Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Hardware & Software

O nowinkach technicznych

569 posty

Ostatnia aktywność, 24-04-2012 19:09 przez Siekierka
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 24-04-2012 19:09 )
Re: Wybór smartfona
Co do Neo V - chodzi mi głównie o obudowę. Słyszałem, że plastiki trzeszczą, a lakier z przycisków się ździera, a poza tym to wszystko jest bardzo podatne na porysowania.
zidanek1999
zidanek1999 Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 24-04-2012 18:38 )
Re: Wybór smartfona
Ja mam xperię neo v i polecam, ekran 3,7 cali na luzie wystarczy do przeglądania internetu i wygodnego użytkowania. System android jest bardzo dobry , o Badzie za wiele nie słyszałem. Twój wybór Wink
M
Mateusz93 Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 20-04-2012 21:42 )
Re: Wybór smartfona
Jeżeli na prawdę nie zależy Ci na grzebaniu w systemie to bierz Wave III bez zastanawiania. Zresztą Bada nie jest taka złą jakby się mogło wydawać. Sam posiadam Wave'a I i w sklepie można znaleźć wiele ciekawych aplikacji/gier. Oczywiście to nie to co Android Market czy Apple Store ale nie jest źle. Wnętrzności "trójka" ma w porządku. Ogromnym plusem jest ekran SuperAMOLED, który nie jest tylko chwytem marketingowym. Kolory są o wiele lepiej odwzorowane od standardowych wyświetlaczy.
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 20-04-2012 19:12 )
Re: Wybór smartfona
Samsung jest z tych 3 najlepszy. Jest najładniejszy i chyba ma najlepsze bebechy.
Speed3rX
Speed3rX Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 20-04-2012 19:04 )
Re: Wybór smartfona
Ale SE serii Xperia są naprawdę dobre. Mam Nokia 500 i mogę ci go polecić Wink
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 20-04-2012 18:29 )
Re: Wybór smartfona
Nie obchodzi mnie ten shit, nie celuję w low-end tylko w solidny mid-end. Pfft 3,2 ekran to za mało, to 3,7 w Xperii to minimum.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 20-04-2012 17:58 )
Re: Wybór smartfona
Ja mogę szczerze polecić SE Xperia X8. Sam używam od stycznia i jestem bardzo zadowolony. Funkcjonalny smartfon, przejrzyste menu, przy zakupie dorzucają kartę sd 2GB. Smartfon praktycznie do wszystkiego - dzwonienie, smsowanie, przeglądanie internetu, słuchanie muzyki, granie.
W umowie na 24mies. po 50zł/mies. w T-Mobile przy kupnie płacisz 1zł.

Słowem, SEXPERIAX8 jest świetnym smartfonem.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Wybór smartfona 12 lata temu ( 20-04-2012 15:25 )
Re: Wybór smartfona
Witam, po 20 maja - 3 miesiące przed końcem umowy - mam możliwość wzięcia telefonu, w Play na taryfie All Inclusive MAX 45. Do wydania na słuchawkę mam do 600zł (500 swoje + 100 od mamy). Obecnie rozważam 3 modele: Samsung Wave III, HTC 7 Mozart i Sony Ericsson Xperia Neo V, z zaznaczeniem na tego pierwszego - gdyż super-modyfikalność systemu nie jest mi potrzebna, a sytuacja WP jest dość niejasna - a w ogóle nie wiadomo, czy potem miałbym aktualizację do Apollo. Poza tym, jestem estetą i telefon ma być dla mnie ładny - i tutaj znowu wygrywa Wave, chociaż Xperię też cechuje dość ciekawe wzornictwo, szczególnie ten tył (<3). A Wy, co myślicie? Który z tych telefonów byście wybrali?
Skazo
Skazo Odpowiedział(a) w Masz problem z komputerem? Pisz tutaj! 12 lata temu ( 17-04-2012 00:29 )
Re: Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!
Sprawdź temperatury podzespołów, przeczyść rejestr, zrób defragmentację, aktualizuj antywirusa i zrób skanowanie ( proszę Cię tylko nie mów że masz Avasta...) dodatkowo możesz wyłączyć niektóre programy z autostartu. Start ---> Uruchom ---> wpisujesz msconfig i wchodzisz w uruchamianie ( najlepiej wyłącz tylko to czego jesteś pewien). Jak już chcesz kompa czyścić tak porządnie, to jeszcze możesz przy okazji nasmarować wiatraki. Gry instaluj na oddzielnej partycji niż system itd.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Masz problem z komputerem? Pisz tutaj! 12 lata temu ( 14-04-2012 20:35 )
Re: Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!
Zdejmij tez obie ścianki obudowy kompa, zapewnisz lepszą cyrkulację powietrza i przy czym będzie niższa temperatura karty i procka. U mnie się sprawdza.
P
PTR Odpowiedział(a) w Problem z Hamachi 12 lata temu ( 05-04-2012 12:31 )
Re: Problem z Hamachi
Usuń Hamaka razem z ustawieniami(po prostu zaznacz kwadracik podczas kasowania) i pobierz wersję 1.0.1.5 PL Tylko jak ją odpalisz i nie zamykaj jej(Nawet "X") Bo automatycznie usuwa adapter, najwyżej klikaj rozłącz(chyba) choć czasem wyskakuje błąd, ale ten nic nie robi, offa hamaka i adapter nie kasując go.
S13
S13 Odpowiedział(a) w Problem z Hamachi 12 lata temu ( 05-04-2012 08:03 )
Re: Problem z Hamachi
Dokładnie mam problem z adapterem sieci. Posiadam wersję 2.1.0.166. System - Windows 7 Home Premium. Antywirus - Avast. Firewall - włączony.

