Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Hardware & Software

O nowinkach technicznych

569 posty

Ostatnia aktywność, 19-05-2012 10:26 przez Reev
R
Reev Odpowiedział(a) w Problem z dzwonieniem/z kartą SIM 12 lata temu ( 19-05-2012 10:26 )
Re: Problem z dzwonieniem/z kartą SIM
Witojcie Wink

Mam problem z moją kartą SIM. Otóż mój operator to Orange. Kupiłem sobie kiedyś starter. Od tamtego momentu nie mogę w ogóle się dodzwonić do nikogo, ponieważ jakaś babka (^^) mi mówi w słuchawce że "numer jest nieprawidłowy". Mam tak przy każdym numerze. Gdzieś czytałem, że wina jest tego, że przy numerze są numery kierunkowe. Jednak ja takowych nie piszę, a jak wybieram numer to ich nie ma. Nie wiem dlaczego tak jest, może ktoś mi z Was coś poradzi.


Dzięki z góry. Pozdro Smile

// Milex1977
Poprawiona nazwa tematu
Demi
Demi Odpowiedział(a) w LiveBox (Problem z internetem/Orange) 12 lata temu ( 17-05-2012 18:36 )
Re: LiveBox (Problem z internetem/Orange)
Wielkie dzięki : ) dziś sprawdzę czy działa i dam znać jak mi się uda... A tak w ogóle co do poradnika to jest tam napisane "Zainstaluj sterowniki z płyty dołączonej do zestawu" hmm problem w tym, że takowej płyty nie ma w opakowaniu... No, ale cóż spróbujemy i zobaczymy : )
Demi
Demi Odpowiedział(a) w LiveBox (Problem z internetem/Orange) 12 lata temu ( 16-05-2012 21:13 )
Re: LiveBox (Problem z internetem/Orange)
img.interia.pl/komputery/nimg/s/l/Livebox_zagwarantuje_4986413.jpg



Witam serdecznie... No i stało się. Miało być ORANGE FREE, ale zamiast tego jest MODEM/ROUTER z Neostrady o nazwie LiveBox w wersji 2.0 - aktualnie najnowszej. Co tu dużo mówić... rodzice stwierdzili, że na razie Orange sobie darują - zakupią je przed wyjazdem na wakacje, a jak na razie kupią router wifi gdyż jest to bardziej opłacalne. Wyszło, że za dzierżawę livebox'a w neostradzie płaci się tylko 10zł miesięcznie, a te 10 zł jest doliczane do rachunku za internet : ) Stwierdziłem, że co mi szkodzi... wezmę, a jak mi się nie spodoba to po miesiącu bez żadnych problemów zrezygnuję i zakupię zwykły router. No, ale do rzeczy. Pojawił się mianowicie problem polegający na tym, że wcześniej miałem internet działający na starym modemie o nazwie: Speed Touch - i łączyłem się z netem po przez taki jakby program "SpeedTouch Dial-up" gdzie naciskałem "Connect" i stało się! Komputer był połączony z internetem. Teraz pojawiły się schody ponieważ LiveBox robić będzie za jakby rozdzielnię multimedialną... ma na celu rozdzielać internet na mój komputer i na laptopa, ale pytanie jak to zrobić? Wszystko jest git, postępuję według instrukcji, LiveBox działa, diody pokazują tak jak powinny... Od modemu pociągnąłem kabelek o nazwie: Ethernet - który podpiąłem do kompa, a po chwili wyskoczyło "Połączenie lokalne - połączono", a w dymku informującym ciekawość dotycząca prędkości: 100mb/s - jednym słowem wow! No, ale dobra... niby internet jest, ale go nie ma. Wiem, że jest coś nie tak bo po pierwsze wskazuje na to prędkość gdzie powinno pisać 1,3mb/s (takowy posiadam). No, a drugą rzeczą jest to, że niby internet jest, pisze, że połączono, a tak naprawdę go nie ma. I tu moje pierwsze pytanie: Jak miałbym to skonfigurować? Może ktoś posiada ten modem i wie, hmmm? No i od razu zaznaczę, że mam system XP.

No i drugim moim pytaniem i dolegliwością jest mianowicie wifi. Mimo że nie ma internetu w komputerze to powinien być on już w laptopie bo WI-FI działa, ale problem jest w tym, że laptop tego nie widzi o.O Dziś zacząłem się zastanawiać czy jest możliwość tego, że mój lap. ma coś uszkodzonego względem wifi czy to może coś tez trzeba skonfigurować?

