Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Problem z konsolą PS3 (Po czasie nie reaguje)

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#1
Jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 od roku i miesiąca. Ostatnio podczas grania w gry mam poważny problem (zdarzyło mi się to ok. 5 raz) .Gra po prostu zatrzymuje się w miejscu. Konsola nie reaguje na żadne przyciski., więc jestem zmuszony ją wyłączyć "zieloną kontrolką"/ wyciągnąć płytę.
Po wyłączeniu PS3 występuje mi następujący problem : "Podczas ostatniego korzystania system nie został wyłączony prawidłowo. System plików w pamięci masowej systemu może być uszkodzony.
System zostanie ponownie uruchomiony: sprawdź system plików i odtwórz go, jeśli został uszkodzony. Jeśli system plików jest uszkodzony, ukończenie może zająć od 2 do 3 godzin..


PS: Proszę nie uprzedzać się do konsoli, gdyż następujący problem może być z mojego powodu. Z góry dzięki.

// Milex1977
Poprawiona nazwa tematu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#2
Jaką masz konsole, jakie to gry i w jakich momentach konsola się zacina ( w trakcie gry czy np. podczas wczytywania bądź zapisywania)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#3
PS3 Slim, zacina się w MW (w Fifie 12 wystarczyła zmiana save'ów i jak na razie gra dobrze śmiga) w trakcie gry.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#4
W trakcie gry przez multi czy normalnie? Nie wiem co może być. Jeśli płyta jest jak lustro, PS3 niezjechane to nie wiem. Najlepiej pisz na forum ps3site.pl tam na pewno ktoś Ci pomoże ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#5
Online oraz offline.
B
benek 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#6
Mam dokładnie ten sam problem. Tylko u mnie jest to tylko przy graniu w BF3. Nie jest to zużyta konsola, bo mój kolega ma ją od miesiąca i też tylko na Batku mu się zacina. Może to jest jakiś błąd w grze. Nie mam pojęcia.
img197.imageshack.us/img197/1919/jokera.png


PSN: benek8

Origin: benek8

Skype: visjanusz

Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#7
Ale w MW nie zacina mi się przy tym samym momencie. MW mam od grudnia, a problem pojawił mi się w lutym i zaczął się nasilać.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#8
Nie mam konsoli i się nie znam, ale są jakieś aktualizacje oprogramowania (systemu) PS3? Może najnowsza aktualizacja (lud dana wersja softu PS3) jest wadliwa, skoro pojawią się to u paru osób.
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#9
Podobny komunikat pojawia się gdy np. grasz sobie fajnie i nagle masz brak prądu w mieście albo korki Ci strzelą. Konsola poinformuje Cie o tym, że system nie został zamknięty prawidłowo i poda informacje jak prawidłowo wyłączać konsolę. Konsola sprawdza czy pliki nie zostały uszkodzone podczas takiego stanu rzeczy i informuje ile to może potrwac po czym restartuje system. Jeśli po skanie systemu nie pojawi sie żadne komunikat o uszkodzonych danych to znaczy że nic takiego nie miało miejsca. Ja tak miałem kilka razy i zbytnio bym sie nie przejmował i nie zalezy to od tego czy PS3 masz tydzien czy rok. To po prostu normalka. Dziekuje dowidzenia.
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#10
Sebastianek - wykluczone. Niemożliwe jest, abym codziennie nie miał prądu i codziennie strzelałyby korki.
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#11
Widzisz gdzieś w mojej wypowiedzi słowo " codziennie " ? Bo ja jakoś nie, chyba że jestem ślepy !
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
B
benek 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#12
Sebastianek to nie jest od tego.. Przecież telewizor działa.. Więc to nie jest tego wina.. Danio ja też zawsze w tym samym czasie to mam. Prawdopodobnie jest to jednak wina softu bo wcześniej tego nie było. Pojawiło się to w ostatniej aktualizacji. Zostaje nam tylko czekać na nowy soft.
img197.imageshack.us/img197/1919/jokera.png


PSN: benek8

Origin: benek8

Skype: visjanusz

Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#13
Jeżeli byłaby to sprawa SOFTu to wszyscy mieliby taki problem. Na pewno Sony wydałby jakieś aktualizacje. Na pewno nie ma to związku z softem. 4.31 jest już od dawna i nie słyszałem o takich problemach.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.