EDIT:
s3.ifotos.pl/img/problempn_rnsxrex.png


Dla gry Minecraft. Sory, że zamazałem IP sieci, ale jest to serwer dla moich kumpli.
R
Reev Odpowiedział(a) w Masz problem z komputerem? Pisz tutaj! 12 lata temu ( 02-04-2012 19:13 )
Re: Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!
Co do odkurzania: porozkręcaj go dokładnie, np. wyjmij grafikę po czym wiatraczek przeczyść, zdejmij cooler i go też przeczyść, na zasilaczu kurz odkurz.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Masz problem z komputerem? Pisz tutaj! 12 lata temu ( 02-04-2012 18:58 )
Re: Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!
Advanced System Care + Smart Defrag + odkurzanie wnętrzności komputera odkurzaczem
Grin
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Masz problem z komputerem? Pisz tutaj! 12 lata temu ( 02-04-2012 17:56 )
Re: Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!
A więc tak, proste pytanie. Jak skutecznie przeczyścić komputer? Ostatnio zauważyłem, że po prostu zamula co ma też wpływ na internet. Póki co przeczyściłem go Ccleanerem i skanowałem (nic nie wykryto). Pousuwam jeszcze stare gry, co jeszcze powinienem zrobić? Oczywiście jeżeli nadal tak będzie to nic innego jak format chyba.
MrKacper
MrKacper Odpowiedział(a) w Masz problem z komputerem? Pisz tutaj! 12 lata temu ( 28-03-2012 08:38 )
Re: Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!
Problem miałem ok. 1 lub 2 miesiące temu. Zrobiłem skanowanie avastem i usunąłem te 200 virusów. Problemy zniknęły i ten z Menadżerem zadań i ten z usuwaniem plików exe. Do dziś jest wszystko dobrze więc nie widzę sensu reinstalu systemu Smile
Cooler
Cooler Odpowiedział(a) w Masz problem z komputerem? Pisz tutaj! 12 lata temu ( 27-03-2012 21:42 )
Re: Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!
Hmm widzę uzbierało się troszkę problemów od mojej ostatniej wizyty. Ok po kolei.

1. MrKacper jeśli to nadal aktualne (w co wątpię) - sprawcą był najprawdopodobniej wirus pokroju Sality, który infekuje wszystkie pliki .exe zmienia ustawienia systemu itp. Avastem go nie usuniesz (jak większością, myślę że nawet wszystkimi antywirusami). Przeniesienie do kwarantanny nic nie da. Na Sality (lub coś w jego stylu) niestety najlepszym lekarstwem jest reinstal systemu, wraz z formatem dysku (normalne nie szybkie).

2. Mat3usz - hmm powodów może być kilka, najprościej będzie jeśli zrobisz tzw nakładkę sytemu, być może niektóre funkcje się nie zainstalowały.

3. Reev - hmm najprościej będzie reinstalować system, to jest właśnie problem ze sterownikami nie podpisanymi cyfrowo ( nie wszystkimi oczywiście) Możesz spróbować przywracania systemu, jeśli masz utworzony punkt przywracania systemu przed instalacją sterowników lub samej gry...
R
Reev Odpowiedział(a) w Masz problem z komputerem? Pisz tutaj! 12 lata temu ( 25-03-2012 12:12 )
Re: Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!
Siemka. Mam mały problem z komputerem, a raczej z Windowsem. Otóż posiadam oryginalną kopię Win7. Ściągnąłem sobie grę Rappelz, no i do niej potrzebne są sterowniki dodające rozdzielczość i takie tam pierdoły. Sterowniki są niepodpisane i nie da się ich odinstalować, a przez nie wyskoczył mi komunikat, że kopia Windowsa nie jest oryginalna. Co zrobić?
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 12 lata temu ( 10-03-2012 13:52 )
Re: Pochwal się komputerem.
Masz kartę 1GB, w biosie masz ustawione "pożyczanie" pamięci od RAMu w razie dużego obciążenia.
MrKacper
MrKacper Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 12 lata temu ( 10-03-2012 13:20 )
Re: Pochwal się komputerem.
Ja się na laptopach nie znam. Ja mam takiego średniego składaka:
Procesor: Inter Core 2 Quad 2,33GHz
RAM: 4 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 560Ti

Mam jeszcze pytanie odnośnie karty graficznej. Otóż w GTA 4 pokazuje mi ,że mam ok. 1700mb pamięci graficznej, a w niektórych grach jest napisane ,że mam 980mb. To ile ja w końcu mam?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.