Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wrażenia z bety NFS'15

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#61

Cytat

xKajzerGaming007 napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):
NFS ma zajmować ok. 35 GB. Beta zawierała 19 GB danych.

35 gb na konsole??
O cholera, to PC z 60 jak nic...
No dobra, moze 50 :P


35 GB na PC.

Nie wiem jak wygląda objętość gry PC vs konsole, jednak nie bardzo chce mi się wierzyć, że jest to aż dwu-krotność.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#62
Tutaj nie ma zależności. Wiedźmin na konsole ważył około 10 GB więcej niż na PC. Myślę, że NFS na konsole spokojnie przekroczy te 30 GB ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Radzio3 
Obserwator
Dodano 9 lata temu
#63

Cytat

Radon napisał(a):
Jeśli jedziesz bardzo szybko i odstawisz przeciwników na duży dystans oni magicznie bardzo szybko Cię dogonią żeby podtrzymać pozory rywalizacji, jeśli popełnisz duży błąd to przeciwnicy nawet prawie się zatrzymają, żeby dać Ci czas na ich dogonienie.


Tzw. opcja "doganianie". Pamiętam była chyba w NFSU2 i dało się ją wyłączyć.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#64
Tutaj nic się z tym nie da zrobić, ta opcja była we wszystkich NFS-ach od CG i także w Rivals i nie dało się jej wyłączyć. Z tym, że dopiero tu jest tak absurdalnie wyraźna.
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#65
W końcu udało mi się trochę pograć w tego NFS'a i muszę stwierdzić, że... czuję niedosyt. ;/ Ale od początku:

- model jazdy - jak wsiadłem do tego Mustanga Fox Body poczułem się jakbym sterował Titaniciem a nie samochodem. Charakterystyka tego auta jest okropna. Jako własne auto wybrałem Subaru BRZ i poczułem się znacznie lepiej, choć nie było to jeszcze to, czego się spodziewałem, dopiero wstępny tuning prowadzenia coś zdziałał.

- tuning prowadzenia - bardzo przyjemny aspekt. Ta zabawa suwakami naprawdę porządnie wpływa na zachowanie auta na drodze a po pewnej wprawie można doskonale wyczuć, że np. w przednich kołach mamy za duże ciśnienie opon. :)

- wyścigi - zdecydowanie do poprawy. Są strasznie "bezpłciowe", nie czuć od nich tego nielegalnego klimatu. Uważam, że za bardzo skupili się na ich różnorodności zamiast dopracowaniu.

- grafika - nie wyczuwam jakiegoś mocnego downgrade'u, wszystko cały czas wygląda super. Przeszkadza mi jednak ten nieustanny deszcz. Co to k.... Need For Speed Heavy Rain? :v

- świat gry - E-PIC-KI! Mam większą fazę na zwiedzanie Ventura Bay bardziej niż USA w The Crew. Całe miasto żyje, a jeśli dołączyć do tego innych graczy, z którymi można się pościgać tak bez żadnego celu klimat jeszcze bardziej rośnie :D

- soundtrack - bardzo dobrze zróżnicowany i dynamiczny, motywuje do tego aby jechać szybciej ^^ Zachwyca nawet w menu

Niestety, nie miałem okazji sprawdzić innych aut, ponieważ jak już uzbierałem trochę pieniędzy na nie, nie mogłem dostać się na serwery...

Podsumowując, zabawa przy tej grze jest naprawdę fajna lecz ciągle strasznie niedopracowana. Owszem, jest to beta, lecz do konsolowej premiery już mniej niż miesiąc. Jeżeli wziąć pod uwagę, że zanim zbiorą wszystkie uwagi nt. gry, i wysłanie projektu do tłoczni (czy jak to tam można nazwać, miejsce, gdzie będą wypalać płyty xd ) to minie ok. 1,5 tygodnia, zabraknie im czasu na ulepszenie gry. Tak więc, albo liczymy na prężnie rozwijający się support gry albo porządny DOP (Day One Patch). W każdym razie, mam ochotę na to, by pozostać w Ventura Bay na dłużej. :)

