Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS World - temat dyskusyjny.

Ostatnia aktualizacja 10 lata temu
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#761

Cytat

Rumunov napisał(a):
Panowie, dzisiejszy patch zwalił grę totalnie. Dzisiaj jest dzień, kiedy społeczność graczy musi się zjednoczyć. Tak dłużej być nie może! Start akcji o 20. Wiadomość do wklejenia na FB Worlda i De Vellisa będzie pokazana na tej stronie o 20. link TAK BYĆ NIE BĘDZIE! Od rana są już obraźliwe wyzwiska pod adresem twórców. O 20 zjednoczy się polska społeczność. POKAŻMY, ŻE JEST NAS WIELU I SIĘ NIE DAMY!


Wiesz że ja już czekam na to? :) Gotów pomóc narodowi.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#762
W czym zwalił? Części ultra są.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#763
Eeem... może są te części ale trafiki są obecnie praktycznie co 2-3 metry, te skille są kijowe, a części dali za mało.

A tak BTW podaję wiadomość, jaką wklejamy na FB Worlda i De Vellisa o 20, kiedy to zaspamujemy im tablicę:

BlackBox,
All the hope we have been putting into the progress of this game since the BETA stages, has been washed away with the May 30th patch, due to which the playability and fun-factor of the game has took a dramatic hit in the eyes of us, your customers.

For a long time we have demanded an option to RESET and REASSIGN our skill points, NOT a complete WIPE OUT and REVAMP of the system, that took a lot of our capabilities away.
You've just taken away almost all the progress we have worked for, nerfed and restrained what took us a lot of our time to achieve by leveling up.

There is no way to make our cars perform close to how it was before this "update".
The so-called "recompensate" came out completely useless, because the anmount of the given Skill Mods ain't enough to make a REASONABLE anmount of our cars competitive in races. The given performance parts have not recompensated our loss of performance skills AT ALL, as even with fully Ultra-tuned car the gap between the performance before the "update" is inconceivably monstrous. To make ALL our cars atleast somewhat useful in races, we need to PAY for the Skill Packs, we need to PAY to get back a small part of what HAVE BEEN FREE SINCE THE START OF THIS GAME.

We want a rollback to the previous version with our old universal skills.
This is not anymore the game we used to want to pay for.
You say you listen to your community. Then listen now too, but this time without twisting our words.

Sincerely, your comunity, your customers.

EDIT: Nowy top-up: Scion tC "Czerwony Moloch"
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#764
iv.pl/images/84840682586796454635.jpg

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki...1338490697

Moja opinia o nich.
Mam Sciona za 4 zł. Jedzie nawet nawet.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#765
Ja tam lubię, jak jest dużo trafików. Ale ze skillami to prawda - wstyd, żebym na starcie rozpędzał się w GT3 RS z ultra silnikiem, skrzynią i oponami tylko do 190. Bo impuls nitra taki krótki. T.T I jeszcze zmniejszyli obroty na perfekcyjny start.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#766
Lexus IS 350 nowym autem za IGC, kosztuje 40k. Cadillac CTS-V u dilera, w cenie 2700 SB.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#767
Yeah, yeah, yeah! Chciałem właśnie IS 350 za IGC.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#768
Fuck, mogłem 1 dzień poczekaj z zakupem xD
Trudno się mówi, chociaż mam Sciona za to :D
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#769
Do dilera dodano BMW 1M Coupe w cenie 2400 SB.
i.imgur.com/dtN53qt.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#770
No przerąbali z tymi modyfikacjami. GT3 RS, które przed tym jechało ponad 400 bez ultra części, teraz jedzie 389 z ultra o.O
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#771
Bo nie ma skilla "Need for Speed" - i jedzie na wyścigach tyle, ile we free roamie.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#772
Promocja na auta T3 - teraz każde jest tańsze o 40%. Skorzystałem i kupiłem Vette ZR1.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#773
Jak dla mnie to bardzo dobrze, żeby auta jechały 400 km/h to powinny być w grze auta T4. Zresztą, co za różnica - przecież wszystkim auta straciły na prędkości. Szanse są wyrównane, pod warunkiem, że ktoś sobie nie wpierniczy samych najlepszych skilli za SB.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#774
Może jak wsadzą nowy podział na tiery, to takie CCX, Zonda i LP640 przeszłyby wyżej... Wtedy to już w ogóle musieliby im trochę osiągi pozmieniać.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#775
Ja chcę, aby w Worldzie dodali nowe dźwięki silników (najlepiej te z HP 2010), "butelkowe" nitro oraz realne osiągi. Wtedy bym mógł grać cały czas :D

EDIT: Do dilera powrócił Nissan Skyline 2000GT-R Cop Edition.
i.imgur.com/dtN53qt.png
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#776
BMW Z4 GT3 Teamu NFS ponownie u dilera.

@DOWN: O IS 300 zapomniałeś.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#777
2k GT-R wrócił, teraz Z4 NFS Edition, ale o 370Z Roadster czy DBS Volante to już nie wprowadzili, bo po co? Pewnie wszystkie auta wrócą przed obchodami rocznicy.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#778
A kiedy rocznica? W lipcu? Jeśli tak to którego? Jestem ciekaw. Może dadzą jakąś nową superbestię za IGC... Jak to było z kochanym 959. <3 W zasadzie to lista firm, których model mogliby dać za IGC, jest mała: BMW, Porsche, Ford, Nissan - to w końcu one pakują najwięcej kasy na NFS.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#779
Rocznica będzie 27 lipca.
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#780
Był patch, oto to, co się zmieniło:

Nowości:
- Skill Mody z diamentów,
- 2 SUVy, inspirowane grą Battlefield Heroes (T2 i 5,8k SB). SUVy te posiadają bonus do zwiększenia masy przy zderzeniu i mają kamerę z maski przeniesioną na dach.:

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/250834_475818872441808_1506056450_n.jpg


- wszystkie części lecą ze znaków zapytania podczas TH (czyli street, race, pro i ultra)

Zmiany/Poprawki:
- Dodano brakującą barierę na Boundary & Marina,
- Dodano brakującą barierę na Lyons & HWY 201,
- Usunięto błąd powodujący przebijanie się świateł wstecznych przez karoserię w Vette Stingray,
- Usunięto błąd powodujący powrót do ekranu powitalnego po naciśnięciu znaku zapytania przy tworzeniu kierowcy,
- Poprawki językowe,

W plikach tylko jedna nowość, Lancer Evo VIII.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.