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc w rozwiązaniu problemu : )

// Milex1977
Poprawiona nazwa tematu
Recek
Recek Odpowiedział(a) w Buczenie w słuchawkach przy włączonym mikrofonie 12 lata temu ( 13-05-2012 17:56 )
Re: Buczenie w słuchawkach przy włączonym mikrofonie
Zainstalowałem jeden sterownik i poziom buczenia spadł. I mam wrażenie, że ogólna wydajność mikrofonu też. Tzn. wszystko jest ciszej, nawet to, co mówię. Ale jeszcze będę to weryfikował.
R
Reev Odpowiedział(a) w Buczenie w słuchawkach przy włączonym mikrofonie 12 lata temu ( 13-05-2012 09:03 )
Re: Buczenie w słuchawkach przy włączonym mikrofonie
Tak mi się wydaje, że coś masz z mikrofonem.
Recek
Recek Odpowiedział(a) w Buczenie w słuchawkach przy włączonym mikrofonie 12 lata temu ( 12-05-2012 21:55 )
Re: Buczenie w słuchawkach przy włączonym mikrofonie
...czyli "Recek i złośliwy komputer", rozdział III

Jeśli nie chce wam się czytać wstępu, przejdźcie od razu do miejsca, gdzie jest napisane MERITUM

Niedawno naszła mnie ochota, aby w końcu przerwać milczenie (nie dosłownie, rzecz jasna). Zatem zainstalowałem TeamSpeak, przystąpiłem do konfiguracji mojego Logitech Laptop Headset H555 (który niestety jest tu tylko bohaterem drugoplanowym). Mówię, nic się nie dzieje. Postanowiłem trochę pogrzebać w systemie. Pogrzebałem, znów próbuję mówić i znów nic. Przypomniałem sobie o przejściówce USB do słuchawek. Niestety, ten pomysł też padł jak większość mitów u "Pogromców...".
Wtedy zdałem sobie sprawę, że mam jeszcze jedne słuchawki - Creative HS-330 (główny bohater tego rozdziału). Po długiej męce w końcu miałem dźwięk w słuchawkach...

MERITUM

Włączam mikrofon i słyszę takie dziwne buczenie. Oczywiście to, co mówię słychać (chwała Bogu). tu zatem rodzi się moje pytanie: Czy i jak można pozbyć się tego buczenia, gdyż mnie irytuje, i moich przyszłych rozmówców też może to wkurzać.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i pozdrawiam.
Demi
Demi Odpowiedział(a) w Jakiego operatora internetu wybrać? 12 lata temu ( 09-05-2012 22:08 )
Re: Jakiego operatora internetu wybrać?
No dobrze... Bardzo dziękuję za pomoc Inv : ) Jutro na 99procent jadę po internet i na pewno będzie to ORANGE, a co do zasięgu to zastanawiam się czy po prostu w przyczepie campingowej ojca nie zamontować na dachu anteny, czy to by nie rozwiązało problemów z zasięgiem. Hmm.

Dziękuję jeszcze raz za pomoc. Temat można zamknąć.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Jakiego operatora internetu wybrać? 12 lata temu ( 09-05-2012 12:45 )
Re: Jakiego operatora internetu wybrać?

Cytat

Demi napisał(a):
Hmmm czyli raczej nie sugerować się nowością w postaci 4G i iść w kierunku ORANGE?
Na tę chwilę chyba tak. Zapewne będziesz miał umowę na 2 lata, wiec po tych dwóch latach bym się sugerował 4G, natomiast w tej chwili, jest to jeszcze gadżet (przynajmniej jeśli chodzi o korzystanie poza miastami). Trudno mi powiedzieć jak będzie wyglądał rozwój tej sieci, chociaż wg mnie nie będzie się rozwijał dynamicznie, bo w przypadku Play zostało im do "ogarnięcia" zasięgiem 20% ludności na ternie 40% kraju, którzy nie należą do bogatych i którzy nie będą widzieli potencjału w 4G czy nawet 3G. I patrząc z tej perspektywy jest to nieopłacalne i być może nawet za 5 lat będą białe plamy na mapie zasięgu 4G. Ja bym nie tyle nastawiał się na 4G, aa reszta obojętna, co 3G + duży transfer.
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w Jakiego operatora internetu wybrać? 12 lata temu ( 08-05-2012 18:50 )
Re: Jakiego operatora internetu wybrać?
Temat przeniesiony. Następnym razem uważajcie gdzie umieszczacie temat, bo nie chce mi się patyczkować i będę po prostu do kosza wywalał.
Demi
Demi Odpowiedział(a) w Jakiego operatora internetu wybrać? 12 lata temu ( 07-05-2012 23:08 )
Re: Jakiego operatora internetu wybrać?
Hmmm czyli raczej nie sugerować się nowością w postaci 4G i iść w kierunku ORANGE? Hmm jeżeli ktoś jeszcze miał styczność i mógłby pomóc proszę o wypowiadanie się i dziękuję Inventer za pomoc.

