Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Hardware & Software

O nowinkach technicznych

569 posty

Ostatnia aktywność, 16-04-2013 19:29 przez Dominik
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena) 11 lata temu ( 16-04-2013 19:29 )
Re: Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena)
Już są lepsze karty więc 70 zł to chyba maks.
Skazo
Skazo Odpowiedział(a) w Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena) 11 lata temu ( 16-04-2013 02:20 )
Re: Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena)
tam gadasz 70 to max ile bym za nią dał
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena) 11 lata temu ( 14-04-2013 23:59 )
Re: Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena)
Widziałem się z ekspertem i powiedział mi że karta jest warta ponad 180zł.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena) 11 lata temu ( 10-04-2013 16:12 )
Re: Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena)
Hmmm... Ja to próbowałbym ją Rideować. Wtedy miałbyś więcej pamięci graficznej...Pfft Co do ceny to Slight ma racje 40 zł.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena) 11 lata temu ( 09-04-2013 22:22 )
Re: Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena)
Było tak od razu, targowałbym 40zł, bez dwóch zdań.
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena) 11 lata temu ( 09-04-2013 22:09 )
Re: Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena)
Właśnie chciałem ją kupić a kolega powiedział żeby ją wycenić. Narazie jestem przy 100 zł , opłaca się?
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena) 11 lata temu ( 09-04-2013 21:12 )
Re: Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena)
Ja myślę że bardziej opłaci się ją zachować...
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena) 11 lata temu ( 09-04-2013 20:08 )
Re: Sparkle nvidia GeForce 9800 GT (Wycena)
Siema! Mam problem z wyceną karty graficznej Sparkle nvidia GeForce 9800 GT 1024 MB; GDDR3; Dual DVI-I; HDCP. Karta została kupiona 2009-2010 roku za cenę ok. 300 zł . Karta jest kompatybilna z Windows XP,Vista,7. Ogólnie karta działa rewelacyjnie. Wygląda ona tak:

computerby.com/files/cats_picts_289/big/c_70e81941973a9a8485c3c5194a439374_videokarta_sparkle_geforce_9800gt_512mb_sx98gt512d3gvm.jpg
Jeśli kto kolwiek spotkał się z taką kartą graficzną niech pomoże.


// Milex1977
Poprawiona nazwa tematu
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Tablet / Ultrabook do 3000 zł 11 lata temu ( 15-02-2013 15:07 )
Re: Tablet / Ultrabook do 3000 zł
Pecet? W życiu. Ja mało co gram w gry, więc nie jest mi to potrzebne. Dlaczego się nie opłaca? Taki VAIO idealnie właśnie według mnie łączy mobilność tabletu z wydajnością zwykłego laptopa. A MacBooka... nie chcę. Windows 8 tylko i wyłącznie. <3
R
Reev Odpowiedział(a) w Tablet / Ultrabook do 3000 zł 11 lata temu ( 15-02-2013 14:47 )
Re: Tablet / Ultrabook do 3000 zł
Jest odpowiedź na twoje wszelakie pytania i zagadnienia: ZA 3000ZŁ ZMONTUJESZ SOBIE KOSMICZNEGO PECETA. Rozumiem, mobilność ważna rzecz, jednak nie opłaca się kupować np. Vaio za 3 koła, bo po prostu za chwilę będziesz musiał wymieniać go na nowszy model. Jeśli Ci o grafikę itd. chodzi, to już lepiej, jeśli kupisz sobie (używanego) MacBooka, bo na Maca jest więcej takich programów. Masz, obejrzyj sobie. link
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Tablet / Ultrabook do 3000 zł 11 lata temu ( 15-02-2013 14:41 )
Re: Tablet / Ultrabook do 3000 zł
Witam. Jak pewnie wiecie, niedługo dostanę stypendium i zacznie się wymiana sprzętu na nowy. Mój obecny laptop, Samsung R580, denerwuje mnie już tym, że chodzi za krótko na baterii, do tego jest za duży, za ciężki, za gruby i zbyt mało mobilny. Szukam sprzętu w cenie do 3000zł, który będzie dość designerski, do tego wydajnością pozwoli na odpalenie jakichś starszych tytułów - więc musi być Core i3/i5, a do tego ma ważyć +/- 1,5 kg i mieć mniej niż 2cm grubości. Do tego ekran max 13,3". Do tego OBOWIĄZKOWO Windows 8. Znalazłem kilka sprzętów, które mogłyby spełniać moje oczekiwania. Co Wy wybralibyście na moim miejscu? :-)

ACER ICONIA W7

Jedyny z tabletów, który wpadł mi w oko. Kosztuje 2700zł, ma Core i3 - chociaż szkoda, że na Polskę Sandy Bridge. Do tego boję się trochę tego dysku 64 GB SSD, bo podobno zostaje tylko połowa. Wie ktoś, czy ten tablet ma wyjście na karty micro SD? Podoba mi się to, że ma ekran Full HD, chociaż nie wiem tutaj jednego - jak będzie się przy dużym PPI pracowało np. w Photoshopie - zresztą stąd odpadają fajne hybrydy na Atomie, który sobie z tym nie poradzi.


