Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Assassin's Creed IV: Black Flag

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#1
fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/64838_10151270623386370_591301603_n.jpg


Dzisiaj Ubisoft ujawnił 4 część sagi o Asasynach. Więcej informacji podadzą w poniedziałek o 18:00. Wg. niepotwierdzonych danych, głównym bohaterem będzie Edward Kenway, ojciec Haythama i dziadek Connora. Akcja zaś ma być osadzona w 1715 roku na Karaibach.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#2
Jetem ciekawy co z tego będzie... czekamy na trailer :)

Jak na razie mam same obawy, że będzie to część wciśnięta na siłę i krótka jak Brotherhood... Ogólnie wizja Assasins - pirata jakoś do mnie nie przemawia. Mam nadzieję, że się mylę :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#3
Hah, w wydawaniu tasiemców stają się powoli lepsi od Acti$hita...
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#4
Idą na ilość, bo hajs im się nie zgadza. Powinni tego Asasyna wydać w 2014.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#5
Mamy konkrety:

Assassin's reed IV ma zadebiutować już 29 października. Produkcja zmierza nie tylko na PlayStation 3, Xboxa 360 oraz Wii U, lecz "również na konsole nowej generacji". Warto odnotować, że jest to oficjalna wiadomość, która została opublikowana na oficjalnej stronie internetowej serii.
- ps3site

A oto nowy obrazek:

www.ps3site.pl/files/2013/03/AC4-Leak-Artwork.jpg


A tutaj oficjalna strona, gdzie trwa odliczanie. link
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#6
No to mamy trailer. Jak wam się podoba? Ja jestem mile zaskoczony i nie mogę się doczekać! Wygląda to naprawdę dobrze... Pozostaje czekać do jutra. Gra ma wielki potencjał, odważę się nawet powiedzieć, że może to być najlepsza część. Choć to jeszcze za wcześnie na takie twierdzenia. Nasuwa mi się kilka pytań:
-Będzie jak AC III ( długa i zupełnie nowa ) czy jak AC BH ( dość krótka i nawiązująca w tym przypadku do AC III ).
-Będzie Desmond? Nowy bohater? A może w ogóle nie będzie wątku z teraźniejszością i animusem?



A oto Trailer:

[movie=youtube]8sT2BM1iSuE[/movie]


A tutaj kilka ciekawych screenów: link
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#7

Cytat

Radzio napisał(a):
No to mamy trailer. Jak wam się podoba? Ja jestem mile zaskoczony i nie mogę się doczekać! Wygląda to naprawdę dobrze... Pozostaje czekać do jutra. Gra ma wielki potencjał, odważę się nawet powiedzieć, że może to być najlepsza część. Choć to jeszcze za wcześnie na takie twierdzenia. Nasuwa mi się kilka pytań:
-Będzie jak AC III ( długa i zupełnie nowa ) czy jak AC BH ( dość krótka i nawiązująca w tym przypadku do AC III ).
-Będzie Desmond? Nowy bohater? A może w ogóle nie będzie wątku z teraźniejszością i animusem?



A oto Trailer:

[movie=youtube]8sT2BM1iSuE[/movie]


A tutaj kilka ciekawych screenów: link


Radziu, odpowiedzi na te pytania już dawno są znane. AC:IV będzie odkrywało kilka rzeczy których nie dodali do AC:III.

-Desmonda nie będzie, bo przecież w AC:III się poświęcił dla świata. Tym razem będzie nowy bohater, wg moich spekulacji będzie nim jakiś jego krewny (najprawdopodobniej jego ojciec), lub nijaki Otso Berg. Wątek z teraźniejszością będzie na 101%, gdyż na końcu nie dokończyli paru watków.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#8
Wyciekł 2 Trailer! Co za porażka Ubisoftu. Ha Ha! Oglądajcie, bo może zostać usunięty!

