Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Nasze rysunki

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#1
Tak więc pewnie nie jedna osoba na stronie ma jakieś umiejętności rysownicze :) Ja od kwietnia mam zajawkę na GRAFFITI i porządnie się tym interesuje i jaram. Pokażę wam kilka swoich projektów:

Projekt 1.

Projekt 2.

Projekt 3.

Niedługo zima, wcześnie robi się ciemno więc liczę na walnięcie czegoś na większą skale, ale przyznam bardzo droga zabawa bo na taki spory projekt idzie ok. 10 puszek plus kolory. Średnia puszka MONTANY kosztuje 15zł, a XXL prawie 20zł.

A teraz wy pokażcie swoje rysunki aut czy innych rzeczy no i oceniajcie moje jak i innych userów dzieła : )
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#2
eeeee .. Nie za dużo tych tematów ostatnio ?

Ja ostatnio jaram się moim najnowszym dziełem :|:|:|

iv.pl/images/57267534262251926220.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#3
Może ja się jeszcze pochwalę. Stare prace, najlepsze chyba wybrałem. Nie rysuje już od dłuższego czasu, poneważ za swoje rysunki zostałem już dotkliwie zjechany (oczywiście przez PZera...) a później nic mi już nie wychodziło.

img858.imageshack.us/img858/5156/001wlv.th.jpg


img146.imageshack.us/img146/6727/img082u.th.jpg


img59.imageshack.us/img59/6909/img080p.th.jpg


img502.imageshack.us/img502/6973/img083.th.jpg


img510.imageshack.us/img510/1455/img081.th.jpg


img189.imageshack.us/img189/4984/img087d.th.jpg


img98.imageshack.us/img98/4058/002rnz.th.jpg


img839.imageshack.us/img839/2146/obrazu.th.png


img839.imageshack.us/img839/1023/obraz2o.th.png




Ostatnio próbowałem coś rysować, jak zachce mi się pokażę Wam może efekty. Mam też całą teczkę jeszcze starszych rysunków. Jak mi się zachce to może wygrzebie coś, co fajniejsze mi się wyda i pokażę.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4
Radon, masz problem z perspektywa i cieniowaniem. Demi - nie ma to jak rysowanie na kartkach od zeszytu. :D
de_ace - masz talent chlopie. :D
Ja swoje prace wrzuce za jakis czas.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#5
Oj tak ~Ill. Miałem graffiti w zeszycie od POLAKA bo mi się nudziło to babka po sprawdzeniu jak mi oddała to tam taki komentarz był: Szkoda, że nie umiesz tak do perfekcji polskiego - hahaha xd A za zeszyt dostałem 3- xd
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Kubahn
Kubahn 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#6
Podbijam ten jakże zacny temat.

Rysowałem całkowicie z pamięci, nie mając przed sobą żadnych fotografii i innych pomocy, jakieś parę lat temu:
savepic.su/862270m.jpg

Normalnotorowa, uniwersalna lokomotywa elektryczna serii EU07, typ fabryczny 4E, produkowana w zakładach Pafawag we Wrocławiu w latach 1965-1977.
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#7
Bardzo ładny rysunek : ) Trochę szkoda, że niektóre linie nie są proste bo lokomotywa przez to traci na jakości i kształcie, ale i tak pięknie i to jeszcze z pamięci : )

Mój BLACK BOOK kipi z projektów, ale niestety mój sprzęt, a mianowicie telefon odmawia posłuszeństwa i po podłączeniu TELEFONU do KOMPA w celu zgrania zdjęć wyskakuje komunikat nierozpoznania sprzętu, więc pokażę wam ostatnią swoją pracę z przed tygodnia jaką udało mi się zapisać, spędziłem nad nią jakieś - ok. 2 godzin:

img96.imageshack.us/img96/2493/pic0369.th.jpg


Uploaded with ImageShack.us

NIE WIEM JAK TAM TE ACTA SIĘ MNIEWA tak więc nie będę pisać publicznie jakie mam plany co do projektów ; ) bo jeszcze mnie ścigną i będzie hehe ;d
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#8
Ok, to w takim razie postanowiłem zaprezentować moje zacne projekciny. Co do aut - nie zwracam już praktycznie w ogóle uwagi na proporcje, tylko na design, gdyż sam je projektuję. Wszystkie architektury są na jakieś lekcje, plastyka, religia, niemiecki. Jedyny pojazd, którego nie projektowałem tylko "kopiowałem" to stary Citroen DS, na którym widać moje możliwości rysowania auta tak, jak Wy to robicie. :P Najbardziej dumny jestem z nowego DS, którego kończyłem wczoraj. Cudny jest, ponadczasowy. <3

