Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS : The Run !

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Lenarek
Lenarek 
Uczeń
Dodano 13 lata temu
#21
Większość graczy w związku z ogłoszeniem najnowszego NFSa ma następujące objawy:

-Mało sie nie osrają ze szczęścia (patrz: PZero)
-Wszyscy porównują nową grę do staroci sprzed sześciu lat.

Undercover też zapowiadał się świetnie... A ProStreet też był robiony dwa lata. Także entuzjazm co poniektórych mnie rozśmiesza. ;]
img263.imageshack.us/img263/6685/civic2z.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#22

Cytat

bo wydaje mi się że The Run to HP2

HP2 już dawno temu wyszedł, HP3 też...
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#23
No wiem ale mi chodzi HP2 2011 czaisz illusion ?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#24
ej a ja już wiem o co w grze będzie chodziło...w tej grze będzie tak jakby jeden wyścig...przez całe USA !!!!
cyt. '' Wybierz jedno z superaut, usiądź w fotelu i nie zdejmuj nogi z gazu od startu na moście Golden Gate aż po metę przy Empire State Building! ''

zaznaczyłem to na mapie USA :

host.nfszone.pl/images/62649212177509675729.png
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Lenarek
Lenarek 
Uczeń
Dodano 13 lata temu
#25
Nie ma czegoś takiego jak NFS HP 2010 a tym bardziej HP3... Jest Need for Speed: Hot Pursuit i tyle. Dla przypomnienia nazw NFSów z serii Hot Pursuit:

Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Hot Pursuit.

Podejdźcie do tej gry na spokojnie... Bo potem znowu będzie jedno wielkie bee i rozczarowanie...
img263.imageshack.us/img263/6685/civic2z.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#26

Cytat

Radek11 napisał(a):
ej a ja już wiem o co w grze będzie chodziło...w tej grze będzie tak jakby jeden wyścig...przez całe USA !!!!
cyt. '' Wybierz jedno z superaut, usiądź w fotelu i nie zdejmuj nogi z gazu od startu na moście Golden Gate aż po metę przy Empire State Building! ''

zaznaczyłem to na mapie USA :

host.nfszone.pl/images/62649212177509675729.png

Hmmm... wiedziałem to już wcześniej, ale jak Ty to napisałeś bardziej to do mnie przemówiło;) Jak Czarne Pudło nie zchrzani, może być ciekawie;)
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#27
Zastanawia mnie ten jeden wielki wyścig. Chociaż, nazwa sama chyba o tym mówi.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#28

Cytat

Nie ma czegoś takiego jak NFS HP 2010 a tym bardziej HP3... Jest Need for Speed: Hot Pursuit i tyle. Dla przypomnienia nazw NFSów z serii Hot Pursuit


Kurde, NFS III: Hot Pursuit pomylił mi się z NFS: Hot Pursuit III... Jaka wpadka. :/
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#29
hehe..już na Fejsie ponad 1 tys. lubi to....a to tapeta tylko większa niż nał kolega przedtem

link

jeśli chodzi o samochody jeżdżące po ulicach to będą tak jak w HOT PURSUIT..na filmie widać porsche cayenne...
dość trudno dojrzeć Vipera..ale jest on w ułamku sekundy (48) czarny..

Auta potwierdzone :

AUDI R8
shelby gt-500 2009 i -SUPERSNAKE
Porsche
Pagani ( Również huayra )
Mazda
Aston Martin ( V12 i Vantage ) { jakiś lagonda limited czy coś takiego.. )
BMW

7 marek potwierdzonych :)

Zatrzymajcie film w ostatniej sekundzie i przeczytajcie to :) tam są te auta..
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#30

Cytat

Radon napisał(a):

Cytat

Radek11 napisał(a):
ej a ja już wiem o co w grze będzie chodziło...w tej grze będzie tak jakby jeden wyścig...przez całe USA !!!!
cyt. '' Wybierz jedno z superaut, usiądź w fotelu i nie zdejmuj nogi z gazu od startu na moście Golden Gate aż po metę przy Empire State Building! ''

zaznaczyłem to na mapie USA :

host.nfszone.pl/images/62649212177509675729.png

Hmmm... wiedziałem to już wcześniej, ale jak Ty to napisałeś bardziej to do mnie przemówiło;) Jak Czarne Pudło nie zchrzani, może być ciekawie;)

