Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wrażenia z bety NFS'15

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#41
Pograłem jeszcze trochę i podtrzymuję - model jazdy jest zły. Przyznaję jednak, że ustawienia samochodu fajnie wpływają na jego zachowanie, prawie jak w bardziej symulacyjnych tytułach - można się z tym pobawić.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#42
ogólnie modele jazdy są bardziej na drift nastawione, w ogóle czy jak ktoś chciał grip to oczekiwał nfs u2? :o Teraz auta są cieższe, a w u2 prowadzenie można było czuć jako kartonik po mleku :P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#43
Pograłem kolejną godzinkę i muszę zmienić zdanie. Ta gra jest fenomenalna :D Zmieniłem auto na Acura RSX-S i wpakowałem w osiągi 30 tys. Posiedziałem też przy regulacji prowadzenia i po wyjechaniu z garażu... WOW! Zarąbiście się prowadzi i do tego ten dźwięk silnika! Grafika też przestała mi przeszkadzać. Myślę, że pierwsze chwile z grą to był za mocny szok i dlatego miałem tyle wątpliwości.

Wyścigi są zarąbiste i trudne. Najmniejszy błąd przy dużej prędkości kończy się failem. Ogólnie czuć ten zarąbisty klimat i mega się jaram. 10/10 kupuje :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#44
Teraz trza radona przekonać :P
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#45
Kurde, słuchać Radzia czy Radona? :) i tak czy siak kupię, bo tęsknię za naklejkami i tuningiem :)
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#46
JEEST PIĄTECZKA RADZIO ! Trzeba się zgadać i pykać razem na PS4 :D

Radon także masz kolejny dowód że sterowanko da się ustawić i nie ma wytłumaczenia że model jazdy jest zły :P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#47
Potuningowałem trochę i muszę powiedzieć, że na początku było mega trudno. Po pewnym czasie załapałem już co czym się robi i było coraz lepiej. Brakuje mi nieregularnego skalowania (w każdą stronę). Chyba, że się jakoś da a ja nie wiedziałem jak xd No i odbicie na drugi bok KONIECZNIE.

Nie miałem za dużo czasu, ale udało mi się coś stworzyć :) Od 0 do 100 w 4,5s :D

s10.ifotos.pl/mini/acurapng_shnhxea.png
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#48
Radzio, zarąbiste malowanko! :D Tylko czekać mi pozostało do wiosny, gra na pewno się u mnie znajdzie :) no i ja również pragnę odbić naklejek
R
Reev 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#49
Cudne :D Mam nadzieję, że chociaż na minimalnych mi komputer uciągnie tą gierkę :/
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#50
Pograłem jeszcze, będę miał na liczniku już z 6 godzin, czyli da się w to grać. Model jazdy nadal uważam za zły, do wad doliczyć trzeba też poziom trudności, jest tragicznie zbalansowany, efekt samochodzików na sprężynkę jest przesadzony i łatwo zauważalny, w efekcie znacznie zmniejsza satysfakcję z rozgrywanych wyścigów.
Mimo wszystko coś mnie przy tej grze trzyma. System osiągania postępów w grze jest podobnie dobrze zrealizowany jak w Rivals, jest więc motywacja do męczenia tych wyścigów (zwłaszcza, że nie wszystkie są złe, kilka czasówek i driftów nawet przypadło mi do gustu). Fabuła, przynajmniej do momentu, do którego doszedłem raczej nie prowadzi rozgrywki, a stanowi jedynie dla niej tło, też podoba mi się ten pomysł. No i tuning. Jest świetny, każdy pomysł, który w poprzednich częściach można było od razu odrzucić jako zbyt śmiały, tutaj ma szansę dać świetny efekt.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#51
efekt samochodzików na sprężynkę tzn?
zbiku12
zbiku12 
Niedzielny kierowca
Dodano 8 lata temu
#52
Ja jutro zamawiam :D
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#53
Dobra walić to jutro leci pre-order'ek :D
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#54
NFS ma zajmować ok. 35 GB. Beta zawierała 19 GB danych. Pytanie brzmi: jakich danych brakuje? To może być wideo kariery, kilka(dziesiąt?) samochodów? Nowe tereny? Na mapie są przynajmniej 2 miejsca, które mogłyby zostać dołączone/odblokowane w pełnej wersji.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#55
Inventer, bardzo możliwe. Aż mi się wierzyć nie chce, że do centrum nie można dojechać. A skoro Manu na jednym trailerze mówił, że odtworzymy przejazd Kena krok po kroku, musielibyśmy przejechać też trochę przez centrum :)
R
Radzio3 
Obserwator
Dodano 8 lata temu
#56
Co do edytora winyli - czy wybierając kolor danej naklejki można stworzyć chrom? :D Żeby stworzyć na przykład coś takiego:

link
link

I ile warstw można maksymalnie nałożyć?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#57
Tak, można robić chromowane naklejki ;) Nie wiem ile jest warstw, ale bardzo dużo :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#58

Cytat

Inventer89 napisał(a):
NFS ma zajmować ok. 35 GB. Beta zawierała 19 GB danych.

35 gb na konsole??
O cholera, to PC z 60 jak nic...
No dobra, moze 50 :P
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#59
Kajzer, nie ma takiego przelicznika, najpewniej wersja na PC także będzie ważyć około 35 GB.
Różnica 16 GB to myślę będą filmiki i kwestia kompresji niektórych danych np. dźwięków.

Cytat

xKajzerGaming007 napisał(a):
efekt samochodzików na sprężynkę tzn?


Jeśli jedziesz bardzo szybko i odstawisz przeciwników na duży dystans oni magicznie bardzo szybko Cię dogonią żeby podtrzymać pozory rywalizacji, jeśli popełnisz duży błąd to przeciwnicy nawet prawie się zatrzymają, żeby dać Ci czas na ich dogonienie.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#60

Cytat

Jeśli jedziesz bardzo szybko i odstawisz przeciwników na duży dystans oni magicznie bardzo szybko Cię dogonią żeby podtrzymać pozory rywalizacji, jeśli popełnisz duży błąd to przeciwnicy nawet prawie się zatrzymają, żeby dać Ci czas na ich dogonienie.


Niezmienne w NFS :D Również mi się rzuciło to w oczy, szkoda, że doganiali mnie zawsze na mecie i przegrywałem xd

Radon - na Xbox chodzi w 1080p?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.