Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

sygny / ocena

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#1601
Wersja czarno-biała wydaje mi się lepsza, ta z większym kontrastem najlepsza. Na tej czarno-białej proponuję zastosować jakiś filtr koloru. Dla przykładu wziąłem pierwszy lepszy - link - choć i tak za bardzo nasyciłem. Może Ci się ten pomysł nie podobać i wydawać bez sensu. Po prostu to taka moja wizja na ten projekt.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 10 lata temu
#1602
Marcin, nie chcę się rozwodzić myślowo ze swoimi ideami (a w zasadzie to ideami OSHO, które popieram) - ale egoizm to naturalna postawa człowieka i powinniśmy tak naprawdę kochać nas samych aby móc przelewać to na innych. :-)

I tak dla jasności - nie trzeba tu niczego wtapiać, bo postać... nie jest oddzielona od kadru. To kompozycja nałożenia na siebie kilku warstw zdjęć/obrazów - mało popularna w fotografii, ale stosuje ją kilku wybitnych fotografów modowych. Jak się uczyć, to od najlepszych. :-) Focal, proszę:
przed Fotoszopem
po Fotoszopie
Swoją drogą - zdjęcia robione na terenie obecnego liceum... A w tle sygnatury również budynek szkoły.

Radek - taka właśnie wersja, czarno-biała z dużym kontrastem widnieje jako zdjęcie w tle na moim Facebooku. :-) Aha, przesadne filtry koloru nie wyglądają obecnie zbyt korzystnie - albo stawiasz na naturalne barwy, albo na przełamanie jakąś gradient mapą/ciekawymi punktami kolorów, albo B&W, albo - jak już barwisz - to kreatywnie. Bardzo ciekawie reaguje ze zdjęciem nałożenie na nie gradient mapy w trybie "Barwa" i potem zabawa z gumką.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#1603
Dzięki za porady. Chyba wrócę do grafiki po dłuższej przerwie, trzeba coś pokombinować i zrobić coś nowego. Bo z sygnaturkami z opisu lecę trochę na łatwiznę - oklepany styl :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Driver
Driver 
Niedzielny kierowca
Dodano 10 lata temu
#1604

Cytat

Zajechało mega egoizmem.

Cytat

ale egoizm to naturalna postawa człowieka i powinniśmy tak naprawdę kochać nas samych aby móc przelewać to na innych. :-)

Słaby argument, trąca egoizmem i samouwielbieniem na kilometry. :)

Co do samej pracy wygląda całkiem i ciężko się do czegoś przyczepić. Najlepsza jest moim zdaniem wersja w twoim podpisie, chociaż można by ewentualnie "podkręcić" nasycenie, bądź kontrast, ale i tak efekt jest całkiem ciekawy.
s6.ifotos.pl/img/paigepng_exnppeh.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#1605
Naszło mnie, aby zrobić coś nowego. Na początku sygna miała być zupełnie inna, a wyszło jak wyszło. Dla mnie jest meeega zaje*iście! :D Która wersja najlepsza?
Doradźcie czy ten napis "CHANGE CREED" umieścić na sygnie, a jak tak to gdzie najlepiej :)

iv.pl/images/34351892000446139730.png


iv.pl/images/11344800632446159351.png


www.iv.pl/images/92515613598745318748.png


www.iv.pl/images/19828457293107866717.png



i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#1606
Drugie fajne, aczkolwiek sygnę z Rogue wyobrażałbym sobie w jakiś chłodniejszych barwach.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#1607
Nie patrzyłem tutaj na zimny klimat lokacji w grze. Raczej na motyw zemsty, złamania zasad i polowania na dawnych sojuszników. Dlatego zrobiłem taki bojowy motyw :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#1608
Spoko, tak piszę bo podoba mi się klimat zimowych lokacji z trailerów. Napis mógłbyś umieścić na pierwszej wersji, na tym czerwonym polu po lewej stronie, z zastosowaniem jakiegoś efektu, żeby bardziej wyglądał na łamiący się czy rozsypujący. Tak sobie to wyobrażam, nie wiem czy to czujesz. xd
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#1609
Tak na szybko dałem inny stock. Lepiej? :D Choć, tak sobie myślę, że nie patrząc na to kim jest dana postać to Shay z bronią w ręku pasuje miodzio ;d

s10.ifotos.pl/img/bftagpng_wpsanxx.png
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#1610
Ale ja nie powiedziałem, że Shay tam nie pasuje. Bardzo pasuje, tak tylko podpowiedziałem, że może podobna sygna w niebieskich barwach byłaby ciekawa. :D
R
Reev 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#1611
Dawno cokolwiek robiłem, więc zarzucam.
GODZILLA MAKES RAWR
iv.pl/images/22691671169169495943.jpg

iv.pl/images/11905229755063895288.jpg

Robione z godzinkę, z nudów ;v
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#1612
Zielony kolor trochę psuje cało sprawę ale ogólnie jest git!!
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#1613
Podoba mi się to drugie :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#1614
Ostatnia lepsza, ale to niebieskie coś nie pasuje ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#1615
Temat dawno nieruszany... Wszyscy poprzerzucali się już chyba na grafikę większego kalibru. Czas nie robienia przeze mnie sygnatur można już liczyć latami, stąd teraz zupełnie inne podejście do tematu. Focal (twarz plus gałęzie i ptaki) zrobione przeze mnie w Illustratorze, tło to dwie bazowe Samsungowe tapety na smartfony, sporo zabawy C4D i clipping maskami.

Draw Your Life Tag

i738.photobucket.com/albums/xx27/Siekierka/drawyourlifetag_zpscwwmemwg.png
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#1616
Wygląda super ;) macie kurde talent i pomysły :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#1617
Jakoś to tło mi tutaj nie pasuje - ten niebieski kolor. Z jednej strony wali energią i to jest fajne, ale z drugiej kompletnie się gryzie z elementem z Ai. Ta biała plama z lewej strony też nie do końca mnie przekonuje. CM oczywiście bez zastrzeżeń ;) Ogólnie mam bardzo mieszane uczucia jak na to patrze :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#1618
Dla mnie właśnie tak samsungowo wygląda :) choć jak jeszcze raz patrzę to trochę cienia przydałoby się na tej twarzy.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#1619
Dla Morvica, jakoś mnie naszło wykorzystywanie wolnych późnych wieczorów. Nie, nie jest to sam stock z nałożeniem C4D - STOCK. Tło dorabiane na podstawie innego stocka, robota kolorami, klonowaniem, trochę CM i C4D, standard.

i738.photobucket.com/albums/xx27/Siekierka/morvicsygna_zpsbigvou1m.png


EDIT: I coś dla Lastersa. Tym razem celowo postawiłem na dwa focale, bez przewagi jednego nad drugim. Ma się dziać i mieć ciekawy klimat. Za rolę wtopienia służy głównie C4D.

i738.photobucket.com/albums/xx27/Siekierka/lasterstag_zpsv1tstecd.png


EDIT: Tag dla Kajzera. Miałem pomysł na zwężające się pasy i go wykorzystałem. Znowu inny styl.

i738.photobucket.com/albums/xx27/Siekierka/kajzersupratag_zpsa0ivueqa.png
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#1620
BMW - fajnie zbudowany klimat. Jest okej, ale du*y nie urywa ;)
S15 - nie podoba mi się ;D
Supra - genialna, 6/6
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.