Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Akcja / Przygodowe

Nie daj się zastraszyć, walcz, bij i strzelaj! Przeżywaj fantastyczne przygody!

527 posty

Ostatnia aktywność, 13-10-2013 16:19 przez Dzonson
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 13-10-2013 16:19 )
Re: Grand Theft Auto V
Oglądam non stop jakieś filmiki i też dla mnie jest rewelacyjne. Nawet nie grałem a chciałbym.

No tak ale teraz czekać trzeba na wersję PC i do 2014


// Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za dublowanie postów.
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 13-10-2013 15:43 )
Re: Grand Theft Auto V
Gram już od kilku dni, no i powiem Wam, że jestem pod mega ogromnym wrażeniem. Grafika jest świetna, naprawdę nie sądziłem, że na current-genach można tak wiele wycisnąć z konsolki. Smile Gra powala możliwościami, np. mnóstwo pobocznych aktywności typu golf, tenis, wyścigi, tuning samochodów. Jest tutaj tyle do roboty, że misje fabularne wydają się być jedynie miłym dodatkiem. Pfft A przełączanie między postaciami to już po prostu istny majstersztyk!
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Battlefield 4 11 lata temu ( 07-10-2013 11:38 )
Re: Battlefield 4
Zagrałem już w wersję pecetową i powiem, że nawet ta beta nie chodzi tak źle jak ludzie mówią, chociaż faktem jest, że bez względu na ustawione detale i tak co jakiś czas klatki lecą. Ale i tak cud, że przy mojej średniej konfiguracji na upartego mógłbym grać nawet na wysokich.
W samej grze zaskoczyła mnie najbardziej grafika, i to bynajmniej nie pozytywnie. W moim odczuciu BF4 (a przynajmniej mapa Siege of Shanghai) wygląda gorzej niż BF3, nie ma to nawet startu do innych nadchodzących "next-genowych" gier, trzyma co najwyżej mierny poziom CoD Ghosts.
Jeśli zaś o wrażenia z rozgrywki chodzi, niewiele różnią się one od tych z poprzedniej części - największą różnicę odczułem w mechanice strzelania. W oczy rzucają się liczne błędy, takie jak respawny tuż przed lufami wrogów, niezbyt sprawnie funkcjonujący mechanizm wychylania się zza osłon, czy ogólnie pojęte problemy z załadowaniem mapy i dołączeniem do serwera.
Mam jeszcze pobraną betę na X360, ale nie miałem czasu jej przetestować, jeśli będzie tam coś ciekawego do opisania, pewnie to tutaj napiszę.
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w Battlefield 4 11 lata temu ( 01-10-2013 16:40 )
Re: Battlefield 4
Wystartowała beta na PC! Można ją pobrać za pomocą programu Origin która będzie się znajdowała w bibliotece gier. A na PC będzie mógł w nią zagrać każdy... Każdy? Nie każdy, tylko posiadacze 64 bitowych systemów operacyjnych. Niestety EA się nie postarało. Za to posiadacze konsol zagrają 4 października. Link do battleloga Battlefielda 4 TUTAJ.
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w Battlefield 4 11 lata temu ( 07-09-2013 00:21 )
Re: Battlefield 4
Już po targach Gamescom najnowsze wieści o Battlefieldzie 4 nie ustają. Dlatego chciałbym poinformować o transmisji na żywo #B4BF4 zorganizowaną przez EA Polska, czyli całe 4 godziny grania z polskim komentarzem głosowym.

