Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#841
Czy powinno czy nie, w opisie deluxa było napisane co będzie i chyba się jednak sprawdziło.
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#842
no w sumie sprawdziło się, ale czy jest to w porządku dla graczy? jak dla mnie nie xd
Ziutek68
Ziutek68 
Amator
Dodano 6 lata temu
#843
Pisało PAKIET więc można było się domyślić że dostaniesz tylko 1 i kupić normalną edycję albo poczekać na promocję.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#844
Siekier drogi cieplaczku, ja wiem że lubisz być dymany, ale weź się szanuj, bo trochę za dużo pozwalasz EA.
M
MrSamcio 
Uczeń
Dodano 6 lata temu
#845
Tylko w Polsce jest takie cebulowanie, jezus 20 zł za samochody no nie no to przesada! Tylko, że nie biorą pod uwage tego, że przykładowo w Anglii takie coś kosztuje 4 funty i tam nikomu to nie przeszkadza, tylko Polaki mają wieczne problemy ;)
kam945
kam945 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#846
W USA za 1h w McD wezmiesz 10$ za pakiet 5$, w UK 7£ a pakit 4£, Niemceczh 8-10€ a pakiet 4€. Moze pomylilem sie o jedna jednostke bo widzialem tylko UK i USA w sklepie. Jednak porownujac do tego, my musimy jeszcze doplacic z godzinnych zarobkow. Nie mowie nic, bo sam mam to gdzies tak naprawde, ale kazd grisz sie liczy i wole pizze niz auto w grze.. Jednak porownujac do innych to dla nas wychodzi to drogo. Pewnie Ukraina,Rosja itp nie maja lepiej..
M
MrSamcio 
Uczeń
Dodano 6 lata temu
#847
co z porzuconą furą?
Ziutek68
Ziutek68 
Amator
Dodano 6 lata temu
#848
Dzisiaj powinna być około 15 pewnie.
M
MrSamcio 
Uczeń
Dodano 6 lata temu
#849
Już jest :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#850
Kam, jak się człowiek uczył/uczy i umie odpowiednio ustawić - bo kasa w Polsce potrafi leżeć na ulicy, tylko trza dupę ruszyć a nie skomleć. A Tobie Gustaw nie szkoda nerwów na nawalanie na EA i tracenie przy tym czasu na zarobek? Czy tylko ja tak mam? :>
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#851
I tak kupicie. xdd Popierdolicie za przeproszeniem ale i tak kupicie.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#852
No ale w sumie - rodzice dają na paliwo w tym wieku to się ma problem wydać 20 zł.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#853
No gdybyśmy w PL zarabiali 2k euro na miecha, a nie 2k zł to też bym luzem wydał 4 euro na autka w grze :v
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#854
Lol, Ciebie rodzice utrzymują i będziesz gadać o realnych zarobkach w kraju. Pewnie wnioski snujesz od jakiejś socjalbandy krajowej szastającej tylko żądaniami.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#855
Teraz mnie utrzymują, fakt, ale prędzej czy później jak będę pracował to i tak wylecę z kraju by czegoś większego się dorobić :v
kam945
kam945 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#856
Kasa lezy wszędzie i można na byle czym zarobić, wiem o tym bdb. Jednak tak jak mowiles, można ogarnąć tez później po latach przez studia czy cos. Niestety jeśli nie każdy ma tak super, ze rodzina mu daje to musi te 20zl na jedzenie dac albo na paliwo jeśli jest lepsza sytuacja z kasa. Auto w grze za takie pieniądze to kpina i chyba musiałbym się wyzbyc cebulactwa i oszczednosci żeby kupic. Lub zarabiać 10k, a nawet bolałoby mi dac tym stulejarzom z GG zarobc.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#857
No widzisz. Mi od 2 lat nikt nie pomaga, ale ze mimochodem uczylo sie zawodu od 11go roku zycia to i dochod solidny jest :) Trzeba umiec z pewnych rzeczy zrezygnowac. Mało teraz wychodzę na imprezy bo studia projektowe + praca projektowa = 70h w tygodniu przewalone minimum, ale za to mam na wożenie tyłka taksówkami. Nie mam czasu na kacowanie, więc nie piję, ale kurzę regularnie (ale tu też się da przyoszczędzić). Ot przykłady. Ale inna sprawa - będę tępić narzekanie o głupie 20 zł, bo i sam odpowiednio kasuję za swoją pracę i też rozumiem że musi im się to opłacać. Człowiek zarabia tyle ile jest w stanie wydawać i nikt poza Januszami-biznesmenami-na-farcie nie skąpi nie wiadomo jak.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#858
W środę 21.03.2018 odwiedziłem EA Polska i trochą sobie pogadaliśmy. Z częścią rzeczy mogę się z Wami podzielić. Część zabiorę do grobu ;)

