Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#61
Takie tam...z nudów :D Na pudełku trochę inaczej się patrzy :)

host.nfszone.pl/images/96655713938021542215.png

// Mój pierwszy projekt box'a :P

//edit//

A co do MW..jestem ciekawy modelu jazdy :)
Będzie jak w dawnym MW, a może realistyczny jak w SHIFT ? Drifty z Hot PURSUIT czy ''ciężkie '' wozy z RUN ?
Myślę, że powinni zrobić nowy. Dostosowany do gry. Taki jak z HP tylko bez tych driftów :)
a Wy co sądzicie ?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Speed3rX
Speed3rX 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#62
- Tuning wizualny z MW
- Fizyka jazdy z FlatOut 2
- Auta wszystkie jakie były w NFS'ach i trochę nowych (około 120 i jest OK)
- Grafika z HP 2010
- Tuning mechaniczny z World
- Duuużo wyścigów
- Świetna fabuła
- Mapa duża i nowa

=

Najlepszy NFS w historii.
img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png

Sygnatura by ^Siekierka
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#63

Cytat

Speed3rX napisał(a):
- Tuning wizualny z MW
- Fizyka jazdy z FlatOut 2
- Auta wszystkie jakie były w NFS'ach i trochę nowych (około 120 i jest OK)
- Grafika z HP 2010
- Tuning mechaniczny z World
- Duuużo wyścigów
- Świetna fabuła
- Mapa duża i nowa

[...]


= worek z nawrzucaną masą pierdół. Pisałem już kiedyś o czymś takim, jeśli nie, to kiedyś jeszcze napiszę. To po prostu nie ma sensu, i twórcy gier dobrze o tym wiedzą.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#64
A... pozostaje jeszcze jedna rzecz do obgadania :) Pościgi

- czy będą stopnie policji ? tak jak w MW ( od 1-5) ,1 -słaba jednostka ..5- najlepsza jednostka
- czy będą '' kryjówki '' ? - gdy się tam wjechało dużo szybciej leciał czas po zgubieniu policji
- czy będą punkty na mapie ułatwiające zakończyć pościg ? - Chodzi mi o zniszczenie czegoś co potem spada na policje itp.

Moim zdaniem, aby gra nazywała się MW, te 3 punkty muszą znaleźć się w grze :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Speed3rX
Speed3rX 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#65
To na pewno musi się znaleźć. To jest Most Wanted. Być może dodadzą coś do tego może jakieś pomoce tak jak było w World itp.
img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png

Sygnatura by ^Siekierka
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#66
Oni nie będą mieszać kilku gier w całość o.O Nawet nie wiemy czy w MW2012 będzie cokolwiek z MW2005 ;x
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#67
Muszą być Reev :P przynajmniej te co wymieniłem wyżej :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#68
Nie będą. Te gry dzieli tak wiele czasu, że niemal na pewno MW2012 ze starym MW będzie dzielić jedynie pomysł, i może klimat.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#69
Chociaż... Te "spowalniacze" pościgu są możliwe - przecież konstrukcje były nawet w Undercoverze. A do tego z użyciem Frostbite 2.0 może wyjść piękna rozwalanka.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#70
Ale co ma Undercover do nowego MW? Poza tym ten silnik nowego MW to nie Frostbite:P

O 22.00 konferencja EA, do obejrzenia pod tym linkiem!
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#71
ja wolę oglądać tu : link :)

Ale...co to za różnica :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#72
Wypadałoby się w końcu wypowiedzieć na temat nadchodzącego NFS'a. :P

Wypowiedź mą zacznę od małej retrospekcji. Na pewno większość z was odpaliła pierwsze Most Wanted po tym, jak zaczęły krążyć plotki na ten temat. Ach, cóż my tam za cuda mieliśmy. Nie, dobra, cuda to trochę za dużo powiedziane. Ale było bardzo wybornie.
Do rzeczy - dostaliśmy dość spore miasto jak na tamte czasy, lecz wbrew pozorom układ ulic był dość łatwy do zapamiętania. Mieliśmy 32 w pełni zdolne do zmodyfikowania auta. Począwszy od Grande Punto, Audi TT, przez Porsche Caymana, Mazdę RX-7, a skończywszy na takich cudach jak Lamborghini Gallardo lub Ford GT. Dostaliśmy też trochę sztampową fabułę (przyjeżdżasz do miasta, nikt cię nie lubi, na wyścigu tracisz wóz, nowo poznana partnerka pomaga Ci podnieść się z dna, kupujesz nowy wóz, wspinasz się na szczyt, pokonujesz głównego złego, uciekasz z miasta przed wkur... glinami), która mimo wszystko zapada w pamięć. Do dziś postać głównego antagonisty "Razora" jest szanowana i uwielbiana przez fanów serii. Razor miał po prostu wszystko, czego było trzeba "temu złemu", że tak się wyrażę, ha ha ha. Obrażał cię, szydził z ciebie, śmiał się prosto w twarz, a jednak to wszystko było nawet fajne. Po prostu czuć było od niego ten fetor zła, którego innym głównym bossom już brakło.
Do czego ja właściwie zmierzam? Przez ten wstępniak w zasadzie to do niczego, bo to są takie moje nostalgiczne wspomnienia. Tak, wujcio Recek zrobił sobie z was jaja, nagrody za trolling przyjmuję później.

