Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS Heat - temat ogólny

Ostatnia aktualizacja 4 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#1
Może i za wcześnie, ale jeśli komuś z Was przypomni się sugestia dotycząca następnego NFSa (zapewne wydanego na jesieni 2019), a już uzupełnił ankietę link, to może śmiało tu pisać.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#2
Z takich rzeczy pominietych w ankiecie to dodałbym od siebie że w przypadku tuningu wizualnego powinno być dużo części samego producenta czyli zamiast jednego zestawu felg powinny być wszystkie wzory dostępne do danego modelu wzorem The Crew i dodatkowo powinny mieć regulacje rozmiaru bo niektóre są trochę mniejsze ale za to wzór mają niezły i dobrze jest to użyć w aucie. Fajnie byłoby też jakby były inne elementy producenta czyli na przykład w BMW X6 dostępny pakiet offroad z innymi zderzakami a w Golfie GTI zderzaki z Golfa R, w Focusie RS pakiet ST itd, a jeżeli dany model występuje w generacji w wersji po fl to wzorem Mercedesa A klasy i Challengera z Payback powinien dostępny być pakiet sprzed jak i po fl twórcy powoli w niektórych modelach Ida w ten pomysł więc dobrze zastosować to do wszystkich aut

Powinny wrócić kamery filmowe oczywiście opcjonalne żeby cześć nie krzyczała w takich momentach jak przebijanie blokad czy skoki, na wzór MW2005

Po pościgu czy wyścigu powinien być dostępny replay w kamerze filmowej z możliwości zapisu, edycji i podzielenia się nim

Tryb foto powinien być bardziej realistyczny, coś na wzór Drivecluba

Salony samochodowe powinny mieć możliwość wejścia do nich i sprawdzenia auta tam powinny też mieć miejsce wstępnej konfiguracji czyli wybór felg czy wersji auta jak w TDU, przed zakupem powinna być dostępna też jazda probna jak w The Crew . Wiem że to pomysły z innych gier Ale można je wykonać na własny sposób a jak jest coś dobre to czemu nie zaimplementowac u siebie?

Jeszcze co do SUVow w ankiecie jest napisane Max 10 ja bym to zamienil na minimum 10 bo również liczę na większy teren off roadowy i nie wyobrażam sobie tu wtedy braku dużej ilości SUVow bo np przerabianie aut typu civic czy brz wygląda trochę śmiesznie jeśli jakby te auta miały napraws3 terenowe pakiety jak chociażby beetle w superkonstrukcji czy terenowe w The crew to co.innego także SUVow jak najwiecej
R
RudyKN46 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#3
Przydało by się więcej felg i aut, o wiele więcej . Autosculpt dostępny w każdej części nadwozia jak w pro street (jeszcze więcej opcji )
Jeszcze coś by się przydało ale zapomniałem :P
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#4
Ja bym widział kontynuacje paybacka. Tak, tak, kontynuacja paybacka. Dlaczego? Spiesze z wyjaśnieniem, fabuła była zajebista tylko za krótka. Przyjemnie mi sie ogrywało fabułe i szkoda jakby w kolejnym nfs dali jakies gowno zamiast fabuly. Druga rzecz to sortowanie felg. Denerwuje mnie latanie po calym katalogu felg. Fajnie jak by dali cos na wzor most wanteda z 2005 roku gdzie felgi byly sortowane wedlug producenta. Trzecia sprawa to wiecej aut. W paybacku bylo wedlug mnie troche za malo. Po czwarte- lepszy multiplayer. Gram na PS4 w multika i chcialbym jakies zawody ze mozna z kolega sam na sam wyscig no ale jak skoro trzeba jezdzic te speedlisty. No i piate- Wiecej driftu kurde bo w paybacku za malo bylo

