Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

The Run- kicz, czy jednak coś innego?

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#1
Wiem, to coś jak temat dyskusyjny, lecz powinniśmy tutaj porozmawiać głównie o wadach i zaletach.

Jak widzicie, Run ma sporą szansę za zdobycie gry roku, jednak są niektóre rzeczy, które mogą odepchnąć nas od tej gry. Ano jakie ?

M.in. Grafika. No wiem, Frostbite 2, ale czy to nie wysokie progi jak na Runa ? Może i wygląda to obłędnie, ale na pewnie gra nie będzie "stała" w całości na nim, bo jak można było zobaczyć na jednym z GamePlay'ow, gra jeszcze opierała się na silniku Hot Pursuita, lecz już pewnie elementy Frostbite były widoczne. Chciałbym przypomnieć, że silnik Hot Pursuita to silnik Burnouta Paradise, który był wcześniej stosowany w... Undercoverze. Bo to widać, i nie zaprzeczajcie że nie, bo jeszcze na wersjach beta HP gra "stała" na ów silniku UC.
Drugą rzeczą jest to, że tą grę robi BlackBox, a oni zawsze umieją coś porządnie (za przeproszeniem) spier**lić. No bo np. Undercover, czy Carbon.

To jest moja taka mini refleksja, zawsze potem coś się dopisze.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#2
Mydlą nam oczy tymi trailerami, w rzeczywistości grafika będzie słabsza i ogólnie jak to Black Box, wiele razy zapowiadał zaje NFS i jak wyszło? Tym razem się nie nabiorę. Co do Frostbite2 BF3 miał lepiej wyglądać a jakoś nie wygląda.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#3
huh..popełniacie błąd sądząc po trailerze jaka jest grafika..

host.nfszone.pl/images/19910485434716022179.png

host.nfszone.pl/images/15823246358470339460.png

host.nfszone.pl/images/96900822337877453610.png

host.nfszone.pl/images/28936800555559921775.png


To są screeny..co onich sądzicie ?! zapewne myślicie że '' screeny to sobie w photoszopie podrabiają ''..te screeny są z trailera w FULL HD..i moim zdaniem grafika jest godna Fb 2
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#4
Bambus - a wiesz o tym, że beta BF3 to zupełnie inna gra? Przecież w niej większość przejęte jest z Medal of Honor. To zabieg celowy, by wywołać u widza euforię gdy zobaczy efekt końcowy (tzn. ile się zmieniło). Poza tym, ustawienia ULTRA w becie to tak naprawdę niskie/średnie z gry oficjalnej.

A co do grafiki - jest obłędna. Na niektórych screenach można pomylić się z realem. I te nowe z Carbon Challenge Series... Są miodne.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#5
Siekierka dzięki za pochwałe..sam je wycinałem z filmiku na YT..;)

// sorki za mały offtop.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#6
Ja bym poczekał z oceną aż zasiądziemy do gry, bo póki co wszystko jest pogłoskami. Żaden filmik nie odda rzeczywistej jakości grafiki gry.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#7

Cytat

Na niektórych screenach można pomylić się z realem.

Bez przesady ziomuś. :p
Ja też wolę poczekać do premiery, ale na razie zapowiada się fajnie, specjalnie przesiadłem się na Windows 7. :)
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
F
funfel 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#8
mnie grafa w TR się podoba ale nie ma czasu na oglądanie kraj obrazu
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#9
Ostatnio zauważyłem, że auta nie mają części ruchomych. Może ja jakiś ślepy, ale tak jest.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#10
Dla mnie narazie grafika nie budzi zastrzeżeń, oprócz tej świecącej drogi, ale to zapewne efekt mokrej nawierzchni, co w NFS jest dosyć popularne. Co do dodatku Carbon, to powiem jedno. Audi R8 Darius'a (a konkretniej vinyl) kompletnie zniekształcili...
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#11
Run ma trzymać gracza w ciągłym napięciu, nie rozśmieszać - rozśmieszać to mógł Undercover swoim żałośnie niskim poziomem.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#12
UC może tam kiczem był, ale był to powrót do Most Wanted, za co tą grę lubię.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#13
No nie do końca. Fabuła tych gier trochę się różni, co nie zmienia faktu, że UC to tak naprawdę Most Wanted 2 pod względem całokształtu, bo przy fabule to Carbon jest MW 2. Nawet model jazdy prezentuje się podobnie.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
P
PTR 
Amator
Dodano 13 lata temu
#14
Gra zapowiada się ciekawie, ale martwi mnie jedno, te "klikanie żeby coś zrobić", to bardzo niszczy nowego NFS' a, a to że robi ją BB to na nic, zrobili wspaniałego UG i 2, następnie MW i C(chodź w Carbonie też był problem, karty nagród, ale to co innego), super PS(czy robił to ktoś inny?) i mały nie wypał czyli UC. Mi brakuje klasyków takich jak Nissan 240SX, MX- 5, i paru innych klasycznych modeli.
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#15

Cytat

PTR napisał(a):
Gra zapowiada się ciekawie, ale martwi mnie jedno, te "klikanie żeby coś zrobić", to bardzo niszczy nowego NFS' a, a to że robi ją BB to na nic, zrobili wspaniałego UG i 2, następnie MW i C(chodź w Carbonie też był problem, karty nagród, ale to co innego), super PS(czy robił to ktoś inny?) i mały nie wypał czyli UC. Mi brakuje klasyków takich jak Nissan 240SX, MX- 5, i paru innych klasycznych modeli.


MX-5 jest w The Run. Ale tutaj się zgodzę, wielu klasyków brakuje.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
P
PTR 
Amator
Dodano 13 lata temu
#16

Cytat

Rumunov napisał(a):
MX-5 jest w The Run. Ale tutaj się zgodzę, wielu klasyków brakuje.


A to nie wiedziałem, ale brakuje ich, brakuje po prostu wozów, takich starszych, 206 mogli by dać albo Focusa :)
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#17
MX-5 jest, ale ta nowa.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#18
Te auta to nie klasyki. To są zwyczajne importy. Bo klasyków to w Runie jest pełno, a będzie jeszcze więcej.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#19
Ja mam na myśli klasyki typu Chevelle SS, Charger R/T czy też Hemi 'Cuda. Stare muscle cars. A 240sx to klasyk i import w jednym.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.