i.imgur.com/xWDZwKE.png
Kubahn
Kubahn 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#9
$Demi: dziękuję za uznanie. Fajnie, że rysunek się podoba. Jest to stara praca, sprzed ładnych paru lat, odnaleziona w moim archiwum rysunków. Wtedy jeszcze miałem problemy z perspektywą, stąd te zniekształcenia, teraz myślę, że jest z tym trochę lepiej. Kto wie, może w przyszłości wrzucę jeszcze do tego tematu coś swojego. A no i cieszę się, że ten temat trochę odżył ;)

*Bardzo fajna praca z Twojej strony, nie ma to jak dobry, "uliczny" styl. Ja osobiście pomimo starań nigdy nie umiałem stworzyć dobrego rysunku w tym stylu (jeszcze czasy szkolne), dlatego rysuję tabor kolejowy i czasem samoloty ;). Mega pięknie wyglądałby w kolorze i na jakimś murze.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#10
siekierka jestem pod wrażeniem....W ogóle wszyscy ładnie rysujecie..to i ja coś pokażę :

5 minut temu skończyłem :) :

link
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#11
Świetne, szczególnie Siekierki i szczególnie Porsche :D
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#12
~Kubahn: No ja też się cieszę, że temat odżył : ) Hmm myślę, że warto abyś wrzucił jakieś nowe swoje prace, chętnie bym je zobaczył, bo ta już zrobiła jednak na mnie duże wrażenie : ) Co do mojej pracy to ciesze się bardzo, że Ci się podoba.... Co do koloru to wiesz chciałem na to jakoś narzucić kolorek, ale niestety to był okres gdzie wszystkie moje cienkopisy (bo nimi to wszystko robię) wypisały się i został mi tylko czarny i jakoś tak już czarnym to maznąłem i tak zostało... a co do ściany to wiesz, plany są, ale nie będę nic publicznie pisać ani wstawiać fot bo nie wiem jak z tym acta, jeszcze mi wpadnie kilku nieproszonych w mundurach i będzie hehe : )

'Siekierka: Co do Twoich prac to naprawdę masz jakiś talent. Jest parę niedociągnięć, ale to jest tak zawsze... nigdy nic nie jest idealne i do czegoś się idzie przyczepić hehe : ) Ale naprawdę robią Twoje prace wrażenie...

$Radzio: Co do Twojej pracy to widać, że masz oko do przerysowywania pracy... gorzej już z głowy co oceniam po samym napisie jak Ci wyszedł "EZIO". Ćwicz, ćwicz, a może już niedługo walniesz coś własnego z głowy : )

Pozdrawiam wszystkich!
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#13
Radon samoliciki supcio nawet, auta już mniej :/
Siekierka trochę krzywo, nie obraź się :/ Drobne problemy z proporcjonalnością masz. Ale cieniowanie mi się podoba tutaj plus :D
Kubahn, jak z pamięci to gratuluje, zaje wyszło :D
PS. Jak znajdę stare rysunki to pokaże.
Kubahn
Kubahn 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#14
Dzięki Slight ;)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#15
Wiem, że połowa tych aut jest krzywa. :P I często są za szerokie przody. Ale jak już mówiłem, olewam proporcje i skupiam się na designie, na liniach... Zresztą przeważnie projektanci rysując te pierwsze szkice przesadzają z wielkością kół itp.