Ps: no i brak tlumaczenia ekip jesli beda...
D
DiXXo 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#5
NFS Payback wg mnie był jednym z najlepszych NFSów w historii. Jednak uważam, że kilka rzeczy powinno zostać poprawionych/dodanych:
- Policja w jeździe dowolnej i wykroczenia do zaliczenia (tak jak w nfs mw 2005)
- Aby ucieczki przed policją nie miały limitu czasowego
- Fabuła, która była bardzo ciekawa, tylko zbyt krótka
- Części do tuningu osiągów - karty w Payback nie były złe, jednak wolałbym powrót tuningu osiągów z NFS 2015
- Możliwości tuningu bardzo przypadły mi do gustu. Dodałbym jedynie:
- Możliwość zdjęcia maski i oświetlenia silnika neonami
- Możliwość dodania głośników w bagażniku
- Możliwość zarówno zmiany rozstawu kół jak i kąta ich pochylenia
- Wsparcie dla "większego grona" kierownic
- Bardziej dopracowany system resetu auta na drogę, aczkolwiek miałem takie sytuacje, kiedy po zderzeniu auto zostało odstawiane w nietrafnych miejscach lub auto wjechało na wyskocznię, wylądowało i resetowało auto przed ową wyskocznię
- Urozmaicony tryb multiplayer - nie tylko wyścigi i drifty. Mogłyby pojawić się również wyzwania (próby prędkości, fotoradary), wyścigi zespołowe, tak jak w nfs mw 2012
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#6
W NFS 2019 możemy liczyć na powrót carlisty z Payback (podobnie było w sytuacji NFS 2015 ---> Payback oprócz Ferrari i Toyoty). Ale jak myślicie, będzie to się też tyczyć aut z DLC?
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#7
Bardzo prawdopodobne. Pamięta ktoś Carlistę z Carbona + auta z CE i potem ProStreet? Tak zapewne będzie.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#8
Tak na szybko porównałem carlistę Carbona i Pro Streeta i jakoś zbyt wiele nie miały ze sobą wspólnego, tak jak NFS 15 i Payback.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#9
To, że Ghost Games będzie czerpać pełnymi garściami z carlisty Paybacka jest niemal pewne - mają gotowe nie tylko modele samochodów, ale również tuning zewnętrzny. Szkoda by było je zmarnować. Niby jest te 25 lat serii, więc mam nadzieję że nie będą oszczędzać na liczbie samochodów i 100 to będzie takie minimum, bez którego wstyd będzie się pokazać.
zbiku12
zbiku12 
Niedzielny kierowca
Dodano 5 lata temu
#10
Nowy model jazdy bo aktualny to totalna padaka :D
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 5 lata temu
#11
Wiecie co? Tak sobie przysiadłem i zacząłem myśleć na temat najnowszego NFS. Jest premiera i krótki czas po premierze gra traci zainteresowanie, po roku to już w ogóle zainteresowanie moim zdaniem jest ucięte i gra traci wsparcie. A co zrobić by gra długo jeszcze żyła?
Nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem możliwość modyfikacji gry i dodawanie zawartości robionej przez fanów mogłyby zapewnić długi żywot grze.
Starsze NFSy zaczynają mieć solidny boom na tego typu rzeczy a z czasem dochodzą i młodsze tytuły które są rozdziewiczane przez moderów XD
Więc moim zdaniem jakby po zakończeniu wsparcia dla NFSa twórcy poszli na rękę fanom i dali możliwość modowania gry, to byśmy się doczekali naprawdę sporej dawki autek, aftermarketów do nich i sporo sporo innego ciekawego stuffu.
Co wy na to?
AreQ
AreQ 
Obserwator
Dodano 5 lata temu
#12
Dopiero dołączyłem więc na starcie chciałbym się przywitać Grin
Ostatnio myślałem czego mi najbardziej brakowało w Paybacku, a czego oczekiwałbym od następnej odsłony. A mianowicie satysfakcji i swoistej możliwej nagrody po pokonaniu jakiejś ważniejszej postaci z gry postawionej nam na drodze. Niektóre finałowe pojedynki były w Paybacku łatwiejsze od poprzedzających je wyścigów. A sama liczba wyścigów w porównaniu do np. Carbona nadal była zbyt niska i zbyt mało zróżnicowana.
Brakowało mi również ciekawego sposobu zapoznania się z daną postacią, a zarazem wprowadzenia do pojedynku z nią. Wpadłem ostatnio na ciekawy sposób jak dany wyścig mógłby wystartować. "Dostajesz od przeciwnika żeby pojawić się na skrzyżowaniu X z Y rankiem/południem/popołudniem/wieczorem/nocą (zakładając że NFS 2019 będzie miał cykl całodobowy), a gdy warunki są spełnione przeciwnik pojawia się z której strony, a ty musisz pojechać w jego kierunku zgodnie z wyznaczoną trasą i wygrać." Wtedy każdy z przeciwnych kierowców mógłby mieć trasę spersonalizowaną do posiadanego typu auta, a my jako gracz także powinniśmy wybrać optymalne auto do danego wyścigu.
Mam nadzieję że moja perspektywa Wam się spodoba Smile
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#13

