Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed The Run

Wyścig Twojego życia

273 posty

Ostatnia aktywność, 18-10-2011 21:06 przez Gwozdek
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 18-10-2011 21:06 )
Re: NFS : The Run !
Będzie to szczyt głupoty, bo demo wygasa 1-ego listopada i potem będzie niedostępne. (najprawdpodobniej usunie się samo lub po prostu nie będzie dało się go włączyć)
R
Reev Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 18-10-2011 20:58 )
Re: NFS : The Run !
Jeszcze nic nie wiadomo. Na razie dali nam demo. Poczekamy. Pewnie będzie tak, że Run zaraz na torrenty wrzucą. Mój kumpel Hot Pursuita miał 2 tygodnie przed premierą, co mi się wydaje dosyć dziwne.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 18-10-2011 20:17 )
Re: NFS : The Run !
Myślę, że gdyby był pełny tuning, to EA na pewno by powiedziała, bo to jedna z rzeczy, które mogłyby podnieść sprzedaż preorderów i stawiła by grę w lepszym świetle. Wystarczy popatrzeć ile na początku wiadomości było, że po raz pierwszy wyjdziemy z samochodu. Były zachwyty mimo, że chodzenie ograniczy się do przyciskania klawiszy w określonym momencie. Możę będzie tuning taki jak napisał wyżej Radzio: do wyboru mamy wersję zwykłą w kilku kolorach kub wersje stuningowanej.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 18-10-2011 19:41 )
Re: NFS : The Run !
skuter - moim zdaniem do samej premiery chcą to utrzymać w tajemnicy..aż ktoś włączy gre i będzie '' o LOL !!!!!! TUNING ;d '' xdd..podejrzewam że o to im chodzi. a tuning będzie taki :
zmiana kolory
zmiana felg
może body
gotowe zestawy naklejek

ALBO

powiedzmy w garażu będzie można kupić auto ; z salonu lub w wersji stuningowanej..
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 18-10-2011 19:33 )
Re: NFS : The Run !
Tak nawiasem mówiąc, to oni lekką kaszanę odwalają. W FAQ nie było nawet wzmianki o jakiejkolwiek modernizacji samochodów, wizualnych jak i mechanicznych, a przecież doskonale wiemy, że to jedno z najpopularniejszych pytań panujących wśród graczy. ;/
Down: Tak, wiem, ale to jest po prostu lekceważenie, bo pomyśl sobie, ile takich pytań EA dostało w mailach i na konferencjach. Smile
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 18-10-2011 19:32 )
Re: NFS : The Run !
po prostu w demie nie dla wtyboru koloru auta.ale w grze będzie na 200 %...nie da się driftować ?! wspaniale że nie jest to samo co w HP bo tam to był badziew..de drifty..zero realizmu...;/
Rumun
Rumun Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 18-10-2011 19:29 )
Re: NFS : The Run !
Czytałem na necie o demie. Twierdzą, że nie da się driftować, brak możliwości zmiany koloru auta też jest. Tak więc poczekam na recenzje i zobaczę, czy da się zagrać.
EDIT: Na trailerze zobaczyłem Suprę. 1:08
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 18-10-2011 18:20 )
Re: NFS : The Run !
Fajnie że bydzie w co grać w zimne dni Pfft
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 18-10-2011 18:04 )
Re: NFS : The Run !
Nowy trailer Need For Speed The Run - Race For Your Life!

[movie=youtube]JfhWV8-Kc2g[/movie]


Mówiąc szczerze, nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, teraz wierzę, że NFS'y z pod loga BlackBox nadal moga być świetne! Wracając do samej gry - mamy nową bohaterkę, Sam Harper jest jedyną osobą, która może pomóc Jack'owi. Proponuję mu udział w wielkim wyścigu "od wybrzeża do wybrzeża."

Pobawiłem się trochę w Radzia i porobiłem zrzuty z trejlera. Smile

host.nfszone.pl/../../images/40879434498645430465_thumb.png

host.nfszone.pl/../../images/22630316284498165806_thumb.png

host.nfszone.pl/../../images/40887360338777608543_thumb.png

host.nfszone.pl/../../images/52977742399760793122_thumb.png

host.nfszone.pl/../../images/16915095431795505387_thumb.png



Sorki za kiepską jakość, no ale nie udało mi się lepszej uzyskać.
Rumun
Rumun Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 16-10-2011 15:09 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Ja mam na myśli klasyki typu Chevelle SS, Charger R/T czy też Hemi 'Cuda. Stare muscle cars. A 240sx to klasyk i import w jednym.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 16-10-2011 14:58 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Te auta to nie klasyki. To są zwyczajne importy. Bo klasyków to w Runie jest pełno, a będzie jeszcze więcej.
R
Reev Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 16-10-2011 14:37 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
MX-5 jest, ale ta nowa.
P
PTR Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 16-10-2011 14:31 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?

Cytat

Rumunov napisał(a):
MX-5 jest w The Run. Ale tutaj się zgodzę, wielu klasyków brakuje.


A to nie wiedziałem, ale brakuje ich, brakuje po prostu wozów, takich starszych, 206 mogli by dać albo Focusa Smile
Rumun
Rumun Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 16-10-2011 14:28 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?

Cytat

PTR napisał(a):
Gra zapowiada się ciekawie, ale martwi mnie jedno, te "klikanie żeby coś zrobić", to bardzo niszczy nowego NFS' a, a to że robi ją BB to na nic, zrobili wspaniałego UG i 2, następnie MW i C(chodź w Carbonie też był problem, karty nagród, ale to co innego), super PS(czy robił to ktoś inny?) i mały nie wypał czyli UC. Mi brakuje klasyków takich jak Nissan 240SX, MX- 5, i paru innych klasycznych modeli.


MX-5 jest w The Run. Ale tutaj się zgodzę, wielu klasyków brakuje.
P
PTR Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 16-10-2011 14:24 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Gra zapowiada się ciekawie, ale martwi mnie jedno, te "klikanie żeby coś zrobić", to bardzo niszczy nowego NFS' a, a to że robi ją BB to na nic, zrobili wspaniałego UG i 2, następnie MW i C(chodź w Carbonie też był problem, karty nagród, ale to co innego), super PS(czy robił to ktoś inny?) i mały nie wypał czyli UC. Mi brakuje klasyków takich jak Nissan 240SX, MX- 5, i paru innych klasycznych modeli.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 14-10-2011 10:57 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
No nie do końca. Fabuła tych gier trochę się różni, co nie zmienia faktu, że UC to tak naprawdę Most Wanted 2 pod względem całokształtu, bo przy fabule to Carbon jest MW 2. Nawet model jazdy prezentuje się podobnie.
R
Reev Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 14-10-2011 10:48 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
UC może tam kiczem był, ale był to powrót do Most Wanted, za co tą grę lubię.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 14-10-2011 07:14 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Run ma trzymać gracza w ciągłym napięciu, nie rozśmieszać - rozśmieszać to mógł Undercover swoim żałośnie niskim poziomem.
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 13-10-2011 21:02 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Dla mnie narazie grafika nie budzi zastrzeżeń, oprócz tej świecącej drogi, ale to zapewne efekt mokrej nawierzchni, co w NFS jest dosyć popularne. Co do dodatku Carbon, to powiem jedno. Audi R8 Darius'a (a konkretniej vinyl) kompletnie zniekształcili...
R
Reev Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 13-10-2011 20:19 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Ostatnio zauważyłem, że auta nie mają części ruchomych. Może ja jakiś ślepy, ale tak jest.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.