Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS : The Run !

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#61
Hmmm... Pokazała się, na początku, jak jechałeś tą M3 w kanionie. Było dokładnie widać całą twarz kolesia. Widocznie ślepy jesteś...
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#62
Nie, nie jestem ślepy :p
Jutro dla pewności zainstaluję sobie Carbona i sprawdzę to.

//Edit:
Ok, kończę :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#63
Widać fragment twarzy w 1:43
http://www.youtub..._3fSEoNwb0

I na tym zakończmy już autentyczny off-top :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#64
W sieci pojawił się nowy screen od THE RUN..być może to zdjęcie z nowego Trailer'a który będzie pokazany na E3 ;



i.imgur.com/FrOlLrY.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#65
Lol.. grafa jak z realu .
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#66
Dzięki, mam materiał na sygnę. :]
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#67
For3ver, nie masz racji, grafa może dobra, ale do realu brakuje dużo.

//Userów bym się nie czepiał, ale mod powinien pisać poprawnie :p. DeeW

Deew, piszę poprawnie, tylko byłem przy komputerze, który nie ma polskich znaków. Pomyśl zanim coś zrobisz.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#68

Cytat

PZero napisał(a):
Hmmm... Pokazała się, na początku, jak jechałeś tą M3 w kanionie. Było dokładnie widać całą twarz kolesia. Widocznie ślepy jesteś...


Chyba nie cała było widac czesc twarzy w lusterku

////Nie offtopuj. illusion
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#69
Macie filmik z konferencji ::

[movie=youtube]5oWaDcZMGb4&feature[/movie]

jak była pokazana mapa z tymi kółkami to trasa jest podzielona na 13 odcinków
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Matz
Matz 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#70
Widzę, że intensywna dyskusja trwa :) Cóż, jeśli chodzi o mnie, to mam bardzo sceptyczne nastawienie wobec tej gry. EA rozpoczęło eksperymentować, a to oznacza kłopoty. Natomiast studio Black Box oznacza jeszcze większe kłopoty (przypomnijmy sobie jakże niedorobionego Undercover'a). Chcą, mówiąc najprościej być fajni i zmienić NFS'a w GTA, ale co tu dużo mówić, po prostu im to nie wychodzi i nigdy nie wyjdzie, ponieważ nie na tym polega NFS !!! Po obejrzeniu prezentacji z E3 byłem załamany... WTF ?!?! Zrozumiałbym to jako "koncept" wytwórni, gdyby w nazwie nie został zawarty człon "Need For Speed", a tak zupełnie nie rozumiem tego ruchu EA. Dlaczego nie wrócą do Underground'a ?!?!

Po tym co zobaczyłem, nie mam zamiaru nawet ponosić tego tytułu z pułki sklepowej.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#71
Ja jestem ciekaw, czy będzie showroom NFS: The Run. Wydaje mi się, iż byłaby to dobra opcja. Zauważyłem, że felgi chyba też będzie można zmieniać. Albo wybierać między seryjnymi. Porsche 911 GT2 na jednym screenie miało inne felgi, niż na kolejnym i stąd te przypuszczenia.

Aha, mam jeszcze jedno zastrzeżenie do Was: czytajcie newsy. Można z nich bardzo dużo wywnioskować, ale Wy wolicie nie przeczytać. I z tego wynika tyle sporów i kłótni. To tylko kilka minut, a daje radość newsmanowi, że ktoś to czyta i zaprzestaje powstawaniu kolejnych stereotypów.

Co do fabuły The Run: moim zdaniem jest to najlepsza do tej pory fabuła, którą widzieliśmy w grach wyścigowych. Historia "od zera do bohatera" była już wałkowana tyle razy, iż stało się to po prostu nudne. Przykłady? U1, U2, MW, C, PS, UC, SH2... To samo z motywem "zemszczenia" się na kimś, który widzieliśmy w U2, MW i C. Potem narzekacie, że odgrzewany kotlet. Chociaż, Undergrounda 3 to mogliby zrobić. Bo to wychodziło i wychodzi im najlepiej.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
C
CekA95 
Obserwator
Dodano 13 lata temu
#72
Siema tak w ogóle!
Zgadzam się z PZero te tematy już były ile razy można to samo powtarzać. Nie zgadzam się z powszechną opinią na temat BlackBox! To że nieudała im się jedna gra nie oznacza ze są do bani, to wy jesteście do bani myśląc w ten sposób. Już się zapomniało komu zawdzięczamy pierwszego Undergrounda i rewolucje w komputerowych ścigałkach...a świetne Most Wanted to co duchy zrobiły?? To że technika idzie do przodu to nie ich wina...musieli robić grę w jeden rok, bo to nie od nich zależało a pomysły musiały być nowe. A wy zamiast im pomagać tylko marudziliście że ProStreet do dupy i chcecie powrotu do korzeni...Może trochę przegnę teraz ale niestety chyba gówno się znacie...Sorry za ten off top ale nie mogłem się powstrzymać. Co do The Run'a to miła odmiana po tych hardcorowych Shiftach...Czekam z niecierpliwością!!!
andy2
andy2 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#73
ja mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o The Run ze względu na to:
[movie=youtube]3bEevjWi2ow[/movie]


