Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS : The Run !

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
diego0008
diego0008 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#41
fabuła lipna e tam to lipa
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#42
według was fabuła '' lipna '' ? OMG WTF ? to co wy chcecie ?? pewnie następną black list 30...lol..sami spróbujcie napisać fabułę do gry...według mnie jest na prawe warta zauważenia..:) coś nowego
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#43
Nie ma co oceniać fabuły po jednym trailerze!
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Ozi
Ozi 
Amator
Dodano 13 lata temu
#44

Cytat

illusion napisał(a):
Nie ma co oceniać fabuły po jednym trailerze!

No , chociaż jeden mądry.Ludzie wiem , że za to co zaraz napisze zostane zhejterowany na maxa , ale taka prawda. Jesteście wprost żałośni , podniecacie sie czymś co nawet nie ma jeszcze screenów , w trailerze nie wiadomo o co chodzi a fabuła będzie nudna . juz bym wolał powrót do korzeni którymi był : Most Wanted , a nie jakieś nastepne go**o naszpikowanie efektami które cieszą oko ale nudzą.Co wam po takiej grze , która będzie wyglądała jakby była filmem , a fabuły by w niej nie było , albo była znikoma.Ludzie tu trzeba pomyśleć , zastanowić się , poza tym macie chyba jakieś swoje prawdziwe życie?Nie tylko gry komputerowe?Nie zdziwiłbym się jakby to w ogóle nie powstało , coś jak Own of the city bo wy gębe cieszycie a nawet nie wiecie czy będzie.Więc kończąc tego posta proszę o włączenie myślenia i bycie realistą ;]
img594.imageshack.us/img594/8555/dcshoeso.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#45
no ale jeżeli na oficjalnej stronie NFS już to jest a ten filmik wypuścił EA..no to raczej chyba będzie nie ?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#46
Będzie, bo pojawiło się na oficjalnej stronie EA. A 1 maja nie ma. Most Wanted to nie były korzenie, jak to nazwałeś - miano "korzeni" można dać takim grom jak NFS 1, 2, HP czy Underground - jako nowe korzenie. Powrotów do Most Wanteda było wystarczająco dużo i pokazało to, że robienie kolejnej takiej gry to totalny nonsens.

Radon - dlaczego według ciebie filmik co 2 wyścigi jest do bani? Wtedy właśnie gra jest ciekawa. Każdy pamięta chyba np. Undergrounda 2, gdy fabuła rozwijała się jako-tako do 3-4 poziomu, a potem tylko jeździliśmy wyścigi bezsensownie. Nuuudne to było.

A tak btw - wy też zauważacie pewne podobieństwo BlackBox'owych NFS-ów do poszczególnych części Szybkich i Wściekłych?
Undergroundy - F&F i 2F&2F
Drifty w Carbonie i kaniony - Tokio Drift
Przeładowanie fabułą w UC - Fast & Furious
Jeszcze większe (prawdopodobne) przeładowanie fabułą w Run - Fast Five
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#47

Cytat

^PZero napisał/a:
A tak btw - wy też zauważacie pewne podobieństwo BlackBox'owych NFS-ów do poszczególnych części Szybkich i Wściekłych?
Undergroundy - F&F i 2F&2F
Drifty w Carbonie i kaniony - Tokio Drift
Przeładowanie fabułą w UC - Fast & Furious
Jeszcze większe (prawdopodobne) przeładowanie fabułą w Run - Fast Five


Mi to odpowiada, Szybcy i Wściekli to seria odjechanych filmów, a NFS to seria tak samo odjechanych gier.

Cytat

~Ozi napisał/a:
No , chociaż jeden mądry.Ludzie wiem , że za to co zaraz napisze zostane zhejterowany na maxa , ale taka prawda. Jesteście wprost żałośni , podniecacie sie czymś co nawet nie ma jeszcze screenów , w trailerze nie wiadomo o co chodzi a fabuła będzie nudna . juz bym wolał powrót do korzeni którymi był : Most Wanted , a nie jakieś nastepne go**o naszpikowanie efektami które cieszą oko ale nudzą.Co wam po takiej grze , która będzie wyglądała jakby była filmem , a fabuły by w niej nie było , albo była znikoma.Ludzie tu trzeba pomyśleć , zastanowić się , poza tym macie chyba jakieś swoje prawdziwe życie?Nie tylko gry komputerowe?Nie zdziwiłbym się jakby to w ogóle nie powstało , coś jak Own of the city bo wy gębe cieszycie a nawet nie wiecie czy będzie.Więc kończąc tego posta proszę o włączenie myślenia i bycie realistą ;]


Tak, oczywiście, gry nie są całym światem ale jego mikro częścią (przynajmniej dla mnie). A skoro mówisz że podniecamy sie czymś co nawet nie ma jeszcze screenów'' to skąd możesz wiedzieć, że fabuła będzie nudna? ''PRZECIEŻ NIE MA JESZCZE SCREENÓW''.

Btw. Sam jesteś żałosny :p

P.S. Trochę off-topic się zrobił, to temat o NFS The Run a nie.
Ozi
Ozi 
Amator
Dodano 13 lata temu
#48

Cytat

DEEW napisał(a):

Cytat

^PZero napisał/a:
A tak btw - wy też zauważacie pewne podobieństwo BlackBox'owych NFS-ów do poszczególnych części Szybkich i Wściekłych?
Undergroundy - F&F i 2F&2F
Drifty w Carbonie i kaniony - Tokio Drift
Przeładowanie fabułą w UC - Fast & Furious
Jeszcze większe (prawdopodobne) przeładowanie fabułą w Run - Fast Five


Mi to odpowiada, Szybcy i Wściekli to seria odjechanych filmów, a NFS to seria tak samo odjechanych gier.

