Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#101
'' to czerwone'' ? to Aventador :p
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#102
HOT...nowe ujęcia gameplayu :)
[movie=youtube]9FwoLUZ6R5A&feature[/movie]

Widać Raptora :)

Coś czego się chyba nikt nie spodziewał ( lukajcie 3:30)
- Zmiana wozu w trakcie jazdy wolnej/pościgu ? Tego jeszcze nie było :)

I jeszcze coś ( lukać 9:00)

-- TUNING tylko w Muli ? przykre...
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#103
Radzio, źle to zrozumiałeś.


-Zmiana auta: nieee. Samochody odblokowujesz przy ZNALEZIENIU danego w danym fragmencie miasta.

-Tuning: To nie jest tuning. To pakiety wzmacniające, np. doładowanie silnika, jak było pokazane na filmie.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#104
doładowanie silnika, zmiana body - to nie tuning ?

Cytat


Samochody odblokowujesz przy ZNALEZIENIU danego w danym fragmencie miasta.

koleś wcale tak nie powiedział...mówił, że '' podczas pościgu lub nie, gdy zobaczysz samochód wyglądający inaczej niż inne w ruchu ulicznym możesz się do niego przesiąść ''
a samochody będą odblokowywane za punkty które zbiera się podczas wyścigów i pościgów :)

//
Koleś mówi również, że Aerial Atom znajdzie się w grze..lol :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#105
Dobra, Radzio, wypisz mi wszystko, co wnioskujesz z tego, jakoś to w całość złożę. Sorry, ale nie mam głowy do trojenia się nad tym.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#106
- fabuły nie będzie..wcielamy się w Siebie i staramy być najbardziej poszukiwanym

- Najszersza gama wozów w historii NFS np. od Ariel Atom do Raptor // Możemy się spodziewać naprawdę dużej liczby aut

- przesiadka do wozu podczas jazdy dowolnej lub po pościgu (gdy zobaczymy w mieście jakieś super auto, podjeżdżamy i wsiadamy)

- Będzie '' co-op w multi '' będą '' konkurencje '' drużynowe

- tuning* najprawdopodobniej tylko w multi ( ale nic na pewno nie wiadomo ) '' koło, zawieszenie, silnik, nitro, nadwozie"

-Samochód można podnieść, zrobić go bardziej lekkim, aby dostosować go do przeciwników
'' jeśli uderzę Cie moją M3 w twojego Veyrona na pewno poczujesz ''
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#107
Na prezentacji pojawił się też Ford pick up - ciekawe ile niesportowych bryk się pojawi i kiedy będą one potrzebne.
M3
M3 
Amator
Dodano 12 lata temu
#108
Coraz bardziej wątpię w kolejne gry z serii NFS, co nowsze to "schodzi na psy", a jak wasze wrażenia?
img600.imageshack.us/img600/109/imgrobson0uj9op.gif


My Zone Dirt Zone :f
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#109
Ja się z tym nie zgodzę...od SHIFT, NFS wstaje na nogi ;) A obecny NFS byłby HITem gdyby nie ta nazwa...
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#110

Cytat

M3 napisał(a):
Coraz bardziej wątpię w kolejne gry z serii NFS, co nowsze to "schodzi na psy", a jak wasze wrażenia?

No cóż... NFS U, U2, MW były przełomowe: a to tuning, a to wolne miasto, a to fabuła i policja... coraz trudniej będzie (lub już trudno jest) zaskoczyć graczy czymś nowym. W HP nowością były bronie, które wg mnie świetnie się sprawują i dają dużo frajdy, dzięki temu wyścigi są bardziej emocjonujące i bardziej żywe. Szczerze mówiąc tych broni będzie mi trochę brakować w MW 2012, pozostanie pewna pustka, no chyba, że CG ma przygotowanego jakiegoś asa, którego niedługo ujawni. O ile UC był w moim przekonaniu dobry (nie licząc tuningu i filtrów obrazu), to RUN przeciętny. Natomiast HP 2010 był wyśmienity i myślę, mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że MW 2012 będzie na poziomie HP 2010 lub ciut lepiej :) Jeszcze chciałbym poruszyć temat eliminacji przeciwników w HP i MW - nie wszystkim się one podobają, mnie osobiście bardzo :) Lubię rozwałki, dlatego z chęcią przeszedłem Burnouta i grałem w FlatOut i Split Second. Zresztą takie zachowanie (całkowite rozbijanie samochodów) jest bardziej realne niż jazda niezniszczalnymi samochodami jak to miało miejsce w starszych częściach NFS.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#111

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

M3 napisał(a):
Coraz bardziej wątpię w kolejne gry z serii NFS, co nowsze to "schodzi na psy", a jak wasze wrażenia?