#TonightWeRide
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#66
Oficjalnie beta to dosłownie "trochę stara" wersja gry (słowa pracownika Ghost Games). Dużo spraw już poprawiono :)

W ogóle co wy z tym deszczem? xD Albo jestem ślepy albo u mnie nie padało. W ogóle nie zwróciłem uwagi na deszcz :)
Co do aktualizacji - to więcej niż pewne, że po premierze jakieś się pojawią. Teraz to taka moda chyba jest, że gra nie jest w 100% dopracowana na premierę :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#67
I bardzo dobrze :P

Nie miałeś Rain Splattera? :P Zazdroszczę. XD Cały czas miałem te krople deszczu na ekranie :v

Jak jest to nowa moda, to niech trwa aż po wsze czasy bo pokazuje to, jak bardzo twórcy pamiętają i troszczą się o to, by gra była jeszcze lepsza. :)
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
zbiku12
zbiku12 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#68
ja od czasu do czasu miałem deszcz :)
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#69
Ulice zawsze będą mokre... Ghost zadecydowało noc + deszcz ale może NFS Edge będzie w dzień na FB3
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#70
Ostatni dzień bety postanowiłem spędzić na wyścigach. I powiem wam, że jak dla mnie oczywiście, soundtrack jest NIEZIEMSKI! Jedynie Free-Roam trochę mnie zawiódł, ale wyścigi... Cudne. Swoją drogą szkoda, że nie możemy wjechać do centrum miasta. "Centrum jest zbyt zatłoczone i nie można tam swobodnie jeździć." Tłumaczenie Ghostów zapewne będzie tak wyglądać kiedy ktoś o to spyta. A jeśli chodzi o to doganianie i zatrzymywanie się to może z jednej strony to dobrze. 2-3 miesiące temu przeszedłem U2, MW '05 oraz Carbona i stwierdzam, że 4 letnie dziecko poradziłoby sobie lepiej niż te boty, więc się cieszę z tej opcji. Przynajmniej odrobinę mamy jakieś wyzwanie w wygrywaniu wyścigów. Osobiście czuję smutek i niedosyt. Za krótko minęły te 3 dni. W zasadzie mam jeszcze większy hype niż przed betą. Daję 5+.
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#71
Czy naprawdę mapa zdaje się być bardzo mała ?
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#72
Tak, w moim odczuciu jest bardzo mała, ale to nawet nie szkodzi bardzo, jest całkiem niezła. Brakuje mi bardzo tego rozświetlonego centrum jakie mieliśmy w Undergroundzie 2 chociażby.
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#73
Mapa jest strasznie dziwna bo podzielona na kilka dzielnic i łączona autostradami :P Brakuje jakiegoś wypełnienia, środek świata jest pusty a szkoda, bo możnaby go wypełnić przynajmniej większą ilością łączników miedzy dzielnicami :P A gdyby wplątać tam jeszcze trochę ulic to już w ogóle byłaby bomba...
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#74
s7.postimg.org/ccg7nsa9n/SUBAR.jpg
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#75
No ładnie, już nie mogę się doczekać ruchu w showroomie :)
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#76
Wiadomość dla uczestników bety - EA rozsyła na maile link do ankiety odnośnie bety.
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#77
czekamy na link do ankiety , ciekawe co w niej będzie :P
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#78
beta była późno, a te ankiety to już w ogóle. Chyba pomogą im w tworzeniu dopiero nowego NFSa xd
BTW. Dostałem ankietę i wypełniłem.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#79

Cytat

Radon napisał(a):
Chyba pomogą im w tworzeniu dopiero nowego NFSa xd


Chyba taki jest ich główny cel :p Kilka rzeczy mogą poprawić w aktualizacjach :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#80
A jakie pytania w tej ankiecie? Tak z ciekawości, nie grałem w betę, ale ciekawym o co Duchy pytajo
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.