Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wrażenia z bety NFS'15

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#21
Generalnie to głupio się zaczyna moim zdaniem (tak trochę z du*y, nie wiadomo o co chodzi). Ale początki zawsze są najgorsze :D Potem to już jakoś leci. Fabuła nie jest jakaś porywająca, ale jest okej. Bardzo wyraźnie jest podzielona na 5 części - każdy przyjaciel odpowiada za inną ścieżkę gry.

Co chwilę do nas dzwonią i mamy kolejne misje. Póki co misje były typu "spotkania" i wyścig.
Spotkania - pojechałem na miejsce, była cut-scenka i koniec.
Wyścig - po prostu przejechałem wyścig i tyle.
Brakuje w tym wszystkim dynamizmu :)

Nic ciekawego i porywającego. Dialogi są po angielsku i rzadko kiedy zwracałem na nie uwagę. Jest to początek gry więc trudno mi już ocenić fabułę. I tak super, że w ogóle jest i że są jakieś misje itd. Mam nadzieję, że później misje są ciekawsze i bardziej wciągające.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#22
Ok, dzięki. Czyli w sumie jest po to, żeby była a nie do motywacji :) może w pełnej wersji gry, w późniejszym czasie będzie coś lepszego
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#23
Cutscenki nie mają "tego czegoś" bo nie są po polsku tłumaczone...
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#24
Zagrałem ok godziny i nie wiem co mam o tym sądzić. Cholernie się wynudziłem, jestem tą grą zwyczajnie zmęczony. Model jazdy to prawdziwy koszmar, wyścigi również. Otoczka wydaje się być fajna, tak samo jak tuning, ale żeby tuningować czy robić jakieś postępy w fabule trzeba się ścigać a to jak już powiedziałem jest męka. Grafika fajnie wygląda przez chwilę potem męczy migotającymi światłami i wiecznie padającym deszczem. Udźwiękowienie w porządku za wyjątkiem muzyki, której na ogół nie ma w ogóle, a jak już jest to kaleczy uszy.
Takie są moje pierwsze wrażenia z bety, nie wiem czy w ogóle będę w to jeszcze grał.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#25
Hype na NFSa '15 spada? :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#26
Myślę, że wielu z nas spodziewało się produkcji idealnej a okazała się "po prostu dobra". A sprawy typu soundtrack to kwestia gustu - dla mnie zarąbisty a dla Radona kaleczy uszy ;)

Radon - dlaczego wyścigi to męka? Może jeszcze trochę pograj :P Ja po drugiej godzinie gry przyzwyczaiłem się do sterowania i z czasem grało się lepiej.

PS zaczęło się
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Kubahn
Kubahn 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#27

Cytat

xKajzerGaming007 napisał(a):
Cutscenki nie mają "tego czegoś" bo nie są po polsku tłumaczone...


Ja tam się bardzo z tego cieszę, bo często jest tak, że polskie tłumaczenia są po prostu słabe do tego stopnia, że potrafią zabić klimat nawet najlepszej gry. Ja tam wolę jak jest wszystko po angielsku.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#28
Ja pograłem w betę naprawdę długo, bo aż 7h XDDDD. Jestem nolifem wiem o tym. Sam początek mi się spodobał mimo, że wrzucają nas w akcje tak bez podstawy. Cutscenki jak dla mnie ujdą a nawet powiem, że są dobre. Kwestia tego czy rozumiecie angielski czy nie. Sterowanie z początku wydawało się trudne i faktycznie męczące, ale da się jeździć i po jakimś czasie nawet mi się spodobało. Wiadomo każdy ma swój własny gust. Po to macie te suwaczki, żeby sobie dostosować sterowanie. Fabuła na początku jest średnia. Dzwonią po to, by się pościgać i powiedzą nie wiem np. że im się nudzi. Ot cała historia. Zapewne po spotkaniu z ikonami będzie lepiej. Duuużo lepiej. Tuning jest na dobrą 5. Jedyne co nie daje mi spokoju to ten brak symetrycznych naklejek. Ojjj jak mnie to denerwuje. Mam nadzieję, że to poprawią, bo dostane szału robiąc "arcydzieła" :D. Są bugi np. chcę teleportować się do misji, a ląduję przy garażu. Policja zachowuje się jakby dopiero wstała po grubej imprezie. Dopiero na 3 poziomie jest trochę lepiej. Soundtrack jest taki 4/5. W garażu jest super, natomiast w free-roam'ie jest mocno przeciętna. Na szczęście posiadacze PS4 mają Spotify, więc nie musimy się przejmować słabą muzyką w żadnej grze :D. Grafika też zasługuje na wysoką ocenę. Te migotające światełka miały pokazać, że pomimo, iż jest noc miasto żyje. Przynajmniej ja to tak interpretuję. Ogółem gra troszeczkę mnie zawiodła co i tak nie zmienia faktu, że jak dla mnie jest bardzo dobra i tak czy siak zamierzam ją kupić.
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#29
szczerze opinie każdy ma swoją ale tka na prawdę to nie wiem dlaczego niektórzy piszą że są zawiedzieni. Z jednym co się zgodzę że wyścigi są tłoczne, i ciężko coś czasami wskórać :P Ale tak na prawdę to jest gra która sami chcieliśmy z przepiekną grafiką i nocnym trybem , tutaj co mnie denerwuje najbardziej.. " Za dużo świateł " , "oświetlenie zbyt mocne" kurde czy kiedykolwiek śledziliście wywiady twórców , Ventura Bay to fikcyjne Los Angeles .. i tutaj jest właśnie to że to miasto tętni nocą , i jest tak na prawdę że aż oczy bolą , moim zdaniem to jest urok te oświetlenia , widoki , i odbicia w wodzie , coś pięknego :)