Wszystko fajnie, ale już koniec z wygłupami, czas przejść w końcu do meritum wypowiedzi.
Z tego, co tu czytałem, rozgorzała tu dyskusja odnośnie miejsca akcji gry. Ja się do niej niniejszym wtrącam i przedstawiam swoją wizję. A widzę... widzęęęę... widzę Metropolię nad oceanem, otoczoną przez tereny podobne do tych, które widzieliśmy w Seacrest County. Tam na północy ośnieżone góry, bardziej na południe pustynia z jakimś małym miasteczkiem, pomiędzy nimi taaaaki zarąbisty las jak we wspomnianej mapie z HP2010. Samo miasto to takie trochę Miami i Nowy Jork. Rozmiar tego wszystkiego? Jakieś 10000-50000km2 chyba będzie optymalnym rozmiarem.
No dobra, może to wygląda fajnie, ale czym po tym jeździć? Niegłupią propozycję wystawił(a) Siekiera. Ja jednakowóż wolałbym, aby w grze pojawiło się trochę więcej wozów importowych oraz jakieś starsze modele niektórych aut (stary, dobry Viper GTS :3).
Co do tuningu, to w kwestii jego wizualnej części mam tylko jedno życzenie: modyfikacje karoserii (zderzaki, spoilery itp.) pochodzące od autentycznych producentów. Ludzie! Juiced 2 miało mniejszy budżet, a mogli tam umieścić bodykity do japońskich aut z firmy VeliSide. Żeby EA nie mogło tego zrobić? Rany!
Jeśli chodzi o tuning mechaniczny (silnik, opony, nitro itp.) to wystarczy mi absolutnie system ze starszych części NFS. W tym wypadku akurat wszystko zawsze było cacy.
Tuning omówiłem, świat gry też, auta również, o czym ja zapomniałem? A no tak, tryby gry i fabuła. Zacznijmy od tego pierwszego. Takie rzeczy jak circuit i sprinty to banał, będą na bank. Otóż co ja widzę? Bardzo bym chciał, jak większość zresztą, powrotu Dragów i Driftów. Bardzo dobrym pomysłem byłby też powrót próby prędkości, wymagającej dobrego rozplanowania trasy i wykorzystania nitra. Mnie to się w pierwszym Most Wanted bardzo podobało. Niegłupim pomysłem wydają się też wyzwania od innych kierowców, rzucane graczowi losowo w ciągu kariery (Yo Dawg! Słyszałem, że niezły z ciebie kierowca, ale założę się o 10000$, że nie wytrzymasz 5 minut pod naporem federalnych. Wchodzisz w to? ). Moją ostatnią propozycją jest tzw. Wyścig Otwarty. A jest to nic innego jak wyścig rodem z Burnout: Paradise. Dojedź jak najszybciej z punktu A do B, a haczyk jest taki, że nie ma ustalonej trasy. Jak macie swoje propozycje, to śmiało możecie je rzucić. :)
Odnośnie fabuły, to chyba wyskrobię coś dłuższego w późniejszym czasie. A to coś, to będzie bardziej moja wizja wątku fabularnego w MW2012.

Podsumowując, oczekuję po prostu cudów na kijach, a ponad połowa z tego zapewne się nie sprawdzi. Ale ponoć mówią, że życie potrafi nas zaskakiwać.

---------------------------------------------------------------------------------------

I to wszystko, do tego momentu miało być napisane kilka dni temu. Normalnie bym w tym momencie skończył, ale przez mojego lenia będziecie musieli się teraz dalej męczyć z tym i tak już długim postem. :P --- Ale spoko, dużo tego nie będzie... chyba
Zacznę od okładki, która prezentuje się wg. mnie nader wybornie. I nawet już sobie wyobrażam jak będzie wyglądać okładka EK. A coś czuję, że dominująca biel zostanie zamieniona na czerń. Ja bym to zobrazował, ale graficznie to ja jestem noga i nie potrafię wykonać czegoś efektownego w urządzeniu zwanym GIMP.
Została jeszcze jedna ważna kwestia - Tak, na 99% będę oglądał konferencję EA na żywo. Tylko pewnie coś się stanie i jak rok tamu przegapię część dotyczącą NFS. :P

To, co tu wypisałem, skomentuję tylko jednym, soczystym Nareszcie!
Pozdrawiam.
.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#73
Recek, przyjemnie się Ciebiat czytu :D Nie myślałeś o tym, aby startować na niusmana? BTW. Też bym chciał aby większość rzeczy pojawiła się z MW2005 w MW2012, niestety, to nie te realia i nie te czasy- w końcu minęło 7 lat. Chociaż- jeśli robią grę (i to NFS'a) o nazwie Most Wanted, wiedzą, w jakie gó*no się pakują (chodzi mi o to, iż aby pobić MW2005 potrzebują dobrego czegoś, taaakiego z jajami !).
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#74
Reev - szczerze mówiąc, to mam w planach napisać dla nas jeden artykuł. Niestety, nie mogę zdradzić na jaki temat.

