Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#81
O, zauważyłem coś jeszcze w gameplayu: billboardy Criterion Games. Tego już za wiele... Aha, do CarListy dochodzi Maserati GranTursmo MC Stradale. Obecnie wszystkie pojazdy, z wyjątkiem Raptora, znalazły się w mojej przewidywanej CarLiście. Ciekawe, ile się jeszcze sprawdzi...
i.imgur.com/xWDZwKE.png
P
PTR 
Amator
Dodano 12 lata temu
#82
Pierwsze wrażenie, dobre puki nie było zbliżenia na zniszczony pojazd, mam nadzieję że będzie to można wyłączyć. Martwi mnie też to, że robi to CG, BB mógł "zjeba*" TR tylko dlatego że był World, a jak było coś ala MW/C to po co było robić grę ala MW/C.
Inv, Reckowi chodziło chyba o "kryjówki" a nie "kryjówki" :D(Kryjówka czyli garaż, lub kryjówka jako schronienie przed policją)
A co do fabuły, jakoś nikt nie pomyślał o jednym. Czy Razor był wkurw**** po przegranej z "nami"? Tak, Darius? Też. Zemsta jest słodka :D Darius z Razorem mogli się znać, lub poznać przypadkiem. MAMY fabułę :D
M3
M3 
Amator
Dodano 12 lata temu
#83
Oglądając filmik z trybu dla jednego gracza to gra przypadła mi do gustu jednak i myślę że się skuszę na nią. Zamówię pre-order po wakacjach jak budżet na to pozwoli :D
img600.imageshack.us/img600/109/imgrobson0uj9op.gif


My Zone Dirt Zone :f
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#84
Moim zdaniem ta gra jest nieziemska. Szykuje się przełom w historii serii NFS. Po trailerze i gameplay'u wnioskuję, że będzie dużo nowych jak i starych rozwiązań co sprawi, że gra będzie miała fajny klimat. Ja jestem optymistą i mówie wam : TO BĘDZIE NAJLEPSZY NFS W HISTORII TEJ MARKI :D

dziękuje :)

//
Oto co znalazłem :

[movie=youtube]QKtQbn5Iw58[/movie]

Multiplayer gamaplay
Można zaobserwować model zniszczeń itp. I oczywiście można pooglądać miasto i samochody :)

// NOWE SCREENY :

link

dodać :

www.nfsplanet.com/img/nfsmw2/screens/ingame/0010.jpg


HOT

-samochody dostępne w grze będą podzielone na sześć klas:
muscle, SUV, sportowe, Grand Tourer, Truck oraz sedany
-będą dostępne ulepszenia osiągów
-jazda dowolna online - to czego brakowało w Hot Pursuit, pojawi się w Most Wanted.
Przemierzanie wirtualnego świata z przyjaciółmi stanie się możliwe!
-pojawi się Czarna Lista - niestety, będzie w niej miejsce tylko dla dziesięciu oponentów - obecnie tylko w Single Player
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#85
Ta Impreza ma bodykit... Możliwy więc tuning na poziomie The Runa. Aha, do Carlisty dodany Mustang Boss 302.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#86
Ta impreza nie ma bodykitu:P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#87
to jest :

SUBARU COSWORTH IMPREZA STI CS400
:)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#88
Niby fajnie, ale za dużo skoków w tym NFS. Jak to można było wcześniej przeczytać - wygląda to zbyt Burnout'owo. Dobrze, że wróci Czarna Lista, tylko jakoś mam przeczucie, że tutaj pościgi nie będą tak emocjonujące, jak w MW 2005.
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#89
W galerii którą podał Radzio jest Szara Carrera na zakurzonym tle. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby na zdjęciu gdzie stoi tyłem na rejestracji jest napisane BURNOUT.:|

Poza tym to dzięki za kolejne fotki. Carrera i policyjna Corvetta wylądowały u mnie jako tapeta na pulpicie. Ciekawe czy dadzą możliwość robienia DreamShot'ów. Myślę ,że na 100% się pojawi bo w sumie wyżej podane screeny pewnie zostały zrobione tym sposobem. Pamiętam jak w HP2010 pykałem fotki i dawało mi to dużo większą frajdę niż w TR.
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#90
Chciałbym tylko by było warto podkręcać pc'ty i wymieniać podzespoły tylko po to by zagrać w kolejną część Need for Speeda.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#91
Połączenie Burnouta i Hot Pursuit 2010? Jak dla mnie bomba :D
Wydaje m się, ale ta gra będzie mieć lepszego multi niż NFS World. Dafuq! ;p
I dlatego może zamówię pre-ordera :D
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#92
Mat3usz - tak, świetna ironia... Chociaż - faktycznie multi może być lepsze - na pewno będzie wolne od miliarda bugów, no i od płatności.

EDIT: Policyjna Carrera i Corvette pojawią się jeszcze na czymś... będziecie to oglądać od jutra, w godzinach (bodajże) 8:00-18:00.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#93
co powiecie ?

host.nfszone.pl/images/21051917184341576032.png


'' MODS ''

- klatka
- stock body -zmienione body (?!)
- nitro
- slicks - jakieś ulepszenie manualne

// A tu nowy gameplay...długi pościg - można popatrzeć jak to wygląda :)

kliknij TU !
- koleś mówi że będzie 6 poziomów policji :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#94
Radzio, bo to pewnie będą tylko modyfikacje dla trybu Online ;x
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#95
powaliło cie ? jaki byłby tego sens ?...
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#96
Pewnie służyłyby jako perki do waszych wozów.
.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#97
Mamy coraz szerszy obraz gry. Gra baaaardzo przypomina NFS HP (2010). Względem tej gry w MW będzie zmiana lokacji na miasto, bez zmian pozostaje brak fabuły, będziemy poprostu się przemieszczać po szczeblach Black listy zamiast zdobywać poziomy kierowcy. Będziemy mogli swobodnie pojeździć po mieście w ramach kariery, a nie jak to było w HP w osobnym trybie (a przynajmniej do czasu ukończenia pościgu - nie widzę żadnego filmu, który pokazuje cokolwiek po informacjach o zgubieniu policji). Nie zabraknie też takedownów i policji. Niestety znów nie uświadczymy tuningu wizualnego. Oj, przydałaby się konkurencja, która wydałaby grę a'la Underground/Carbon, może to by otworzyło oczy EA na tuning.

Do poprawy (po pierwszych gameplayach) jest na pewno niszczenie przeciwników, praktycznie nie potrzeba żadnej siły; lekkie stuknięcie i już przeciwnicy koziołkują :/

Zapewne każdy widział, ale dam na wszelki wypadek link do relacji GRY-Online.pl z E3 podczas grania w MW
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#98
Na filmie widziałem gdzieś McLaren MP4-12C. Można go dodać już do potencjalnej carlisty. :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#99
znajdź film i udowodnij ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#100
Inventer podał link do filmu. 1:44
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.