AreQ napisał:

@AreQ - Dopiero dołączyłem więc na starcie chciałbym się przywitać Grin
Ostatnio myślałem czego mi najbardziej brakowało w Paybacku, a czego oczekiwałbym od następnej odsłony. A mianowicie satysfakcji i swoistej możliwej nagrody po pokonaniu jakiejś ważniejszej postaci z gry postawionej nam na drodze. Niektóre finałowe pojedynki były w Paybacku łatwiejsze od poprzedzających je wyścigów. A sama liczba wyścigów w porównaniu do np. Carbona nadal była zbyt niska i zbyt mało zróżnicowana.
Brakowało mi również ciekawego sposobu zapoznania się z daną postacią, a zarazem wprowadzenia do pojedynku z nią. Wpadłem ostatnio na ciekawy sposób jak dany wyścig mógłby wystartować. "Dostajesz od przeciwnika żeby pojawić się na skrzyżowaniu X z Y rankiem/południem/popołudniem/wieczorem/nocą (zakładając że NFS 2019 będzie miał cykl całodobowy), a gdy warunki są spełnione przeciwnik pojawia się z której strony, a ty musisz pojechać w jego kierunku zgodnie z wyznaczoną trasą i wygrać." Wtedy każdy z przeciwnych kierowców mógłby mieć trasę spersonalizowaną do posiadanego typu auta, a my jako gracz także powinniśmy wybrać optymalne auto do danego wyścigu.
Mam nadzieję że moja perspektywa Wam się spodoba Smile

W przypadku bossów, EA zdała sobie sprawę, że były one zbyt "płytkie", przez co z wyjątkiem Liny, gracze nie czuli wrogości do pozostałych bossów. Była ona nawet mniejsza niż w przypadku postaci z Czarnej Listy w Most Wanted 2005, bo nie widzimy twarzy przywódców lig.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 5 lata temu
#14
Myślicie, że w NFS 19 wróci podział samochodów na klasy?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#15

Danio napisał:

@Danio - Myślicie, że w NFS 19 wróci podział samochodów na klasy?

Ciężko wyczuć, ale raczej będą. Wolałbym bez podziału, ale z możliwością przypisania ustawień dla konkretnego wyścigu. Tylko to z kolei jest troszeczkę utrudnienie dla leni, którym nie chce się przysiąść i skonfigurować prowadzenia. A tak kupują samochód do driftu i już mają gotowe prowadzenie.
AreQ
AreQ 
Obserwator
Dodano 5 lata temu
#16
A co sądzicie o jeździe terenowej? Jak dla mnie mogłaby być, ale w mniejszej ilości oraz żeby zwykłe auta nie dawały rady skręcać na szutrze lepiej niż na asfalcie
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 5 lata temu
#17
Mi podobał się podział na klasy, bo dzięki temu gra skłaniała nas do kupna większej ilości samochodów Wink

Merged on 02. czerwiec 2019 19:37:
Jakiś czas temu na Reddicie Ben Walke powiedział, że nie będzie już sprintów autami do dragu. Nie zaprzeczył temu, że wrócą klasy aut, więc może one wrócą.
Sudri
Sudri 
Amator
Dodano 5 lata temu
#18
Halo miśki Smile

Warto wrócić? Porzuciłem serie kilka lat temu i nie wiem czy postanowili cokolwiek zmienić od ProStreeta Smile (Tak wiem. Obrażanko było bardzo mocne.)

