Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Layouty

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#81
Jedyne czego mogłoby brakować to więcej rodzajów ikonek w menu. Tak to jak dla mnie bomba.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#82
No to będzie tylko mi się nie chciało już dziś dodawać. Będzie to. A o rankingu pomyśle. Może top 10?

// A co myślicie o tym aby tu w topie dodać trzy ikonki - Wiadomości, newsów, i wyzwań?
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#83
Ranking to w osobnym dziale, i to TOP 1000, a nie TOP 10 - tak było w Metal Damage, w StreetofRace chyba nawet więcej.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#84

Cytat

Bazyl napisał(a):
Oto i jest. Strona logowania i strona główna. Oczywiście jeszcze jest kilka kosmetycznych poprawek, ale już dziś nie mam na to siły. W każdym razie jako tako jest. 90%.

Proszę:
fotoo.pl//out.php/t17638_logowaniedogry2.png


Co wy na to?


"NFS Web Game" - ciekawe czy EA wie o wykorzystaniu nazwy NFS i zdjęć z The Run ?

Co do layout'u to zarąbisty.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#85
Nazwa NFS nie jest zarezerwowana przez EA, więc nie mają prawa za co się przyj**ać. Oni prawa mają do Need for Speed a nie do NFS
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#86
NFS to Narodowa Federacja Strzelecka. :P Więc to oni mogliby się przywalić o prawa autorskie.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#87
S13 - czego się do zdjęć przyczepiasz ? żal mi cie dziecko..przecież na każdej stronie internetowej o tematyce nfs'a masz w topie zdjęcia z NFS..nie tylko w topie.praw autorskich do screenów oni sobie nie zastrzegają chyba ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#88
S13, ja już jeden sezon prowadziłem grę o tej nazwie i nikt się do mnie nie przyczepił. Zresztą nazwa została wymyślona przez nas i nie ma prawa się nikt przyczepić, zresztą stary system stoi nadal link ale gra będzie przerabiana systemowo jak i pod względem wyglądu :)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 12 lata temu
#89
Do oceny firmówka. link
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#90
Jak na taką stronę to za ciemne. Tego typu strona powinna być jasna :p Poza tym mało zrobione, ale lepiej zacząć od nowa.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 12 lata temu
#91
To jest firmówka więc dorośnij. Mało zrobione ? To jest taki styl człowieku który jest znany od dawna a mówią na niego "minimalizm". Ciemne tło ? Topowi graficy robili większe różnice kolorów i ich chwalili, a ty że jesteś przyzwyczajony do kolorystyki typu "zaczynam karierę od gimpa, ocenicie?" to już nie skomentuje twojego gustu bo każdy ma inny. Tak czy siak błędem nie można tego nazwać.
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#92
eth- źle mnie zrozumiałeś. Wiem co to minimalizm, chodzi mi o to, że layout chyba nie jest skończony. Z tymi kolorami sam cie nie rozumiem...
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#93
Bo F3 uznaje tylko jeden styl. Inne mu się nie podobają. No cóż, co poradzisz. By nie robić offtopu. Bardzo ładny, podobują mi się takie ciemne klimaty.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#94
Moim zdaniem można by się do kilku rzeczy przyczepić - niektóre szare napisy są zbyt mało widoczne, a buttony zrobiłbym w kształcie kwadratów - krągłości tu nie pasują. Poza tym - oboje powinniście sobie trochę ochłonąć.

F3 - powinieneś otworzyć się na inne style, bo wiecznie ograniczasz się do jednego i tego samego.

eth - Ty natomiast nie powinieneś krytykować jego opinii, gdyż ma on prawo powiedzieć, co mu się żywnie podoba i może mu się to nie podobać. Każdy ma inny gust, bo chyba sam wiesz dobrze, że gdyby każdemu się wszystko podobało, to świat byłby jeszcze bardziej nudny, niż jest. To, że w kwestii projektowania layoutów wyprzedzasz go o lata świetlne nie oznacza, że nie ma on prawa Cię krytykować - myślę, że za lizodu*ami chyba nie przepadasz.

To tyle ode mnie.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#95
Otwieram się na nowe style i właśnie ten post był tego dowodem... Tu po prostu nie pasuje ciemny, a kolorystyka jest nudna. Mógłbyś dodać jakiś kolorek. Na forum o grafice pewnie też by ci tak powiedzieli.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#96
Layout bardzo ładny, aczkolwiek buttony mi się nie podobają.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#97
Za ciemny.
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 12 lata temu
#98
Była krytyka to wrzucam kolejny :D link ( to duże pod menu to slider z galerii).
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#99
Dużo lepsze, ale brakuje jakiegoś smaczku, kolorku.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 12 lata temu
#100
Tylko gdzie i jakiego? ;) To jest wstępny projekt dla klienta więc pasowało by wyłapać jak coś błędy...
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.