentują niż na komputerze

Seba..sory..ale chyba cie posrało..jest zupełnie na odwrót.

Spadłem z krzesła! :D
Radziu, poczytaj trochę sobie, a najlepiej poogladaj filmiki porownujace PC i konsole i nie osmieszaj sie na forum.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#15
ale wiecie - każdy ma zdanie inne..jakbym grał cały czas na PC też bym mówił że pc ma lepszą grafe.. tak samo jest z '' xbox vs PS3 ''..właściciel P3 jest za ps3 a xboxa jest za xbxem..tak samo jest i w tej sytuacji..po za tym komputer się rozwija..a na następną generacje konsol poczekamy jeszcze z 5 lat..a wtedy wspomniecie moje słowa ;D

a teraz zakańczam ten OFFtopic
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#16
że co kur**???? Pooglądaj sobie screeny gier na PC i na konsole, zobaczysz ogromna roznice, i konsole nie obsluguja anti aliasingu...
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#17
Siekierka - BF3 na PS3 wyglada jak na PC na ultra, podobnie na X360 z tym, że w słabszej rozdzielczości (704p) i wymaga instalacji czegoś tam na dysku. Jeśli chodzi o GTA IV - sam narzekasz na optymalizacje. Na konsolach takich problemów nie ma.
Slight - Jeśli na filmikach opierasz swoją wiedzę o konsolach to pozdrawiam. Na filmikach żadnej róznicy nie widać. Na screenach również różnicy nie widać:P
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#18
Po drugie, dyski na których zgrywane są gry na Konsole zajmują max 8 giga podczas gdy gry na pc'ty zajmują momentami ponad 10 giga, to już mówi samo za siebie i przede wszystkim w grach na konsole nie ma wygładzania :) a na pewno nie takiego jak na komputerach.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#19
Zbędna dyskusja, to tak jakby porównywać bezpieczeństwo podczas jazdy motocyklem do bezpieczeństwa samochodu.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#20
Nie Radon, nie opieram wiedzy głównie na obrazkach tylko patrzę głębiej, dokładniej w układy graficzne jakie to konsola ma, lecz gołym okiem widać że Battlefield 3 na PC wygląda znacznie lepiej niż na konsolach. połowa znacznych efektów jest powyłączana i textury dalszych obiektów są strasznie niskiej jakości. Gry są od 2008 roku na konsole okrajane. Mógłbym godzinami wypisywać prawdziwe słabości konsol przy PC. Skończmy już ten offtopic, albo niech ktoś założy temat PC vs Konsole...

PS. W dzisiejszych czasach nie brońcie już tej generacji konsol, za jakiś czas wejdzie nowa generacja konsol więc wtedy to będzie można podziwiać grafikę i równać konsole z pecetami.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.