Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#21
To jest dobre pytanie Inv. Ale jak sobie pomyślę, jak grałem w HP i RUN bez tuningu - wcale mi tego nie brakowało i bawiłem się świetnie. Nawet jeśli nie dadzą tuningu i tak to kupię i będę grał :D Moim zdaniem to już nie są czasy na '' dawne nfs w stylu F&F ''.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#22
Jeśli chcą coś nazwać "Most Wanted" to tuning musi być.
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#23
Nie. W pierwszej części tuning nie odgrywał ważnej roli i nie zdziwiłbym się gdyby tutaj CG po protu z niego zrezygnowało.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#24
dokładnie Radon..
Jeśli chcą nazwać grę MOST WANTED najważniejsze będą pościgi z policją. Muszą być jakieś punkty itp. i poziomy policji itd. To jest '' twarz '' tytułu Most Wanted
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#25
Radzio - HP było ileś tam części i też trochę tytuł denerwował z 2010 r. (przynajmniej mnie). Na dodatek to była jakby kontynuacja HP bo jak chyba wiesz we wcześniejszych częściach też było Secrest Country czy jakoś tak. A pod względem dnia i nocy to prawda we wszystkie części nie grałem. Bardziej chodziło mi o to we wcześniejszej wypowiedzi, że nocy brakowało w MW 2005. Co do tuningu to mam ku temu wątpliwości. CG jak ktoś napisał nie ma doświadczenia w robieniu samochodówek z tuningiem. Ja tylko błagam, żeby było co najwyżej:
-zmiana bodykitu
-zmiana koloru
-dodawanie naklejek, chociażby 4 jak to było w U, i U2
Więcej na ten temat nie mam do powiedzenia. Pożyjemy, zobaczymy, pogramy, ocenimy.
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#26
Wypowiem się jeśli można. Uważam, że to świetny pomysł. Kolejny powrót do korzeni? Czemu nie. Byle by był on tak samo odwzorowany jak HP. Musi mieć klimat. Już te ekskluzywne wózki mi się znudziły. Brakuje mi starych dobrych tunerskich fur. Tuning owszem. Nawet jeśli mają odstąpić wizualny niech chociaż będzie tuning mechaniczny. Myślę, że to jest ważne. I oby on nie dział tak, iż wszystkie samochody są równe jak miało to miejsce w pierwszej części MW. Chciał bym powrót kamieni milowych. To było coś innego niż we wszystkich grach. Seria prób no i Czarna lista. :D Policja goniąca SUVami, co chwilę blokady i mnóstwo glin. Pułapki na radiowozy, spowalniacze i kryjówki. Ah ten MW. Czekam z niecierpliwością.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#27
Bazyl, kamienie milowe mieliśmy również w HP i myślę, że będą, bo one wydłużają rozgrywkę, na czym zależy każdemu producentowi gier :)
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#28
Ale to nie takie jak w MW. :P Ciekaw też jestem czy wróci Cross. :P I jak rozwiążą problem fabuły. I gdzie cała rozgrywka się odbędzie. :P No i który silnik graficzny wybiorą. Wolał bym z HP bo mniej wymagający jest. Na silnik z TR na pewno mniejsza grupa graczy może sobie pozwolić. ja np. grałem w TR na średnich detalach.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#29
Moim zdaniem nie będzie black list,crossa,bmw i innych twarzy z MW 2005.
To będzie zupełnie nowa fabuła...A nazywać się będzie mw bo będą pościgi,kryjówki,jazda dowolna.

Nie zapominajmy co po ang. znaczy Most Wanted. To niekoniecznie musi być gra nawiązująca do poprzedniej :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
P
PTR 
Amator
Dodano 12 lata temu
#30
Fabuła, fabuła, a czy HP(każdy) miał fabułę? Nie. Czy MW miał? Tak. HP był tylko odświeżany, a MW powinien być odświeżony ale razem z fabułą, albo jakimś powiązaniem jak w GTA IV, a dodatkami? Chyba, nie grałem prawie w IV. A jeżeli będzie prawdziwą kontynuacją to betki nie ma dlatego, bo w Carbonie dostał od Dariusa Audi. Pamiętajcie, Carbon był kontynuacją MW więc i o jego fabule nie zapominajmy, jeżeli mamy się o niej wypowiadać ;)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#31
Masz rację PTR. Jeżeli nie będzie BMW, to na pewno akcja nie będzie się toczyć po MW 2005, co trochę komplikuje sprawę, z resztą to już nie te czasy, inne samochody :)
M3
M3 
Amator
Dodano 12 lata temu
#32
wątpię żeby dużo było wzorowane na MW z 2005r. Wg. mnie nie będzie lepszej gry z serii NFS niż MW i to jest moje zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać ;)
img600.imageshack.us/img600/109/imgrobson0uj9op.gif


My Zone Dirt Zone :f
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#33
Nawet nie wiemy czy na serio nowy NFS będzie miał taką nazwę. Nie wiem po co spekulacje na temat tej fabuły. Jeśli będzie MW2012, to mogę się założyć, że nie będzie to ani dalsza część, ani prequel MW. Co to to nie, bo pewnie wyskoczą z czymś nowym.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#34

Cytat

Jeśli będzie MW2012, to mogę się założyć, że nie będzie to ani dalsza część, ani prequel MW. Co to to nie, bo pewnie wyskoczą z czymś nowym.
zgadzam się :)

Nazywać się będzie mw bo będą pościgi,kryjówki,jazda dowolna. czyli to co najbardziej charakterystyczne dla most wanted
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#35
Ja mam trochę obawy co do nowego NFS. Gdzieś wyczytałem, że ma być podobny trochę do Burnout. Więc nie wiadomo czy czasami nie będziemy mieli do czynienia z Burnoutem pod nazwą NFS. :P
S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#36
Ciekawe jak będzie z miastem/miastami w grze... Ja bym chciał jakieś realne. W "THE RUN" były realne to może w MW 2012 też będzie realne/będą realne, a wy jak sądzicie/wolicie? Prawdziwe miasto czy wymyślone przez EA?
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#37
Ja np. Tokio chce xD nie no żarcik. Jeśli byłyby realne proponuję NY i jakiś kawałek jakiegoś innego miasta. Jak nie NY to fajnie by było jakby dali wyścigi po całej Ameryce. Nie jak w TR wyznaczone kawałki tylko calusieńką. Lecz to są tylko me marzenia. Prawdopodobnie będzie wymyślone.
PS. Wrócę do tuningu aut wizualnego jak i mechanicznego. Pamiętacie może ankietę o nowym NFS co gracze chcieliby tam ujrzeć ? Bo ja tak. Na 100% większość zaznaczyła, że chcą powrócić do czasów MW. Na dokładkę w pewnej z kilku podstron można było ujrzeć pytanie czy chcemy tuning czy nie. W tej kwestii co najmniej połowa (w tym również i ja) zaznaczyło, iż z chęcią chcieliby wyjechać w nowej części NFS jakąś np. BM'eczką. Myślę, że tuning będzie i to nie cienki.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#38
Przecież realna lokacja jest niemożliwa. Criterion nigdy chyba nie dało realnego miasta. I tego się trzymajmy.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#39
Wiem, ale trochę szkoda. :( Nie chciałbyś poszaleć na ulicach NY jakąś BM'ką albo czymś ? :P
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#40
Ale ile można tego NY :D Crysis 2, Crysis 3, GTA IV i jeszcze jakaś gierka, ale nie pamiętam tytułu... Ale gościu miał niesamowitą siłę.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.