PS: Jak jakiś Admin mógłby przenieść temat w odpowiedni dział to byłbym wdzięczny.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Jakiego operatora internetu wybrać? 12 lata temu ( 07-05-2012 22:45 )
Re: Jakiego operatora internetu wybrać?
Dlaczego miałbyś dostać burę? Jedyne co jest źle to dział, bo powinieneś dać do Hardware, a nie Offtopic, bo tematyka nie byle jaka.

Na stronie Play (w FAQ) masz napisane, że 4G jest na 60% terytorium Polski, gdzie mieszka 82% ludzi. Czyli jak pojedziesz nad jezioro, czy pójdziesz do lasu, to masz małe szanse na 4G, chyba że las jest w środku miasta Grin. Wtedy pozostanie Ci 3G do dyspozycji. tyle w teorii, w praktyce nie mam doświadczenia, bo nie mam nic z 4G.
Demi
Demi Odpowiedział(a) w Jakiego operatora internetu wybrać? 12 lata temu ( 07-05-2012 21:28 )
Re: Jakiego operatora internetu wybrać?
Witam serdecznie. Mam nadzieję, że nie dostanę bury za ten temat. Mam do was pytanie dotyczące wyboru internetu. Jakoś w majówkę udało mi się przyhaczyć laptopa i chciałbym do niego zakupić internet polegający na modemie na kartę - mam nadzieję, że dobrze to nazywam : ) o takie coś po prostu: Modem w orange

I generalnie jestem już zdecydowany - wiem, że na pewno chcę na kartę, ale nie wiem w jakiej usłudze dokonać wyboru. Internet w laptopie i generalnie sam laptop będzie używany w przypadkach typu: wyjazd za miasto czy inne podobne sytuacje. I tu pojawia się moja wątpliwość co do zasięgu - jeżeli wyjadę na Kemping i będzie to miejsce położone daleko od miasta to jak z zasięgiem? Kusi mnie usługa PLAY gdzie jest 4G - czy naprawdę ma ona aż taki dobry zasięg? Wybieram właśnie pomiędzy ORANGE, a PLAY. Pomożecie dokonać wyboru?

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam, że tak chaotycznie napisane, ale na szybko.

Pozdrawiam.

// Milex1977
Poprawiona nazwa tematu
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 29-04-2012 10:20 )
Re: Wybór smartfona
Te Wasze opinie tylko utwierdzają mnie w tym, żeby Neo V nie brać. Za dużo osób posiada ten telefon, do tego z designu jest on zbyt mało elegancki, plastik w nim skrzypi - a ja chcę telefon, który wytrzyma mi 2 lata użytkowania. Do tego Android mnie odpycha - nie chcę otwartego systemu. Mam Omnię z Windows Mobile 6.1 Pro (obecnie, wcześniej siedziałem na 6.5) i wgrywanie custom romów, ustawianie wszystkiego, szukanie aplikacji na internecie to dla mnie męka. Do tego co to za system, który zamula na 2 rdzeniach?

Wave 3 też już raczej wykluczyłem, ze względu na badę - na którą niestety, NICZEGO dosłownie nie ma. Wśród aplikacji 99% to bezsensowne motywy. A sam świetny ekran i design, niestety, nie wystarczą.