@Topic - Criterion to nie Black Box i tego nie spierniczą. Tak mi się przynajmniej wydaje. :P
.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#75
Dobra: jakie jest Wasze zdanie na ten temat: Według mnie jest to połączenie Undercovera, Hot Pursuita i Burnouta Paradise. W Burnoutach zawsze jednak brakowało licencjonowanych samochodów...

Wytropiłem też kilka pojazdów - jeśli znaleźliście coś jeszcze, piszcie tutaj:
Aston Martin V12 Vantage
BMW M3 E92
Dodge Challenger SRT8
Ford F150 Raptor (!)
Ford Mustang Boss 302
Ford Mustang RTR
Lamborghini Aventador
Maserati GranTurismo MC Stradale
Nissan GT-R SpecV
Porsche 911 Carrera S
SRT Viper
Subaru Impreza WRX STi
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#76
Co prawda nie z prezentacji, ale na grafikach widać Dodge Charger :)

Gameplay pokazuje też dość ciekawą kwestię minimalizacji interfejsu podczas gry, nie ma zegarów, jest niewielki pasek z prędkością, nie ma też lusterka wstecznego, choć to być może było tylko wyłączone.

Jeśli zaś chodzi o minimalne wymagania, to prócz procesora są zbliżone do wymagań Shift 2. Potrzeba podobna ilość RAMu i podobne karty graficzne (GF 8xxx i RADEON 3xxx). Za to potrzeba lepszego procesora: 2x2,4 GHZ i aż 20 GB HDD.
Znów będę miał nerwówkę, czy pójdzie. Przy grze w RUN męczyłem się, bo miałem rozdzielczość mniejszą niż niejeden telefon komórkowy.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#77
Wymagania procesorowe są często zawyżone. Przecież taki DiRT3 wymagał niby 2x 3,2 GHz, a mój Core i3 2x 2,13 uciągnął go na średnich. -,-
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#78
Tak jak rok temu, tak i w tym nie udało mi się obejrzeć na żywo prezentacji nadchodzącej części Need For Speed. Ale od czego mamy newsmanów na stronie? Dzięki nim udało mi się dowiedzieć co nieco na temat nadchodzącego dzieła CG.
I co mogę na ten temat powiedzieć? Do oprawy audiowizualnej nie mogę się przyczepić, gdyż jest ona wprost fantastyczna. Chociaż w moim odczuciu póki co DiRT Showdown prezentuje się lepiej, ale pamiętajmy, że to dopiero wersja bodajże alpha i jeszcze wiele się może zmienić.
Podoba mi się jeszcze fakt, że wracają tereny miejskie, a nawet jestem z siebie trochę zadowolony, bo po części przypominają mi to, co ja miałem w głowie. Kto wie, może moja ostateczna wizja o mieszance Miami i NY się sprawdzi. :P

Dobra, koniec tych pieszczot, "ochów, achów" i innych tego typu. Gameplay póki co prezentuje się blado. 2 lata temu przy pokazie Hot Pursuit było czuć wracający klimat tej gry. Tutaj nie dość, że tego zabrakło, to jeszcze nie ma tuningu! Czy twórcy serio oczekują, że będę trzymał 50 aut w garażu (Gran Turismo 2 się przypomina), żeby policja zmniejszała zainteresowanie używanymi wozami? Czy może będzie jeszcze gorzej i dostaniemy HP w mieście (albo już w ogóle przes... - Burnouta pod banderą NFS)? Wiecie, żadnych Heat levleli, żadnych kryjówek, fabuły, same wyścigi. Ja rozumiem, że Criterion nigdy nie pchał fabuły do swoich gier. Ale, za przeproszeniem, DO JASNEJ CHOLERY, KIEDYŚ TRZEBA TO ZROBIĆ!!!Jeśli tak ma wyglądać Most Wanted 2012, to już lepiej jakby Black Box go miało robić.
Powiem krótko: Jeśli CG nie zrobi czegoś w stronę powrotu do korzeni, to moją kasę i mój środkowy palec mogą sobie wsadzić w...
Geez, to będzie chyba pierwszy NFS, którego nie kupię.
.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#79
Na razie nie wiadomo co z fabułą, zaś jeśli chodzi o kryjówki, to na prezentacji widać w pewnym momencie niebieskie kółko, także one raczej będą. Szkoda tylko tuningu, rzeczywiście jak Recek wspomniał, może być problem z gubieniem glin, bo wtedy wystarczyło zmienić body i poziom zainteresowania malał.
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#80
Widzi mi się ,że gra będzie tak samo dobra albo i lepsza od NFS HP 2010. Super grafika, otocznie, piękne auta... Ciekawi mnie czy dadzą fabułę ,bo na razie jakoś nic o tym nie wiadomo. Cieszę się ,że będzie swoboda oraz wypadki i dobry model zniszczeń. Brud na samochodach robi wrażenie.

Tutaj daję nowe, świeże zdjęcia które przed chwilą znalazłem.
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.