Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Akcja / Przygodowe

Nie daj się zastraszyć, walcz, bij i strzelaj! Przeżywaj fantastyczne przygody!

527 posty

Ostatnia aktywność, 05-05-2011 22:32 przez Slight
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 05-05-2011 22:32 )
Re: Call of Duty: Black Ops
DEEW zaskoczę cię i miałem tę grę parę dni po premierze, jednak przez świetną optymalizacje pograłem w to normalnie miesiąc później. A po za tym mam czas na lepsze zajęcia i gry też...

Cytat

Cooler napisał(a):
Według mnie to jest największy shit w serii Call of Duty,

W pełni się zgadzam, już World at War był lepszy.
Cooler
Cooler Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 05-05-2011 22:11 )
Re: Call of Duty: Black Ops
Według mnie to jest największy shit w serii Call of Duty, jak dla mnie ta gra jest dla mnie za bardzo oskryptowana, wszystko jest sztuczne zwłaszcza ta krew. Po drugie zraziła mnie na samym początku słaba optymalizacja gry, zacinało się jak jasna cholera za przeproszeniem. Jeśli to miał być konkurent dla Bad Company 2 to niestety nie jest może konkurować jedynie z Medal of Honor bo są to gry na podobnym poziomie. A jeśli chodzi o Bambusa pewnie chodzi mi o to że za dużo jest napchane wszystkiego do tej gry 60 giwer a strzelać się da może z 10, wszystko przekoloryzowane. Jedynym plusem tej gry jest fajne (według mnie) spojrzenie na wojnę w Wietnamie, zimną wojnę itp itd.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 05-05-2011 21:19 )
Re: Call of Duty: Black Ops
Jeśli chodzi o Zombie, to jeśli ci się to podoba to zgaduję iż niedawno kupiłeś tę grę. Przez kilka tygodni, max miesiąc będziesz się pewnie jarał trybem Zombi. Ale po tym około miesiącu to sobie w końcu pomyślisz: a co w tym w ogóle fajnego? Zombie to tylko tryb przetrwania, w którym przeżyjesz bez używania cheatów i bugów do max 10 levelu bo później tych Zombie jest w ciul dużo.
Single, owszem, zajeczaste choć mogło być trochę więcej misji.

Btw. W dalszym ciągu nie rozumiem cię. Czego jest dla ciebie za dużo w Black Ops?
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 05-05-2011 21:11 )
Re: Call of Duty: Black Ops
PZero istnieje coś takiego jak usunięcie posta lub jego edycja nie?
Co do gry, Black Ops moim zdaniem to ADD-ON do MW2 jeśli chodzi o tryb multiplayer, niestety tutaj jest jeszcze gorzej, za dużo tego wszystkiego. Ogólnie można pograć ale szału nie ma no i ta nowa polityka Actishita jak ich genialny sposób zarabiania zielonych: 2 DLC w cenie samej gry.
Jedynym plusem jest singleplayer, który jest genialny i tryb zombie.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 05-05-2011 21:09 )
Re: Call of Duty: Black Ops
PZero - masz MW2? To możesz mim przy okazji powiedzieć czy w tej grze jest PunkBuster tak jak w CoD4: MW?
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 05-05-2011 20:02 )
Re: Call of Duty: Black Ops
Wiesz co? Mogłeś się chociaż trochę wysilić i napisać coś o grze, zamiast bezsensownie nabijać posty. Dał do działu o grach i to wystarczy.

Co do Black Opsa - wolałem MW2. Tak ogólnie, to nie za bardzo gram w strzelanki, ale tutaj się nawet pokusiłem o sprawdzenie. Proste - mogło być o wiele lepiej.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 05-05-2011 17:20 )
Re: Call of Duty: Black Ops
Za prośbą Bambusa zakładam temat o Black Opsie. Piszemy tutaj opinie o tej grze, ale proszę, żeby każda opinia była uzasadniona

Co do komentarza Bambusa, o tym że ''Te wszystkie killstreaki, claymory, granatniki za dużo!'':
Owszem, granatniki i miny claymore czasami ostro wkurzają, ale przez to gracz nie leci radośnie do przodu jak dureń tylko rozgląda się za pułapkami.

Moim zdaniem, wbrew wielu opiniom, Black Ops to dogra gra.
Kampania, chociaż krótka, ma w sobie dużo akcji. Świetnie opowiedziana historia, przy okazji dodam iż na końcu możemy się bardzo zdziwić gdy dowiadujemy się że Reznow, który prowadził nas przez całą grę, nieżył od 2 misji na 15..

Multiplayer zawiera ciekawe mapy, rozbudowany system rozwoju wojaka i dużo giwer w arsenale i każdą z nich można udoskonalić. MOżna wybierać atuty wojaka, które nieco ułatwiają grę. Dzięki trybowi Prestiż gra staje się dużo bardziej wymagająca - razem trzeba przejs 800 levli każdy po 50000 pkt (przy okazji dodam iż za jedno zabicie dostajemy 50 punktów) więc grę mogą ukończyć tylko prawdziwi hardkorowcy z mocnymi nerwami.

Tylko tryb Zombie nudzi.

Moja ocena: 9/10

Czekam na Wasze opinie Smile
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.