Decyzja więc już padła - biorę Mozarta. Najlepszy, po iOS system na rynku - prosty, schludny, nie trzeba ustawiać go godzinami, całkiem wydajne podzespoły, kompaktowe wymiary, CUDOWNY i elegancki design, pewnie leży w dłoni, dobry dotyk, świetna jakość dźwięku na słuchawkach - wszystko, czego potrzeba. No i w Marketplace jest praktycznie wszystko potrzebne, co da się pobrać z Google Play. Zresztą byłem już w salonie i podjąłem tą decyzję ostatecznie. Temat można zamknąć - nie chce mi się zresztą wysłuchiwać kolejnych opinii o Xperii Neo V, bo swoje zdanie na temat Sony Ericssonów "Xperia" już wyrobione mam - plastik i tandeta.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w DropBox 12 lata temu ( 28-04-2012 23:21 )
Re: DropBox
DropBox to ciekawa multiplatformowa aplikacja i usługa w jednym pozwalająca tworzyć kopie zapasowe danych na zewnętrznych serwerach (darmowy limit do 2 GCool.

Narzędzie ułatwia proces archiwizacji danych znajdujących się na komputerze, ich późniejszej synchronizacji oraz udostępniania online znajomym. W przypadku tego ostatniego procesu wystarczy uaktywnić opcję Share, oraz podać adresy mailowe, na które wysyłane są linki do plików. Ważnym aspektem aplikacji DropBox jest prostota obsługi (wystarczy dodać folder do synchronizacji z serwerem), synchronizacja danych z wieloma systemami jednocześnie, dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej oraz bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSL i szyfrowanie AES-256.

Gdyby ktos chciał wypróbować, proszę o rejestrację z mojego reflinka - dzięki temu i ja i Ty dostaniemy po dodatkowe 250MB Smile
Mój ref: http://db.tt/wispPfW
Recek
Recek Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 28-04-2012 15:11 )
Re: Wybór smartfona
Ja na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolny z mojego SE Xperia Neo V. Zarąbiście prosty w obsłudze, BAZYLION (xD) funkcji, duży ekran... jak dla mnie ideał.

Krótko - bierz Neo V i koniec.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 25-04-2012 19:44 )
Re: Wybór smartfona
Ludzie - ale ja na 99% jestem nastawiony na Wave 3... I Wasze opinie mnie w tym dodatkowo utwierdzają - Neo V ma pełno osób, a Wave'a - prawie nikt. Unikat. Pfft Poza tym, telefon ma mi służyć 2 lata, więc powinien być wykonany z solidnych materiałów.

Inventer - Play ma obecnie najlepszą ofertę na rynku. Widziałeś u jakiegokolwiek operatora 1GB internetu miesięcznie za darmo? Wink Nie?
Speed3rX
Speed3rX Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 25-04-2012 08:13 )
Re: Wybór smartfona
Ja również 3 dni temu zakupiłem Neo V i jest po prostu świetny! Lepszy od mojej byłej Nokii 500. A więc kupuj śmiało!
M3
M3 Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 24-04-2012 23:23 )
Re: Wybór smartfona
zgadzam się z Inventerem co do brania telefonu, ale jakbyś już miał brać to polecam Neo V. Kumpel ma i sobie go chwali Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 24-04-2012 22:15 )
Re: Wybór smartfona
Przetrzymaj maksymalnie długo wybór telefonu. Do mnie też dzwonili 3 miesiące przed końcem umowy, ale zawsze mówiłem, że nie mogę rozmawiać, niech zadzwonią za za 2-3 dni. Teraz jest okres komunii i firmy prawdopodobnie chcą złapać jak najwięcej klientów na "komunijne promocje". Ostateczną decyzję podjąłem miesiąc przed końcem umowy. Zresztą za miesiąc lub dwa już powinna być jasna decyzja co z WP8. I nie bój się targować - poszukaj oferty u innych operatorów i powiedz, że mają lepsze umowy (nawet jeśli nie będzie) - nigdy od razu nie gódź się na ofertę, która ci dają. Aktualnie jedna z komórek firmowych ma teraz koniec umowy i obsługa klienta ma zadzwonić za miesiąc, jak będzie miała lepszą ofertę Grin
zidanek1999
zidanek1999 Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 24-04-2012 19:38 )
Re: Wybór smartfona
Od dotykania zostają odciski palców ale nie zauważyłem żeby się rysowała obudowa. Co do lakieru na przyciskach to nie wiem, bo ten telefon mam od niedawna i jeszcze ich nie "zdarłem". Ja na twoim miejscu porównałbym jeszcze te telefony na telepolis.pl żeby mieć lepsze wyobrażenie.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.