Więc Ci co jeszcze nie grali nie suregujcie się innymi opiniami tylko sami poczekajcie i wypróbójcie bo w moim przypadku mam już rozegrane 13h :D
R
Radzio3 
Obserwator
Dodano 8 lata temu
#30
Może ktoś coś powiedzieć na temat regulacji wysokości zawieszenia? Czy zakres regulacji zależy od tego jakie zawieszenie mamy zamontowane czy jest one niezależne od kupionego "poziomu" zawieszenia. Nie żebym chciał jakąś super glebę ale widziałem w Hondzie Civic, że przesunięcie suwaka od maksimum do minimum obniżyło auto o jakieś 2 centymetry XD Auto wygląda jak na szczudłach. Nawet seryjna niżej siedzi.
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#31
ja w każdym aucie robiłem glebe i jest spoko , nie widze zastrzezen
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#32
To ja zadam kilka pytań, które akurat przychodzą mi do głowy xd Kolejna pula pytań w późniejszym czasie.

*jak wygląda model jazdy i jego tuning? Jak wyglądają w praktyce Drift i Grip - naprawdę mamy na to taki ogromny wpływ? Czy są różnice prowadzenia między autami? Czy faktycznie Grip przypomina model sterowania z np. MW2005, a Drift z Rivals?
*co sądzicie o Ventura Bay? Jest to duże miasto i czy jest ono zróżnicowane? Mam nadzieję, że jest chociaż w 3/4 tak dobry po tym względem jak Fairhaven.
* Pościgi policyjne - czy łatwo uciec policji, czy wystarczy wjechać do kryjówki jak w Rivals, czy najpierw trzeba ich zgubić? Ile jest poziomów poszukiwań i jakie są potem metody policji, aby nas złapać?
* jak wygląda sprawa ze zdobywaniem reputacji i kasy? Łatwo się to zdobywa?
* co możecie powiedzieć o stopniu trudności i przeciwnikach?
* czym dokładnie jest tryb gry Touge?
*czy podczas trybu gry Drift traci się punkty, gdy uderzymy w jakąś przeszkodę, tak jak to było w poprzednich odsłonach?
* Drift Contest polega na tym, abyśmy zdobyli więcej punktów niż przeciwnicy, w Drift Trial musimy zdobyć określoną ilość punktów, a na czym polega Drift Trial? To jest te driftowanie z Ekipą?
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#33
Wiem, że podczas driftu jak się wbije w coś to traci się punkty i jest chyba 5 poziomów glin
więcej nie powiem bo nie wiem, bo ja nie beta tester choć mam 2 CHOLERA KODY na ps i xb ale nie mam tych pieprzonych konsol ino porządnego blaszaka :(
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#34
1. Tak, auto ma wpływ , jeśli jezdzimy ciężkim Mustangiem GT to czujemy że to auto waży sporo niezależnie od ustawienia tuningu , to sam w przypadku gdy jezdzimy czymś lekkim , to sie poporstu czuję.

Wszystko co robimy ma wpływ na jazdę , jest tam masa opcji które maja na to wpływ. Ciężko to opisać , musiałbyś sam sie przekonać. Ale mogę powiedzieć ze po 40 minutach majstrowania mój BRZ jest idealny do driftu jak i do rozwijania prędkości i lekkiego skręcania, trzeba wymierzyć bo ciśnienie w oponach możę mieć wpływ żę auto będzie fruwało.

2. W przeciwieństwie do wypowiedzi wielu osób co sądzą że Ventura Bay jest za jasne , trafiłem w 10 ! Uwielbiam jasne kolory duży kontrast , na dobrym telewizorze to faktycznie można dostać epilepsji , ale dla mnie to akurat plus :P

Ventura Bay aż kwitnie nocą , jest duże , jest kilka okolic/dzielnic, fajne zakamarki , znajdzki , punkty widokowe.