Grubszym zdaniem
albo to demo jest poprostu zrobione na starym silniku albo Frosbite 2 wcale nie zostanie wykorzystany w 100%
[img]
img97.imageshack.us/img97/282/1953319.jpg

My Camera:
Canon 5D
Canon EF 50mm f/1.8 II
Canon EF 28-105 mm f/3.5-4.5 II USM
Sigma 28-80mm f/3.5-5.6 Aspherical Macro HF
Paragon 500mm f/8 Telephoto Lens with 2x Teleconverter 1000mm[/img]
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#74
nie zostanie wykorzystane w 100%, bo jeśli chodzi o wymagania to NFS zawsze mierzył w środek. Ja nie oczekuję grafiki na miarę BF3 czy Crysisa 2, bo niewielu by mogło zagrać. Frosbite 2 ma potencjał i nic nie stoi na przeszkodzie, by w przyszłości więcej z niego wycisnąć, ale póki co tyle wystarczy (przynajmniej dla mnie).
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#75
No, ale ja widzę różnice.. a po za tym..na targach te demówki nie mają takich '' osiągów'' jak potem gra finalnie do sprzedaży...przekonałem się o tym już nie raz :) A autka są do siebie podobne bo w HP były już znakomite i śliczne więc dlaczego nie korzystać z nich do następnej części ?? Ja i tak kupie i tak..bo jestem wielkim fanem serii nfs i podniecam się każdą nową częścią i będę w nią grał.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#76
Hmmm co do tego filmiku to szczerze powiedziawszy wierzę, że finalna wersja gdy i tak nas zaskoczy i na pewno graficznie będzie jeszcze lepiej niż na tą chwilę. W Hot Pursuit nie grałem spowodu braku czasu i braku ochoty marnowania kasy na tą grę, ale na pewno kupię The Run z samej ciekawości i z tego powodu, że fabuła wielce mnie zaciekawiła i bardzo zainteresowała.
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#77
Różnice akurat widać - to, co jest nowe, wygląda na miarę Frostbite. Spójrzcie na otoczenie - rewelacja. Szczegóły tła też są świetne, np. znaki wyglądają bardzo realistycznie. Tekstury drogi i aut, owszem - identyczne, jednak w HP już wyglądały one perfekcyjnie. A potencjał Frostbite najbardziej widać tu w oświetleniu i cieniach - majstersztyk. A weźcie pod uwagę też to, że Hot Pursuit na pierwszych gameplayach wyglądał jak Undercover. A przecież Runa mogli robić równocześnie z HP.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#78
[movie=youtube]hY562dZzxDY[/movie]

Nowy gameplay z Runa. Szkoda tylko, że w ogóle nie widać zniszczeń, tylko lekko zadrapany lakier...
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#79
gameplay nie jest nowy..już dawno go widziałem..hmm.przecież widać zniszczenia..jak masz wrecked....po zatym to nie jakiś SHIFT żeby przykładali się bardzo do zniszczeń..ale moim zdaniem i tak fajnie zniszczenia wyglądają..np jak śmigłowiec strzelał do auta..to fajnie wyglądały ''' dziury '' w aucie..odpryski itp..nie ma się co czepiać i doszukiwać wad gry..;)

[movie=youtube]HpjFcbmQ8ng&feature[/movie]

Tutaj jest lepsze ujęcie zniszczeń..:P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#80
Znane są już oficjalne wymagania NFS The Run :

Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed: The Run:

System operacyjny: Windows Vista SP2 32-bit
DirectX: DirectX 10
Procesor: 2,4 GHz Intel Core 2 Duo lub odpowiednik AMD
Pamięć operacyjna: 3 GB
HDD: 18 GB
Karta graficzna (AMD): 512 MB RAM ATI Radeon 4870 lub lepsza
Karta graficzna (NVIDIA): 512 MB RAM NVIDIA GeForce 9800 GT lub lepsza
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
Klawiatura, Gamepad lub kierownica
Napęd DVD Rom
Dostęp do internetu: 512 KBPS lub szybsze

Zalecane wymagania sprzętowe Need for Speed: The Run:

System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit
DirectX: DirectX 11
Procesor: 3,0 GHz Intel Core 2 Quad lub odpowiednik AMD
Pamięć operacyjna: 4 GB
HDD: 18 GB
Karta graficzna (AMD): 1024 MB RAM ATI Radeon 6950
Karta graficzna (NVIDIA): 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX560
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
Klawiatura, Gamepad lub kierownica
Napęd DVD Rom
Dostęp do internetu: 512 KBPS lub szybsze
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.