Radzio - nie jest źle. :-) Tylko czasem lepiej się zdecydować, czy rozmazujesz, czy nie.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#16
Wiesz siekierka... tyle, że oni to raczej w programie komputerowym projektują auta : ) Choć w sumie pierwsze pomysły zarzucają na kartki. Ćwicz, ćwicz, a dojdziesz do perfekcji : )

A teraz trochę ode mnie info:

Ojciec kupił niewiadówkę - przyczepę, chyba każdy ją zna i pamięta co? No, ale do rzeczy... Przyczepa jest aktualnie rozebrana bo przechodzi generalny remont bo ojciec chce ją zrobić na własny styl, ze tak to powiem. Zapodałem ostatnio mu temat, jak chce ją pomalować, a że pomysłu nie miał zapytałem się czy zgodzi się na to abym dorwał ją w swoje łapy, a raczej PUCHY i pomalował jedną ścianę boczną - zrobił GRAFFITI. Zgodził się i kazał mi zrobić projekt. Aktualnie jestem w jego realizacji i jak Tylko go zatwierdzi to na przełomie kwietnia - maja jak tylko będzie ciepło narzucam go na przyczepę. Jak tylko będę miał foty wrzucę wam abyście ocenili i powiedzieli co o tym myślicie : ) a w Kwietniu ocenicie ją na przyczepie : )

A tutaj macie mojego BLACK BOOKA i kilka prac z niego:

BLACK BOOK #1

BLACK BOOK #2

BLACK BOOK #3

BLACK BOOK #4

BLACK BOOK #5
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#17
O widzę ,że temat dla mnie. Też lubię w wolnym czasie pomalować.
Demi fajne grafy.
Wszyscy bardzo ładnie malujecie lecz największy zachwyt wzbudził we mnie Siekierka. Naprawdę podziwiam Twoje projekty. Niesamowicie podoba mi się Twój Design we wszystkich autach lecz najbardziej spodobał mi się Porsche Cajun. Czekam na kolejne rysunki bo naprawdę masz talent jeśli chodzi o nowoczesny Design.

Ja również tak jak Ty projektuję auta. Niektóre w domu na spokojnie a niektóre na lekcjach. I ja Wam niektóre zaprezentuje ale są one na pewno gorsze niż Siekierki. Chciałbym malować tak jak Ty.

Koenigsegg CSR (2011) - Mój Concept

link

Ford Flatron (2014) - Mój Concept

link

Aston Martin DB-One (2012) - Mój Concept

Szkic z lekcji ( pomysł przeniesiony potem na kartkę A4)

link

Przód i bok

link

Tył

link

Audi S5 - światłocień ,praca na plastykę.

link

Lamborghini Blaze (2011) - mój szkolny Concept (dlatego długopisem)

link



Może mój Design nie jest taki dobry jak Siekierki ale może wzorując się na jego pracach zacznie mi lepiej wychodzić. Wkrótce wyślę nowe szkice i rysunki.
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#18
MrKacper - dzięki za miłe słowa. :-) Co do Twoich prac - widzę, że wyglądają dość kreatywnie, przy tym zachowujesz swój styl. Radziłbym jednak wpleść do nich trochę więcej charakterystycznych cech designu dla danej firmy. Najlepiej nie wzoruj się za bardzo na czyichś pracach, bo nie ma to większego sensu, powinno się samemu wysilać trochę szare komórki. :-)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#19
Postaram się zastosować do twoich rad. A co powiesz na te 3 autka. Pomówiłem się po Tobie perspektywą ale myślę ,że te auta są już lepsze od moich pozostałych ;).

ASTON MARTIN VOLARE GT
Mój nowy Concept zrobiony na 3 lekcjach. Auta Aston Martin mają zazwyczaj nadwozie Coupe ale tutaj zrobiłem wyjątek. Wygląda dobrze czy lepiej prezentowałby się w wersji Coupe?

VOLKSWAGEN TOUAREG
Nie miałem nazwy dla Suv'a

FORD FLATRON
Spróbowałem zrobić go jeszcze raz i jest praktycznie cały zmieniony od ostatniego Conceptu. Który lepszy?
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#20
Powiem, że jest o niebo lepiej. Przy Volare przesadziłeś trochę z rozmiarem kół, ale wygląda on jak pełnokrwisty Aston - podoba mi się.

Touareg - tutaj już pojechałeś po bandzie - tylne drzwi są zdecydowanie za małe, do tego rozstaw osi w stosunku do kół zdecydowanie za duży - powinien on, w zależności od auta, wynosić +/- 3 długości koła, w przypadku SUV-a to nawet tak z 2,5.

Ford - nadal nie wygląda on jak Ford, chociaż trochę przestał śmierdzieć Astonem.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.