[movie=youtube]JwFVD9QPtDc[/movie]
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#9
buahaha, jaka porażka Ubi :D Edzio prezentuje się świetnie ;D
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#10
To znowu ja! :D Oficjalnie pokazano 2 trailery w napisami PL oraz kilka screenów. Ponad to mamy konkretne informacje o grze!
1.fwcdn.pl/an/978334/47917.9.jpg

-Akcja gry będzie miała miejsce na początku XVIII wieku.
-Opowiedziana w grze historia skupi się na pirackiej frakcji oraz historii Edwarda, który w życiu kieruje się przede wszystkim zemstą za swoją przeszłość (to w końcu były żołnierz brytyjskiej floty, który z bliżej niewyjaśnionych przyczyn stał się piratem).
-Możemy liczyć na obecność takich postaci historycznych jak Calico Jack, Charles Vane, Ben Hornigold, Anne Bonny oraz legendarny Czarnobrody.
-Jeśli zaś chodzi o współczesne wątki fabularne, nie pojawi się w nich Desmond, którego historia zakończyła się w Assassin's Creed III. Tym razem głównym bohaterem historii rozgrywającej się po roku 2012 będzie... gracz, którego zadaniem ma być odkrycie tajemnic organizacji Abstergo. Jak się bowiem okazuje, Abstergo zamierza wykorzystać historię Kenwaya, by... stworzyć grę wideo. Brzmi intrygująco, choć na ten moment nie wiemy dokładnie, w jaki sposób zostanie to zaprezentowano.
-Celem twórców jest opisanie na nowo ówczesnych piratów i zaprezentowanie "prawdziwej historii złotego wieku piractwa".
W trakcie zabawy mamy odwiedzić aż pięćdziesiąt lokacji, wśród których znalazło się miejsce na wyspy, miasta i porty (mowa o Kubie (Hawana), Bahamach (Nassau) i Kingston). Poszukiwacze przygód z całą pewnością docenią obecność ukrytych jaskiń, zatopionych wraków statków (Edward potrafi nurkować) oraz pełnych tajemnic, tropikalnych lasów.
-Podczas zabawy gracz ma nie uświadczyć żadnych "sztucznych barier". Zamiast tego będziemy ograniczeni przez konstrukcję naszego statku (Jackdaw), a w celu eksploracji trudnych terenów konieczne okaże się implementowanie rozmaitych ulepszeń. Zrobimy z nich użytek także w trakcie bitew morskich o jeszcze większej, aniżeli miało to miejsce do tej pory, skali.
-Ponadto, twórcy nie chcą zasypać nas ekranami wczytywania, a przerywniki filmowe nie będą nam przeszkadzać w zwiedzaniu nowych terenów.
-W grze ma się pojawić możliwość polowania na walenie.
-Co najciekawsze, pomiędzy kolejnymi lokacjami będziemy przemieszczać się w czasie rzeczywistym - otwarta struktura świata gry pozwoli nam na wskoczenie na pokład statku i własnoręczne dopłynięcie do miejsca docelowego.
-W grze nie zabraknie trybu multiplayer, który ma stanowić rozwinięcie pomysłów znanych z wcześniejszych odsłon cyklu.

- [small]Treści pochodzą z PS3Site.pl[/small]
[movie=youtube]CZ6z3gN8yKk[/movie]
[movie=youtube]qE8ayERHhD4[/movie]


Screeny znajdziecie tutaj link
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Niejadek
Niejadek 
Obserwator
Dodano 11 lata temu
#11
Zdecydowanie lepiej się prezentuje od AC III.
Korzystaj, bo sława kiedyś minie, a na razie wszyscy wiedzą jak masz na imię...
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#12
No PROSZĘ PAŃSTWA :

[movie=youtube]Cm2I0siqASM#![/movie]
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#13
Nowy trailer :D:

[movie=youtube]4JeZr_I912w[/movie]
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#14
Kolejna nowinka: [movie=youtube]BsDWBW-SQog#![/movie]
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#15
No pozapominali: [movie=youtube]yzdarWf6orA[/movie]
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#16
[movie=youtube]i2dGf2b9KP0#at[/movie]

Nie mam pytań... najlepsza część serii? :D Wygląda nieziemsko :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.