No cóż... NFS U, U2, MW były przełomowe: a to tuning, a to wolne miasto, a to fabuła i policja... coraz trudniej będzie (lub już trudno jest) zaskoczyć graczy czymś nowym. W HP nowością były bronie, które wg mnie świetnie się sprawują i dają dużo frajdy, dzięki temu wyścigi są bardziej emocjonujące i bardziej żywe. Szczerze mówiąc tych broni będzie mi trochę brakować w MW 2012, pozostanie pewna pustka, no chyba, że CG ma przygotowanego jakiegoś asa, którego niedługo ujawni. O ile UC był w moim przekonaniu dobry (nie licząc tuningu i filtrów obrazu), to RUN przeciętny. Natomiast HP 2010 był wyśmienity i myślę, mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że MW 2012 będzie na poziomie HP 2010 lub ciut lepiej :) Jeszcze chciałbym poruszyć temat eliminacji przeciwników w HP i MW - nie wszystkim się one podobają, mnie osobiście bardzo :) Lubię rozwałki, dlatego z chęcią przeszedłem Burnouta i grałem w FlatOut i Split Second. Zresztą takie zachowanie (całkowite rozbijanie samochodów) jest bardziej realne niż jazda niezniszczalnymi samochodami jak to miało miejsce w starszych częściach NFS.


Dokładnie. Mi też HP 2010 się podobało, bo jestem fanem rozpierduch- dlatego gram też w Ridge Racer albo FlatOuta.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#112
Jak schodzi na psy? Przecież seria NFS słynie z szybkich egzotyków, braku tuningu, efektownych pościgów. I MW wszystko to w sobie ma. Wam to nigdy się nic nie podoba... przy Carbonie wątek fabularny oparty na tym samym schemacie robił się już na tyle nudny, że dało się "rzygać tęczą" - więc lepszy jej brak. Tak, Undercover byłby dobrym NFS, gdyby nie straszny model jazdy, mocny filtr kolorystyczny, brak życia w mieście i kiepska optymalizacja. Fabuła, choć i tak dość słaba, jest w nim zdecydowanie lepsza niż np. w MW. Dlaczego? Bo nie jest na zasadzie "od zera do bohatera". Zresztą Criterion nie potrafiłoby stworzyć tytułu z dobrą fabułą, gdyż od tego jest - a w zasadzie było - Black Box.

Zaczęliście przygodę z NFS na Undergroundzie, to teraz się dziwicie braku tuningu. A prawda jest taka, że tuning odchodzi już do lamusa - chociaż może jeszcze kiedyś go uświadczymy. Ale pamiętam, jak za czasów MW, Carbona, PS, UC były rozmowy o braku tuningu wizualnego dla egzotyków - bo po co je szpecić? A w nowym MW większość aut będzie egzotykami.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#113
Cóż w nowym MW 2012 nie ma co narzekać ponieważ mimo ciężarów by zaskoczyć ja niespodziewałem się wielu rzeczy.
Poza tym świetnie połączyli Bornout i NFS.
Fani NFS na " Takedowny " nie mają co narzekać bo nie jest to aż tak zauważalne jak w HP.
Ja myślę że nikt by nie narzekał gdyby nie nazwa, chociaż zawsze znajdzie się jakiś krytyk.
Mi się ta gra naprawdę bardzo spodobała i jest świetna.
Co do broni z HP: Jak już Inventer mówił dzięki temu jest wiele akcji, sam uwielbiałem w wielkim stylu rozwałki robić.
Powiem że na tą grę nie ma co narzekać, tylko że niektórzy wolą oczywiście szpecić auta i mieć staromodną grę z odświeżoną grafą...
Ja bym jak narazie ocenił MW na super grę.
Ocena NFSMW2012: 6/6
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#114
Inventer - Raptor niesportowy? Żartujesz sobie? To najbardziej sportowy Pick-up na rynku. W kategorii Truck pewnie się też można spodziewać Rama SRT-10 i innych podobnych. Chyba, że dadzą jakąś szybką ciężarówkę... w SUV pewnie Cayenne, Q7 i tym podobne. dragmaster - nie ma co oceniać - The Run też miał być ładny i piękny, szczególnie pod względem fabularnym - a właśnie pod tym względem najbardziej zawiódł.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#115
Moje odczucia są bardzo pozytywne. Mimo, że w gatunku gier wyścigowych chyba wszystko zostało wymyślone, Criterion jest w stanie doprawić sprawdzone pomysły czymś świeżym. Hejt w stosunku tej gry przez niektórych jest jak najbardziej nieuzasadniony, ja z miłą chęcią po raz kolejny zasilę świnkę EA o moje ciężko wymęczone 200 zł.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#116

Cytat

Siekierka napisał(a):
Inventer - Raptor niesportowy? Żartujesz sobie? To najbardziej sportowy Pick-up na rynku.
Może wśród pick-upów tak, ale nie widzę wyścigu Raptor vs Lamborghini czy sportowych Porsche.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#117
A widzisz pościg Raptor vs radiowozy? No właśnie. Raptor zmiażdży każdy radiowóz, a Aventador może nie dać w końcu rady.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#118
No w gubieniu glin miałby największe szanse... Ciekawe jakie typy wyścigów się pojawią.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#119
Pewnie tak, bo przecież bez powodu nie daliby takich aut.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#120
no...a aut nie kupuje się na własność za kasę tylko będzie jak w HP..więc będziemy sobie wybierać - do wyścigów Taki a do pościgów Taki...
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.