Transmisja odbędzie się 14 września 2013 w godzinach 17.00 - 21.00




[movie=youtube]p_tMTlqhhak[/movie]
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w Battlefield 4 11 lata temu ( 22-08-2013 14:33 )
Re: Battlefield 4
V Nowy film z rozgrywki V

[movie=youtube]Ryj5K49T2UI#t[/movie]
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Battlefield 4 11 lata temu ( 21-08-2013 18:40 )
Re: Battlefield 4
Battlefield 3,5. Ja tego nie kupuję, chociaż w betę zagram jeśli EA pamięta o tych, którzy kupili limitowanego Warfightera.
Recek
Recek Odpowiedział(a) w Battlefield 4 11 lata temu ( 21-08-2013 18:14 )
Re: Battlefield 4
Trzeba będzie zobaczyć czy to naprawdę Battlefield 4 czy tylko Battlefield 3,5. Dzięki za info. Smile
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w Battlefield 4 11 lata temu ( 21-08-2013 16:59 )
Re: Battlefield 4
[movie=youtube]3_xaIv7Wo1A[/movie]


[movie=youtube]JxtNfXmaqWg[/movie]

Premium do Battlefield 4 można już zamawiać na Origin



Uwaga! Od 1 do 15 października startuje beta Battlefielda 4. Każdy będzie mógł zagrać lecz posiadacze Premium do Battlefielda 3 i Ci którzy zamówili przedpremierowo Battlefielda 4 będą mieli 3 dniowy wcześniejszy dostęp.
Profesor
Profesor Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 16-08-2013 00:36 )
Re: Grand Theft Auto V
Jak Pan spędzi Sylwestra "Będę grał w grę" xD
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 15-08-2013 22:02 )
Re: Grand Theft Auto V
Nieźle wygląda. Ale ja ryzykuję i stawiam na Watch Dogs w tym roku, zobaczymy co mi z tego przyjdzie xd GTA V kupię sobie kiedy indziej.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 15-08-2013 21:43 )
Re: Grand Theft Auto V
To jest po prostu masakra

[movie=youtube]0YEY4PVbg0E[/movie]
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 15-07-2013 23:19 )
Re: Grand Theft Auto V
Myślę że kolejna gra warta 200zł zaraz po Far Cry 3 (na PS3 jak coś Pfft)
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 13-07-2013 15:05 )
Re: Grand Theft Auto V
W tym roku czekam tylko na GTA. Na NFSa mam wyje... wywalone. Wink
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Assassin's Creed IV: Black Flag 11 lata temu ( 10-07-2013 18:19 )
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
[movie=youtube]i2dGf2b9KP0#at[/movie]

Nie mam pytań... najlepsza część serii? Grin Wygląda nieziemsko Grin
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 10-07-2013 16:53 )
Re: Grand Theft Auto V
Gra zapowiada się wyśmienicie. Choćbym miał nie wiem jak bardzo lamić, będę bawić się świetnie! Grin
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 10-07-2013 14:59 )
Re: Grand Theft Auto V
Niby dlaczego? Tyle gry na next-genowe konsole maja kosztować, na pc ceny się nie zmienią.
R
Reev Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 10-07-2013 14:57 )
Re: Grand Theft Auto V

Cytat

Radon napisał(a):
Moim zdaniem raczej nie ma co liczyć na mega optymalizację, pewnie wersja pecetowa będzie portem z X360 doposażoną o ważące 50GB teksturki i efekty DX11.


I będzie kosztować więcej. Ja przypuszczam, że około 200-250PLN trzeba będzie wyłożyć.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 10-07-2013 11:29 )
Re: Grand Theft Auto V
Moim zdaniem raczej nie ma co liczyć na mega optymalizację, pewnie wersja pecetowa będzie portem z X360 doposażoną o ważące 50GB teksturki i efekty DX11.
R
Reev Odpowiedział(a) w Grand Theft Auto V 11 lata temu ( 10-07-2013 10:43 )
Re: Grand Theft Auto V

Cytat

Radon napisał(a):
Zobaczymy jak będzie z optymalizacją. Wielu narzekało na GTA IV i Maxa Payne'a 3 z tego własnie powodu, chociaż na moim (raczej słabym) piecyku obie chodziły bardzo przyzwoicie.


U mnie aby GTA IV działało płynnie musiałem wszystkie ustawienia graficzne dać na Medium, a przy moim komputerze powinno śmigać na Max. Jeśli z piątką będzie podobnie (w sensie co do optymalizacji), to niech lepiej nie robią tej gry na PC.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.