Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed The Run

Wyścig Twojego życia

273 posty

Ostatnia aktywność, 13-10-2011 19:59 przez funfel
F
funfel Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 13-10-2011 19:59 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
mnie grafa w TR się podoba ale nie ma czasu na oglądanie kraj obrazu
Radon
Radon Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 13-10-2011 19:56 )
Re: NFS : The Run !
Bardzo mi się podobają te ubrankaSmile Ale pewnie drogie będą. Może kiedyś upoluje sobie coś na allegroGrin
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 13-10-2011 19:55 )
Re: NFS : The Run !
Buty wg. mnie słabe, lakierki. Grin
Koszulki i bluza też nie w moim typie, tylko jedna jest w miarę fajna.
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 13-10-2011 19:44 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?

Cytat

Na niektórych screenach można pomylić się z realem.

Bez przesady ziomuś. :p
Ja też wolę poczekać do premiery, ale na razie zapowiada się fajnie, specjalnie przesiadłem się na Windows 7. Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 12-10-2011 22:38 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Ja bym poczekał z oceną aż zasiądziemy do gry, bo póki co wszystko jest pogłoskami. Żaden filmik nie odda rzeczywistej jakości grafiki gry.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 12-10-2011 21:26 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Siekierka dzięki za pochwałe..sam je wycinałem z filmiku na YT..Wink

// sorki za mały offtop.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 12-10-2011 21:24 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Bambus - a wiesz o tym, że beta BF3 to zupełnie inna gra? Przecież w niej większość przejęte jest z Medal of Honor. To zabieg celowy, by wywołać u widza euforię gdy zobaczy efekt końcowy (tzn. ile się zmieniło). Poza tym, ustawienia ULTRA w becie to tak naprawdę niskie/średnie z gry oficjalnej.

A co do grafiki - jest obłędna. Na niektórych screenach można pomylić się z realem. I te nowe z Carbon Challenge Series... Są miodne.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 12-10-2011 21:15 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
huh..popełniacie błąd sądząc po trailerze jaka jest grafika..

host.nfszone.pl/../../images/19910485434716022179.png

host.nfszone.pl/../../images/15823246358470339460.png

host.nfszone.pl/../../images/96900822337877453610.png

host.nfszone.pl/../../images/28936800555559921775.png


To są screeny..co onich sądzicie ?! zapewne myślicie że '' screeny to sobie w photoszopie podrabiają ''..te screeny są z trailera w FULL HD..i moim zdaniem grafika jest godna Fb 2
Slight
Slight Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 12-10-2011 21:07 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Mydlą nam oczy tymi trailerami, w rzeczywistości grafika będzie słabsza i ogólnie jak to Black Box, wiele razy zapowiadał zaje NFS i jak wyszło? Tym razem się nie nabiorę. Co do Frostbite2 BF3 miał lepiej wyglądać a jakoś nie wygląda.
R
Reev Odpowiedział(a) w The Run- kicz, czy jednak coś innego? 13 lata temu ( 12-10-2011 21:03 )
Re: The Run- kicz, czy jednak coś innego?
Wiem, to coś jak temat dyskusyjny, lecz powinniśmy tutaj porozmawiać głównie o wadach i zaletach.

Jak widzicie, Run ma sporą szansę za zdobycie gry roku, jednak są niektóre rzeczy, które mogą odepchnąć nas od tej gry. Ano jakie ?

M.in. Grafika. No wiem, Frostbite 2, ale czy to nie wysokie progi jak na Runa ? Może i wygląda to obłędnie, ale na pewnie gra nie będzie "stała" w całości na nim, bo jak można było zobaczyć na jednym z GamePlay'ow, gra jeszcze opierała się na silniku Hot Pursuita, lecz już pewnie elementy Frostbite były widoczne. Chciałbym przypomnieć, że silnik Hot Pursuita to silnik Burnouta Paradise, który był wcześniej stosowany w... Undercoverze. Bo to widać, i nie zaprzeczajcie że nie, bo jeszcze na wersjach beta HP gra "stała" na ów silniku UC.
Drugą rzeczą jest to, że tą grę robi BlackBox, a oni zawsze umieją coś porządnie (za przeproszeniem) spier**lić. No bo np. Undercover, czy Carbon.

To jest moja taka mini refleksja, zawsze potem coś się dopisze.
R
Reev Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 12-10-2011 20:26 )
Re: NFS : The Run !
I jak zwykle tylko na rynek amerykański. Kur*a, chcę to mieć !
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 12-10-2011 15:33 )
Re: NFS : The Run !
no popieram diego
diego0008
diego0008 Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 12-10-2011 14:45 )
Re: NFS : The Run !
koszulki są fajne bluza już nie Sad
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 11-10-2011 21:16 )
Re: NFS : The Run !
Oczywiście nie zabrakło też ubioru z adidas:
images.freshnessmag.com/wp-content/uploads//2011/10/adidas-need-for-speed-10.jpg

images.freshnessmag.com/wp-content/uploads//2011/10/adidas-need-for-speed-11.jpg

images.freshnessmag.com/wp-content/uploads//2011/10/adidas-need-for-speed-12.jpg

images.freshnessmag.com/wp-content/uploads//2011/10/adidas-need-for-speed-13.jpg

images.freshnessmag.com/wp-content/uploads//2011/10/adidas-need-for-speed-14.jpg

images.freshnessmag.com/wp-content/uploads//2011/10/adidas-need-for-speed-15.jpg


Według mnie jest ok! Grin
Viktor
Viktor Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 10-10-2011 20:31 )
Re: NFS : The Run !
Ciekawe butki Grin
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 10-10-2011 19:05 )
Re: NFS : The Run !
Jedź do Hameryki (Chicago, Nowy Jork lub San Francisco), zamów, kup, wracaj do Polski i załóż. Smile
Demi
Demi Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 10-10-2011 19:05 )
Re: NFS : The Run !
Spokojnie, na pewno pojawią się na ALLEGRO, a jak nie to zawsze będzie można zamówić tylko duże koszty przesyłki będą ; )
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 10-10-2011 19:02 )
Re: NFS : The Run !
czyli o tych butach w Polsce to można sobie pomarzyć :]
Demi
Demi Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 10-10-2011 18:42 )
Re: NFS : The Run !
zbyt skejtowe, nie pasują mi do stylu haha ;d wole AIR MAXY <3
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w NFS : The Run ! 13 lata temu ( 10-10-2011 17:51 )
Re: NFS : The Run !
Kto wie? Może ktoś zachowa i wystawi na eBayu? ;P
Edit: Poprawka, można je nabyć w Chicago, Nowym Jorku i San Francisco w każdym sklepie Adidas. To nie prawda o 50 sztukach, więc przepraszam za wprowadzenie w błąd. Smile
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.