Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS MW CG - wrażenia z gry

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#21
A na jakim silniku jest to MW oparte? Niejaki Skkf mówił, że na Frostbite toteż chciałbym wiedzieć, bo mój PC ma problemy z opanowaniem Frostbite'a;)
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#22
MW jest na Chameleonie, który został odświeżony na potrzeby Most Wanteda. I dobrze, bo efekt wyszedł świetnie. W Frostbite denerwowały mnie te pierdolniki (bokehy, flare i innego rodzaju śmiecie). Tu zostało to zredukowane. Ale światło słoneczne ładnie w oczka daje ;D
M
Marianek1999 
Amator
Dodano 11 lata temu
#23
A mi tata zamówił w sr. i dzis doszło, ocena 9,5/10 :P
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#24
I jak tam wrażenia? Ja mam już LFA. <3

host.nfszone.pl/images/20758913259141679388.png


Dwie perełeńki <3 Tokyo Drift normalnie :D
i.imgur.com/xWDZwKE.png
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#25
A ja mam Koenigsegg Agera R huehuehue ;P.
Gra fajna, ale za krótka!! Trochę więcej autek by się przydało, jeszcze 5 pozycji na BL i git ;).
9-/5
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#26
Szkoda, że Most Wanted nie jest bez wad...

Denerwuje mnie w nim kilka rzeczy. Po pierwsze: wyścigi są oskryptowane - policja zawsze wypada w tym samym miejscu, jeśli mamy z nią do czynienia. Kolczatki też są wiecznie rozstawione tak samo. Po drugie - denerwuje mnie ruch uliczny. Został stworzony w taki sposób, że w ogóle nie zwraca uwagi na nasz pojazd. Czasem można się przestraszyć, jak powoli włączamy się do ruchu i nagle coś w nas wjedzie. No i optymalizacja trochę kijowa - gra ma takie wymagania, jak The Run.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#27
A SinglePlayer jest długi? Mam na myśli wyścigi i pokonanie MWLIST (bez billboardów, aut, bramek itp.) Jeśli na chwilę obecną nie mam zamiaru grać w multi, warto zaczekać z kupnem do świąt?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#28
Ja za dwa tygodnie będę miał :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#29
Ja już po tych recenzjach i opiniach nie jestem pewien. Są bardzo nierówne. Wystarczy porównać recenzje polskie do zagranicznych (moja wizja się sprawdziła).
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#30
Ja zawsze patrze na zagraniczne :) Po za tym, zagram w NFS nawet jeśli dostanie 4/10...:D Obejrzałem już tyle gameplayów itd. że jestem pewien ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#31
A ja właśnie nie, bo skoro Single jest krótki (bez "znajdziek") ? A multi będę mógł zagrać w Boże Narodzenie, bo wtedy moi znajomi pokupują MW i podłączą neta do konsoli :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#32
Czas single zależy od ciebie. Musisz zebrać punkty SP, a w jaki sposób zależy od ciebie. więc nie da się ustalić konkretnego czasu. Słyszałem, że około 8+ H potrzeba :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#33
A są konsekwencje aresztowania?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#34
Niestety nie :( A przynajmniej nie zauważyłem. Co więcej: trzeba się dać 12 razy złapać, żeby zaliczyć kamień milowy.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#35
To już jest szczyt... Dość, że jest takie trofeum (wspomagające noobów), to jeszcze kamień milowy? Nieźle.
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#36
A moim zdaniem to ok że niema konsekwencji aresztowania. Ale by tworzyć kamień milowy w którym trzeba się dać 12 złapać? Źle pomyślane ze strony Criterion :P
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#37
2 dni nie grałem (brak czasu). Jestem na 5. miejscu (wg punktów, których mam 619k), ale zrobiłem tylko 2 pojedynki MW. Czas grania to jakieś 8h, 19 wyścigów zrobionych. Mało, ale prawie wszystkie wyścigi Porsche mam zrobione na złoto - powtarzałem je wiele razy, żeby być no1.
Jeśli chodzi o kamienie milowe odnośnie złapania przez gliny, są 3: za złapanie 3, 6 i 12 razy.

Edit:
Uważam, że za złapanie powinno być -10.000 pkt, wtedy dawałoby to do myślenia :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#38
A moim zdaniem jest to OK, bo nie mamy większej presji i strachu przed pościgiem - co w starym MW było. Bo jak straciłeś pełno Bounty to po Tobie... :/
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#39
Też się bałem ucieczki w starym MW, ale tak jak pisze Inverter, powinny być tracone pkt i to idealny pomysł. Teraz to się nawet policji nie wystraszysz, bo pomyślisz "nawet jak mnie złapią, to nic mi nie zrobią i nie mam żadnych konsekwencji".
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#40
Ja mam 1kkk SP, i wszystkie auta. Gra fajna, ale nie chce mi się w nią już grać ;c
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.