Chodzi tu pewnie o zobrazowanie, że wyścigi będą się odbywać na terenie całego USA, a więc miasta, kaniony, pustynie, zielone bezdroża (czyżby była słynna Route 66?). Może w zależności od regionu będzie się pojawiała różna policja, tak jak w GTA San Andreas?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#31
$Inventer89 nie ! będie tu jeden wyścig tylko podzielony tak jakby na przystanki....ale będą wszyscy startowali z MOSTU i wygra ten kto jako pierwszy dotrze do nowego york'u...ta sprawa jest na 80 % pewna :) zapewne całe USA nie będzie otwarte do jazdy dowolnej...tylko odcinek od mostu to NY......który ma 3500 KM ( strzelam około )
przypuśćmy że będzie to podzielone tak jak ja mówie..
przy średnio 25 KM długości wyścigu ( od jakiegoś przystanku do następnego ) daje nam około 150 wyścigów po drodze będą jakieś wątki fabularne i naprzykład ucieczka przed policją..i tyle..
i.imgur.com/FrOlLrY.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#32
Ja chociaż mam nadzieję, że rozbudują metropolię, aby nie można było ich porównać do miast z 18 WoS Pedal to the metal, ale nie też do przesady, żeby sama mapa nie zajmowała 64 GB. Od miast oczekuję też oddania ich klimatów, jak np.: kapryśna pogoda w SF, ciemnych ulic oświetlone neonami w NY.
Będe też ucieszony faktem, gdyby BBox zmieniło swoich dotychczasowych programistów, a wtedy ich ekipa mogła by powrócić na szczyt.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#33
Zobaczymy, na razie jest zbyt mało informacji, żeby cokolwiek sprecyzować, aczkolwiek mnie już to wystarczy, żeby czekać z niecierpliwością na nowego NFSa :)
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#34
Mój komentarz co do The Run macie w newsie :)
Adamo
Adamo 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#35
Wiecie nie podniecajcie się tak nie wiemy co z tego będzie co by było gdyby
poczekajcie co najmniej do wakacji EA powinno posunąć kilka szczegółów

Ja osobiście nie mam zdania na temat tej gry a trailer to po prostu chwyt marketingowy musi być ciekawy bo zachęca a ROZWÓJ graficzny nfs i tak jest ogromny cóż poczekajcie wszyscy i uważam ten temat trochę za bezpodstawny


ps. moja edukacja NFS skończyła się na Pro Street ( powód sprzęt)

więc raczej i tak sobie nie pogram

Uspokójcie się bo za chwilę przerodzi się to w euforie i nie będziecie o niczym innym myśleć wyluzujcie a będzie dobrze!!
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#36
Niech Ci z EA sobie zrobią jakąś przerwę z tymi NFS'ami bo nie wiem skąd mam brać pieniądze na te gry. W HP nie grałem, w Shifta 2 nie grałem a tu już kolejny wychodzi i to jeszcze Black Box go robi :/
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#37

Cytat

sebastianek napisał(a):
Niech Ci z EA sobie zrobią jakąś przerwę z tymi NFS'ami bo nie wiem skąd mam brać pieniądze na te gry. W HP nie grałem, w Shifta 2 nie grałem a tu już kolejny wychodzi i to jeszcze Black Box go robi :/

Ja w Shifa 2 w ogóle nie zamierzam grać, nawet jej nie ściągałem, bo mnie symulatory nie kręcą i czekam na RUN :)
diego0008
diego0008 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#38
tak jak mnie symulatory to nuda ale shfit 2 jest trochę lepszy do rzeczy Ja też czekam na THE RUN
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#39
W sumie ja też wolę Run'a. Oglądając trejler nabrałem nawet chcicy na UC ^^
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#40
Zobaczycie, mnie na początku to zaczęło kręcić, lecz zmieniłem zdanie, powód?

Strasznie chu*owa fabuła + EA Black Box = Lipa
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.