Najpierw bardzo aktualna sprawa: płatny DLC dla posiadaczy Deluxe. Kupując wersję Deluxe gracz otrzymuje kilka profitów. Wśród nich jest "pakiet dodatkowych misji". 1 pakiet - ten ze Speedcross. To nie jest season pass oferujący wszystkie przyszłe DLC w pakiecie. Czyli wszystko się zgadza, mimo że sam też myślałem, że edycja Deluxe obejmie ten pakiet. Ale jestem przekonany, że za kilka miesięcy pakiet będzie na wyprzedaży za połowę ceny. Więc 10 zł za 2 samochody to nie będzie już duża cena. Pamiętajmy, że samochody w Payback to nie jest 5 minut roboty, jak to było w Rivals. Tutaj programiści muszą popracować nad tym, by pasowały części tuningu wizualnego. Dlatego nie zdziwcie się, jeśli kolejne samochody (jeśli się pojawią) również będą płatne.

Odpowiadając jeszcze na Wasze wątpliwości o aktualizacji. Aktualizacja obejmująca m.in. zmiany w pościgach, 3 nowe wyścigi i naprawienie błędów jest bezpłatna. Płatne są tylko samochody.

Ostatnie zmiany w skrzyniach - przynętach to jedyne wyjście w obecnym systemie pościgowym. Upodobnienie pościgów do tych z Most Wanted 2005 jest niemożliwe w Payback. To wymaga zaprojektowania systemu pościgów od podstaw oraz w przypadku spowalniaczy czy kryjówek trochę innego zaprojektowania/dostosowania otoczenia. Zauważcie, że podczas pościgów nie ma sytuacji, w której gubimy radiowozy (nie licząc zbliżania się do mety).

W przypadku remasterów starszych NFSów sprawę znacie z naszego FAQ - problemem są licencje np. Toyoty. Nie pojawiłaby się w remasterze, a kto wie czy nie zniknęłyby i inne samochody i części.

Zwróciłem uwagę na spolszczanie niektórych nazw w Payback, nadal niezbyt pociągający tryb multi (cały czas brakuje wyzwań takich jak najdłuższy skok, największa prędkość, itp.) i tryb umożliwiający tworzenie turniejów. W FIFie działa, jest więc szansa, że jeśli ponaciskamy, to i w NFSie będziemy mogli organizować mniejsze lub większe turnieje. Moim zdaniem poza FIFĄ EA trochę przespała e-sport. A chciałbym, by np. w Katowicach odbywał się finał turnieju ligi NFS :)

Nie wiem kiedy premiera Burnouta na PC, ale też czekam :)

Staramy się o mapę w wyższej rozdzielczości, by w końcu oznaczyć wszystkie znajdźki :)

Rozmawialiśmy też o wynikach ankiety, którą wypełnialiście. Cały dokument na dniach opublikujemy na portalu.

Niestety nie da rady zdobyć szczegółowej listy dubbingu, czyli kto konkretnie komu użyczył głosu.

I mam pytanie: czy ktoś z Was wie w którym momencie gry jest ten wyścig? Muszę przesłać polską wersję tego filmiku pokazującą, że wycięto z polskiej wersji Crossa.
Ziutek68
Ziutek68 
Amator
Dodano 6 lata temu
#859
Jest to chyba pierwsza misja kurierska więc pewnie 2 albo 3 rozdział
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#860
Tak, ta misja gdzie słychać Crossa, jest zaraz na samym początku w drugiej misji dla Jess
Postanowiłem poszukać tego momentu i znalazłem :)

link
Tutaj angielskiej wersji, w 15 minucie filmu jest głos Crossa

link
A tu w 13 minucie w polskiej wersji powinna być ta rozmowa, a jej nie ma
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.