3. Policja jest dosyć ospała co dla mnie też jest plusem , z policją lubiłęm robić godzinne pościgi tylko w MW05'. Co do bustedów to można chyba zapłacic policji aby się odczepiła , śmieszne rozwiązanie ale dla mnie spoko bo jak napisałem nie lubię pościgów , a jak nas złapią to jest grzywna.


* Tryb Touge to jest drift w którym należy , pobić rekord przeciwnika z ekipy , tak to wyglądało , ale nie jestem pewien.


4. Hmm reputacja .. generalnie nie trzeba się o nią starać, dostajesz ja za wyścigi , oraz za style jazdy , drift , bączki itp.

Z kasą jest ciężej bo np na początku są wyścigi za 3K , 6K ewentulanie 12K więc na tuning wizulany troche kasy potrzeba , ale najwiecej to kosztują cześći performance bo jest i na prawde dużo.

5.Stopień trudności zależy od skonfigurowania samochodu tak na prawde , twórcy mówili nawet w jakiejś zapowiedzi że mamy ustawiać auto pod konkretne kategorie wyścigów , z doświadczenia powiem Wam że trzeba mieć jedno auto do driftu bo bez tego aniu rusz , ja już mam swojego idelanie zrobionego BRZ'ta , powiem Wam jak ustawić po premierze.

6. Driftu nie zaliczy nam kiedy uderzymy w bande , trzeba uważac bo jak na razie to najtrudniejszy event dla mnie to był właśnie jeden z driftów.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#35
Nie ma żadnego ustawiania modelu jazdy, ustawia się sposób zachowania samochodu, model jazdy jest jeden. to nie jest żadna nowość, wiele gier wyścigowych coś takiego wcześniej miało. W sumie to powinien być standard. Wpływ na prowadzenie auta jest znaczny, ale model jazdy pozostaje tragiczny.
Daje grze następną szansę, nie mogę uwierzyć, że tak mnie zawiodła :(
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#36
Radon wydaje mi się że nie umiesz popostu ogarnąć tych opcji bo jest ich trochę ja siedziałem na tym 40 minut i się opłacało i uwierz mi że się da :) Prosty przykład mój kumpel z osiedla też pyka w betke od wczoraj i też na to narzekał przyszedł dzisiaj do mnie i zobaczył jak moje auto po odpowiedniej konfirguracji śmiga to przez 5 godzin siedział :D więc skoro jest tyle opcji to jes wykorzystajcie a nie dajecie suwak na maxa na drift i oczekujecie cudów :P
twórcy się męczyli przy tworzeniu tych opcji o wy się pomęczcie trochę i w pełni je wykorzystajcie :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#37
Nie jestem amatorem jeśli chodzi o ustawianie aut, swoje przesiedziałem nad tym chociażby w Shift 2. Jeszcze popróbuję coś z tym tutaj zrobić, ale jak gram to wyraźnie czuję, że zły jest model jazdy a nie mój samochód.
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#38
Nie może być zły skoro na tacy macie tyle opcji , tutaj sie liczy tylko konfiguracja w przypadku tej cześci i nie ma innego wytłumaczenia. Zły model jazdy możemy powiedzieć że mamy w Rivalsie gdzie jak naciśniesz ręczny to Cię wyrzuca z zakrętu , a w NFS15'? możemy ustalić moc hamulca ręcznego aby tego uniknąć :) jest to jeden z wielu przykładów gdzie mogę udowodnić że zmiana takiej poszczególnej rzeczy ma wpływ , ale to bym sie musiał konkretnie rozpisać.

Także Radon , spokojnie nie twierdze że jesteś amatorem, ja spędziłem już 14 godzin przy tej grze i myśle że mogę sie wypowiedzieć na ten temat bez zawahania. Miej cierpliwośc odpal tuning performance i tam pokupuj odpowiednie części , możesz tam kupic specjalne opony nawet , oraz wiel innych rzeczy które bedziesz mogł ustawić w tuningu prowadzenia.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#39
Nie przejmujcie się opieszałością policji; ten element jeszcze jest w przygotowaniu. Ghost podkreślają, że beta jest tylko po to, aby sprawdzić infrastrukturę sieciową, więc nie jest to końcowy kod gry. Jeszcze niektóre aspekty mogą się zmienić ;)
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#40
Jedyna rzecz która jak zobaczyłem to aż mi sie smutno zrobiło... Ferrari 458 Italia .. a precyzyjniej brak możliwości jej tuningu .. tylko jeden beznadziejny bodykit.. we większości jest LBPerformance a tam dali taki szit, a takie plany miałem aby odpalić w Ferrari własnie tego bodykita LB :(
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.