Cytat

~Ozi napisał/a:
No , chociaż jeden mądry.Ludzie wiem , że za to co zaraz napisze zostane zhejterowany na maxa , ale taka prawda. Jesteście wprost żałośni , podniecacie sie czymś co nawet nie ma jeszcze screenów , w trailerze nie wiadomo o co chodzi a fabuła będzie nudna . juz bym wolał powrót do korzeni którymi był : Most Wanted , a nie jakieś nastepne go**o naszpikowanie efektami które cieszą oko ale nudzą.Co wam po takiej grze , która będzie wyglądała jakby była filmem , a fabuły by w niej nie było , albo była znikoma.Ludzie tu trzeba pomyśleć , zastanowić się , poza tym macie chyba jakieś swoje prawdziwe życie?Nie tylko gry komputerowe?Nie zdziwiłbym się jakby to w ogóle nie powstało , coś jak Own of the city bo wy gębe cieszycie a nawet nie wiecie czy będzie.Więc kończąc tego posta proszę o włączenie myślenia i bycie realistą ;]


Tak, oczywiście, gry nie są całym światem ale jego mikro częścią (przynajmniej dla mnie). A skoro mówisz że podniecamy sie czymś co nawet nie ma jeszcze screenów'' to skąd możesz wiedzieć, że fabuła będzie nudna? ''PRZECIEŻ NIE MA JESZCZE SCREENÓW''.

Btw. Sam jesteś żałosny :p

P.S. Trochę off-topic się zrobił, to temat o NFS The Run a nie.


Mogę być i żałosny , ale mam prawo do własnego zdanie i to jest moje zdanie i tyle. Wy macie swoje opinie i ja mam swoją opinie , wiec się nie kłóćmy a ja tego nie zaczynałem tylko wyraziłem odczucia jakie po wejściu na ten topic i czytając niektórych posty się we mnie ozwały :p
img594.imageshack.us/img594/8555/dcshoeso.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#49
A nie ma ktoś jakichś nowych informacji? Tuning, tryby gry? Wałkowanie tematu tego, jaka będzie fabuła już mi się znudziła i czekam na kolejne niusy.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#50
Zapewne pokaże się to na tegorocznych E3. EA właśnie po to wypuściła trailer, by wałkowano na temat tej gry.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#51

Cytat

diego0008 napisał(a):
fabuła lipna e tam to lipa
minutę, tyle materiału mamy od EA, a ty już skreślasz tę grę, poczekaj aż zagrasz.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#52
Ja napiszę tak:
Pożyjemy, zobaczymy...
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#53

Cytat

Bambus_Driver napisał(a):
Ja napiszę tak:
Pożyjemy, zobaczymy...


Słusznie :)
Czekam na dalsze info o The Run.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#54
Zauważyliście może, że we wcześniejsych odsłonach NFS'a EA starało sie zamaskować głównego bohatera, np.: nie ujawniając jego twarzy czy też głosu. Mam nadzieję, że tutaj tego nie będzie.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#55
W Carbonie na przykład było widać bohatera w niektórych scenach. W Undercoverze faktycznie, starali się go zamaskować. W reszcie NFS w ogóle nie był widoczny, no, może poza Pro Street'em, ale tam twarz zakrywał kask. Robi się tu niezły off-top...
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#56

Cytat

Squarter napisał(a):
Zauważyliście może, że we wcześniejsych odsłonach NFS'a EA starało sie zamaskować głównego bohatera, np.: nie ujawniając jego twarzy czy też głosu. Mam nadzieję, że tutaj tego nie będzie.
Witać bohatera, ale pozostaje pytanie czy będzie coś mówił.

Cytat

PZero napisał(a):
W Carbonie na przykład było widać bohatera w niektórych scenach. W Undercoverze faktycznie, starali się go zamaskować. W reszcie NFS w ogóle nie był widoczny, no, może poza Pro Street'em, ale tam twarz zakrywał kask. Robi się tu niezły off-top...
Jaki off-top? Rozmawiamy o grze na podstawie tego co nam EA dala, a że dała niewiele, to snujemy przypuszczenia i porównujemy ją do starszych części :)
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#57
Co do tego że EA maskuje bohaterów... święta racja.
Popatrzmy na MW - widać było bohatera przez 3 sekundy w filmiku, kiedy rzucał Razorowi kluczyki od M3.
Carbon - Widać było bohatera tylko i wyłącznie przy tym jak prowizorycznie próbował uciekać na piechotę przed psami, a wtedy i tk twarz była zamazana czy tam rozpikslowana nie pamiętam
ProStreet - Tak jak napisał PZero, bohatera był0o widać ale tylko w kasku.
Undercover - to samo co w Carbonie
Shift - nie pamiętam
Hot Pursuit - w tej grze to my jesteśmy bohaterami jakby więc.. no :)

Btw. Czy ktoś wie kiedy odbędą się najbliższe E3??
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#58
W czerwcu-lipcu..:)

a i to powiewa czy będzie go widać czy nie..tu chodzi o wyścigi a nie o gębę jakiegoś oszołoma w którego się wcielamy..
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#59
W Carbonie było widać na początku w filmikach. Więc nie mów mi DEEW, że nie. :-)

Radek - ale same wyścigi też muszą mieć jakąś otoczkę, by nadać im odpowiedni klimat.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#60
PZero, w Carbonie na początku widać tylko gębę Neville', Nikki, Dariusa i Crossa. Przechodziłem tę grę od zera naście razy i nigdy nie widziałem twarzy bohatera :)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.