Szukam zabawy, którą dostałem w MW i dalej nie jestem w stanie się przekonać.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 5 lata temu
#19
Od ProStreeta różnie się działo Grin Częściowo może Ci pomóc głosowanie na najlepsze części NFS https://nfszone.pl/articles/19/przysz...-for-speed Od 2015 mocno się wzięli za szukanie właściwej drogi. Moim zdaniem zmierzają właściciwe, aczkolwiek cały czas z potknięciami. Do tuningu najlepszy będzie obecnie NFS 2015 i Payback, ogólnie do wyścigów NFS 2015, w szczególności ciekawe są drifty. Do pościgów Hot Pursuit i Rivals. Do multi - Most Wanted 2012.

Merged on 14. sierpień 2019 10:35:
Ok, mamy już pierwsze info:

Tytuł: NFS Heat
Pierwszy trailer: dziś, o godz. 15:00 na https://nfszone.pl/stream
Logo i pierwsze ujęcia z trailera: https://nfszone.pl/news/1136/witamy-n...mamy-fotki
Pierwsza tapeta: https://nfszone.pl/news/1137/globalny...-ujawniony - radiowóz w tle sugeruje duży nacisk na pościgi ?
P
PolishHunter 
Obserwator
Dodano 5 lata temu
#20
Jaka byłaby wasza wishlista co do nowego Need For Speeda Heat? Moim zdaniem skoro wraca policja do jazdy dowolnej to przydałby się kamienie milowe, notowania itd. Do tego fajnie jakby pojawiło sie coś w rodzaju kryjówek aby łatwiej można było zakończyć pościg + przeszkody policyjne. Nie wiem jak wy uważacie ale muszę przyznać, że w Most Wanted 2005, Carbonie i Undercoverze to było epickie. Brake to drift czyli drifty przy hamowaniu fajnie jakby to było opcjonalne albo aby można to było dezaktywować za pomocą jakiegoś przycisku bo podczas pościgów i wyścigów ulicznych może to przeszkadzać (Ghost obieca podobno całkowicie nowy model jazdy). Po pokonaniu bosa i ile ci będą przydałoby się coś w rodzaju kart nagród albo papiery i kluczyki od jego auta. Skoro za dnia eventy będą jak te rodem z Pro Streeta czyli legalne imprezy to myślę, że nocą przydałaby się walka o terytoria tak jak to było w Carbonie + bitwy na autostradzie tak jak to było w Undercoverze bo jednak tereny w pobliżu Palm City, które jest fikcyjną wersją Miami są bagienne dlatego autostrada to byłoby pewnie jedyne rozwiązanie. Na kaniony nie ma raczej co liczyć. Skoro ma być coś takiego jak pasek zdrowia samochodu to przydałby się też karty które upoważniają do spłacenia policyjnego mandatu w razie jakby w czasie pościgu uderzył w nasz pojazd Rhino a ten uległ by kompletnemu zniszczeniu. I tak jak było w Most Wanted płacenie gotówką dawałoby ostrzeżenie i po 3 policjanci by konfiskowali dany pojazd. Utrata wszystkich aut oznaczałby koniec gry. Po prologu do gry fajnie jakby do wyboru były tylko tanie i seryjne samochody (nie tak jak w forzie przykładowo, gdzie oferują nam stuningowane auta już na początku. Progress w grze oznaczałby odblokowanie lepszych części w wyścigach i kolejnych aut. Tu myślę, że przydałoby się coś w rodzaju tierów tak jak to było w Carbonie. 4 albo 5 klas samochodowych, z możliwością przejścia z jednej klasy na drugą po porządnym tuningu mechanicznym auta. Kolejne poziomy w grze oznaczałby odblokowanie nowych wyścigów z których moglibyśmy uzyskać nowe części. Podbicie terytorium jakiegoś gangu pozwalałoby odblokować jakieś rzadkie auto. No i to byłoby chyba na tyle ode mnie. Pozdrawiam. Jak mi coś jeszcze przyjdzie na myśl to napisze w komentarzu. A wy co sądzicie? Jakie jest wasze zdanie? Grin
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.