SAMSUNG 530U3C

W nim podoba mi się to, że ma Core i5, do tego jest smukły i elegancki. Ale brakuje mi tutaj ekranu dotykowego, który w codziennym użytkowaniu jest na wagę złota. Dlatego musiałbym znać jakąś potężną przewagę i5 nad i3, by go wybrać. A o ile się nie mylę to róznią się chyba tylko funkcją Turbo Boost...


ACER ASPIRE S3

Do 3k do wyrwania też z Core i5. Wydaje mi się trochę ładniejszy i smuklejszy od Samsunga, ale z tego, co czytałem na PCLab.pl to jest trochę gorszy. To jedyny z tych sprzętów, który widziałem na żywo i wygląda pięknie w obudowie z aluminium. :-)


SONY VAIO T13

To chyba sprzęt, w stronę którego będę się najbardziej skłaniał. Ma Core i3 w cenie do 3000zł w wersji z W8, ale ma ekran dotykowy i to mi odpowiada. Tylko czy Core i3 jest o wiele gorsze od i5?

Jeśli znacie jakiś inny dobry sprzęt w tej cenie, to piszcie. Tylko mam taki warunek, że nie może być opasły, duży i ciężki, bo chcę coś mobilnego, co zabiorę ze sobą do szkoły, autobusu czy pociągu i jednocześnie będę mógł potem w domu odpalić Photoshopa czy GIMPa, zagrać w Simsy i nie musieć być uziemionym przez słabą baterię.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje) 11 lata temu ( 14-02-2013 15:45 )
Re: Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)
Jeżeli byłaby to sprawa SOFTu to wszyscy mieliby taki problem. Na pewno Sony wydałby jakieś aktualizacje. Na pewno nie ma to związku z softem. 4.31 jest już od dawna i nie słyszałem o takich problemach.
B
benek Odpowiedział(a) w Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje) 11 lata temu ( 14-02-2013 08:39 )
Re: Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)
Sebastianek to nie jest od tego.. Przecież telewizor działa.. Więc to nie jest tego wina.. Danio ja też zawsze w tym samym czasie to mam. Prawdopodobnie jest to jednak wina softu bo wcześniej tego nie było. Pojawiło się to w ostatniej aktualizacji. Zostaje nam tylko czekać na nowy soft.
sebastianek
sebastianek Odpowiedział(a) w Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje) 11 lata temu ( 14-02-2013 01:37 )
Re: Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)
Widzisz gdzieś w mojej wypowiedzi słowo " codziennie " ? Bo ja jakoś nie, chyba że jestem ślepy !
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje) 11 lata temu ( 13-02-2013 15:42 )
Re: Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)
Sebastianek - wykluczone. Niemożliwe jest, abym codziennie nie miał prądu i codziennie strzelałyby korki.
sebastianek
sebastianek Odpowiedział(a) w Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje) 11 lata temu ( 13-02-2013 02:27 )
Re: Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)
Podobny komunikat pojawia się gdy np. grasz sobie fajnie i nagle masz brak prądu w mieście albo korki Ci strzelą. Konsola poinformuje Cie o tym, że system nie został zamknięty prawidłowo i poda informacje jak prawidłowo wyłączać konsolę. Konsola sprawdza czy pliki nie zostały uszkodzone podczas takiego stanu rzeczy i informuje ile to może potrwac po czym restartuje system. Jeśli po skanie systemu nie pojawi sie żadne komunikat o uszkodzonych danych to znaczy że nic takiego nie miało miejsca. Ja tak miałem kilka razy i zbytnio bym sie nie przejmował i nie zalezy to od tego czy PS3 masz tydzien czy rok. To po prostu normalka. Dziekuje dowidzenia.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje) 11 lata temu ( 13-02-2013 00:44 )
Re: Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)
Nie mam konsoli i się nie znam, ale są jakieś aktualizacje oprogramowania (systemu) PS3? Może najnowsza aktualizacja (lud dana wersja softu PS3) jest wadliwa, skoro pojawią się to u paru osób.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje) 11 lata temu ( 12-02-2013 20:58 )
Re: Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)
Ale w MW nie zacina mi się przy tym samym momencie. MW mam od grudnia, a problem pojawił mi się w lutym i zaczął się nasilać.
B
benek Odpowiedział(a) w Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje) 11 lata temu ( 12-02-2013 20:52 )
Re: Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)
Mam dokładnie ten sam problem. Tylko u mnie jest to tylko przy graniu w BF3. Nie jest to zużyta konsola, bo mój kolega ma ją od miesiąca i też tylko na Batku mu się zacina. Może to jest jakiś błąd w grze. Nie mam pojęcia.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje) 11 lata temu ( 12-02-2013 20:16 )
Re: Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)
Online oraz offline.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.