Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
AuresR
AuresR 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#861
granie w Paybacka jest świetne ale! do czasu ... wszystko kiedyś zaczyna się nudzić. W związku z tym, czy jest tutaj jakaś grupa osób która lubi pośmigać razem online? Jakieś drift trainy, gonitwy czysta jazda w tunelu?
Życie to nie gra. Gra to nie życie ... ale na szczęście NFS to coś więcej! Grin
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#862
Ja przed chwila skonczylem paybacka.po raz drugi. I znowu McLarenem! Tylko tym razem 570s a nie P1. Oba auta sa swietne pod wyscig, swietnie sie drogi trzymaja i dobre predkosci rozwijaja. Moge serdecznie polecic! Tak samo Chevy C10 Pickup pod teren. Tylko C10 ma wedlug mnie twarde zawieszenie w parownaniu do Bel Aira. W Bel Airze zawieszenie wydawalo sie miekkie przy ladowaniu.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#863
Ciekawe kiedy dadzą Range Rovera ;) Zaryzykuję stwierdzenie, że będzie on za darmo, skoro jest i tak dla wszystkich w próbie Castrola.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#864
Zaryzykuję, że będzie samochodem porzuconym i pojawi się, gdy Ghost zauważy spadek zainteresowania obecnymi porzuconymi samochodami - ja bym tak zrobił chcąc sprawdzić aktywność graczy :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#865
Ja się tam w Paybacku wkręciłem w dzielnicowy drift. 1.812 kk :) Huracan to jednak bajka do driftu, jako jedyne auto nie wytraca prędkości w trakcie poślizgu i spokojnie 140 km/h się boki zrywa.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Ziutek68
Ziutek68 
Amator
Dodano 6 lata temu
#866
Ja mam na dzielnicowym 1,600 rekord mazdą rx-7
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#867
Siekiera, ja mazdą jednym combo bez zadnego przedluzania trasy 1,5kk
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#868
Kajman, na dzielnicowym nie da się przedłużyć trasy. Jedyne co - ale i tak mało co daje - to można wycofać na starcie (ale to daje jakieś 20k przewagi nie więcej).
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#869
Jeszcze pol godzinki i zobaczymy co to te Castrole platynum trials
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#870
Nie mowcie ze tylko 3 proby dodali i tyle.
Yosimoro
Yosimoro 
Amator
Dodano 6 lata temu
#871
Tylko 3 próby dodali i tyle :P
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#872
Ja nie lubię kłamać, więc wg twojej prośby po prostu się nie wypowiem :P
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#873
Japie(cenzura)
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#874
tylko 3 próby dodali i tyle
AuresR
AuresR 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#875
granie w Paybacka jest świetne ale! do czasu ... wszystko kiedyś zaczyna się nudzić. W związku z tym, czy jest tutaj jakaś grupa osób która lubi pośmigać razem online? Jakieś drift trainy, gonitwy czysta jazda w tunelu?
Życie to nie gra. Gra to nie życie ... ale na szczęście NFS to coś więcej! Grin
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#876
Mam nadzieje ze jak najszybciej minie to zainteresowanie. Najgorsze jest to ze nie dodaja zadnych nowych wyscigow a mapa jest ogromna, co kkilka kilometrow powinien być umieszczony kolejny wyścig z nowa trasa, takiego marnotrawstwa dawno nie widziałem. Dodatkowo w aktualizacjach powinny być przede wszystkim NOWE WOZY, a nie jakies antyki. Nie wiem kto zarzadza rozwojem tej gry, ale ja bym lepiej to robil juz
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#877
A samochody powinny być płatne czy darmowe?
Ziutek68
Ziutek68 
Amator
Dodano 6 lata temu
#878
Według mnie mogli by dodać możliwość wybrania i firmy i rodzaju części za jednym razem w losowaniu ale za na przykład 6 żetonów. Super sprężarki do musclecarów i filtr wystający z maski rx-7 jak w nolimits
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#879

Cytat

AuresR napisał(a):

granie w Paybacka jest świetne ale! do czasu ... wszystko kiedyś zaczyna się nudzić. W związku z tym, czy jest tutaj jakaś grupa osób która lubi pośmigać razem online? Jakieś drift trainy, gonitwy czysta jazda w tunelu?


No właśnie - co byście chcieli zobaczyć w grze, żebyście chętnie sięgali po nią w miarę często?
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#880
Multiplayer z MW'12 - tam co chwilę robiło się coś innego, wyścigi, konkursy skoków, konkurs na najdłuższy czas parkowania... Mogliby dodać rywalizację na fotoradary, może właśnie takie luźne drift trainy w miejscach challenge'y driftowych.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.